Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum /

Spokanie ?

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next »  
Autor Saint
Użytkownik
#1 - Posted: 17 Wrz 2005 16:48 
Wyczytalem w postach ze na 15 pazdziernika jest zaplanowane spotkanie w tym terminie chetnie odwiedze Krakow
pozdrawiam
Mirek

Autor tasma
Użytkownik
#2 - Posted: 17 Wrz 2005 19:12 
A to ma byc 15-ty a nie 8-my. Jakos tak wbilo mi sie do glowy ze to druga sobota pazdziernika. Oczywiscie tez sie zjawie kiedykolwiek to bedzie w ilosci sztuk 2 (z zona). Moze osoby, ktore sie wybieraja wpisza sie tutaj Marta bedzie wiedziala ile ciasta upiec
Przemek

Autor JGr
Anonimowy
#3 - Posted: 17 Wrz 2005 19:25 
To nic nie słyszałeś?? W tym roku jemy... OSI :-)

A co do przyjazdu - dwie sztuki z Bydgoszczy też bardzo chcą się pojawić, sam zresztą proponowałem ten październik, ale czy przyjedziemy, czy nie - okaże się pewnie na ostatnią chwilę. Ostatnie miesiące są dla nas trochę zwariowane i nieprzewidywalne, żeby nie powiedzieć - trudne.

Jarek

Autor admin
Użytkownik
#4 - Posted: 17 Wrz 2005 19:42 - Edytowany przez: admin 
Jarku Grejczyk !!! Ty świnio !!!

Autor JGr
Anonimowy
#5 - Posted: 17 Wrz 2005 20:01 
Poprosiłbym administratora o usunięcie posta powyżej, ale jak to zrobić w tej sytuacji? :-)

Może chociaż zmienić treść na... Ty Rybo?? :-) :-)

Jarek

Autor Saint
Użytkownik
#6 - Posted: 17 Wrz 2005 20:19 
Ja moge sie pojawic na Szkolnej 8 lub 15 kwestja ustalenia dokladnego terminu
Jarek !!! Ty rybo z Malawi !!
Mirek

Autor admin
Użytkownik
#7 - Posted: 17 Wrz 2005 20:31 
Jarku

Ty sumie!!!!

teraz lepiej?

zapraszamy was serdeczniewszystkich, termin dowolny.

Marta

Autor Saint
Użytkownik
#8 - Posted: 17 Wrz 2005 20:41 
Jarek po przeczytaniu postow napewno poczuje sie lepiej
Tczew takze bedzie reprezentowany przez dwie osoby
jak slusznie zauwazyl Przemek warto
potwierdzic swoj przyjazd nie tylko ze wzgledu na ciasto upieczone przez Marte

Autor Saint
Użytkownik
#9 - Posted: 17 Wrz 2005 20:42 
Oczywiscie jesli ktos woli OSI...
Mirek

Autor JGr
Anonimowy
#10 - Posted: 17 Wrz 2005 23:40 
No to mam kolejny bodzieć do przyjazdu - wszystkim Wam nawymyślam, Wy szuje.
Rybo z Malawi? Mirek, miej litość...chociaż wiecie co - w Malawi, o którym oczywiście nie można powiedzieć absolutnie nic dobrego ;-) też spotyka się ciekawe ryby, np. Synodontis njassae. Jest naprawdę piękny, albo ja jestem naprawdę stuknięty na punkcie ryb z wąsami, czego nie wykluczam.

A właśnie przed dwoma godzinami wpuściłem do zbiornika całkiem nowe... dzikie T. Golden Kazumba - cudne są!(O E.cyanostictus kigoma i C.horei - te statnie oczywiście w innym zbiorniku, nie wspomnę). I co łyso Wam teraz?? Robercie M., masz Golden Kazumbę? Ano nie masz, a ja mam! Hi hi hiii...

Jarek

Autor admin
Użytkownik
#11 - Posted: 18 Wrz 2005 06:46 
Ale my bedziemy mieli już w środę...

Marta

Autor timus
Użytkownik
#12 - Posted: 19 Wrz 2005 08:48 
Cholera jak tak Was czytam to aż mnie nosi żeby przyjechać! Może jak nie jestem na urlopie i nie będe kończył elewacji to wpadne???? He he a simochromisów też Marto nie masz. No Jarku a o C. Horei nie wiedziałem że masz na nie chrapke. Chyba wiem co knujesz ; ) Czy może będą z S. Multipunctatusami
Marcin

Autor Saint
Użytkownik
#13 - Posted: 19 Wrz 2005 09:02 
Marcin zabawia sie we wroza i zapewne dobrze wrozy wiec czekamy na wiesci z Bydgoszczy z dobra nowina
Mirek

Autor admin
Użytkownik
#14 - Posted: 19 Wrz 2005 09:03 
Simochromisy tez bede miała.....

Ctenochromisy Jarka są jeszcze małe, ale one jak widzę rosna nieźle i chyba od małego można u nich odróżnić płeć.
Marta

Autor Anonim
Anonimowy
#15 - Posted: 19 Wrz 2005 09:27 
No to na 15 szykuje się super spotkanie, ja też będę bo widzę , że muszę uzupełnic wiedzę na temat simochromisów, cyanostickusach itp, itp. Ledwo nauczyłem sie kilku nazw odmian tropheusów, a Wy tu wyjeżdzaci z jakimiś rybami, których nazwy sa niedowypowiedzenia. pozdr. Robert

Autor timus
Użytkownik
#16 - Posted: 19 Wrz 2005 10:14 
Wiem że simochromisy przychodzą w tej dostawie. Tak sie tylko przekamażam z sympatii! A Simochromisy sie panoszą że hej! Piękne ryby! Nie moge narazie o nich pisac bo musze ostygnać i na spokojnie cos opowiedzieć. Narazie jeszcze cały chodze. Wczoraj w brzuchu miałem normalnie motyle jak przed pierwsza randką.
Marci

Autor Tasma
Użytkownik
#17 - Posted: 19 Wrz 2005 10:21 
Cos mi mowi ze na tarasie sie nie zmiescimy... Moze ksiadz nam uzyczy salki
A Ty Jarku nie badz gupik, przyjedz
Przemek

Autor admin
Użytkownik
#18 - Posted: 19 Wrz 2005 11:07 
Z miejscem nie bedzie problemu, ksiądz zapewne nam pomoże...

Marta

Autor timus
Użytkownik
#19 - Posted: 19 Wrz 2005 12:32 
He he ! A są u księdza akwaria???
Marcin

Autor admin
Użytkownik
#20 - Posted: 19 Wrz 2005 13:31 
Marcin, przecież wiesz, gdzie mamy firmę!!!''

Autor timus
Użytkownik
#21 - Posted: 19 Wrz 2005 14:25 
Tak Marto wiem! Ale przecież jak nas była by chmara to sie miedzy akwariami nie pomieścimy. A i posłuchu nie bedzie bo każdy wlepi oczy w rybcie. Jeszcze po dostawie! Ja ilekroc jestem u Was to jak bym był nieobecny na ziemi! Juz myśle co bym chciał następnym razem ; ) Ale narazie nic nie mówie bo zaraz zciągniesz a ja dostane szału!
Marcin

Autor admin
Użytkownik
#22 - Posted: 19 Wrz 2005 15:26 
Marcinie

obok firmy jest takie samo pomieszczenie. Tam odbywały się prelekcje KSA. Nie ma problemu, tam jest duzo miejsca.

A o czym jeszcze marzysz, co mam poszukać w Zambii?

Marta

Autor timus
Użytkownik
#23 - Posted: 19 Wrz 2005 15:32 
O NIE NIE ! Porozmawiamy moja droga jak sie dźwigne finansowo. Ostatnio tak było z simochromisami ; )
Marcin

Autor timus
Użytkownik
#24 - Posted: 19 Wrz 2005 15:35 
A 240L stoi puste ...... Tak troche szkodw żeby schło he he
Marcin

Autor admin
Użytkownik
#25 - Posted: 19 Wrz 2005 15:36 
A jak simochromisy?
Ok?
Marta

Autor timus
Użytkownik
#26 - Posted: 19 Wrz 2005 15:44 
Juz mnie nosi i zaraz jade do domu je oglądać!!!! One tę podruz całkiem ładnie zniosły. Wygląda tak jakby całe zycie spędziły w moim akwarium tylko mi rośliny skubia a trofcie po nich papuguja!! Zepsuja mi trofciarnie a takie były ułożone. ; )
Marcin

Autor admin
Użytkownik
#27 - Posted: 19 Wrz 2005 15:51 
One strasznie duzo jedzą. I sa głodne dlatego skubią. U mnie zjadły wszystkie rośliny pływające ( wrzucone specjalnie do jedzenia). Jak włożysz ręke z jedzeniem to zobaczyśz jak skubią.

Marta

Autor Tasma
Użytkownik
#28 - Posted: 19 Wrz 2005 16:00 
Marcinie
widzialem jak Marta karmila te "gadziny", jedny klapnieciem pochlanialy 10 granulek hikari.
I Ty mowisz o finansowym odkuciu sie. Przejedza cala pensje
A tak na serio to piekne ryby. Strasznie mi sie spodobaly, ale reki do akwarium to bym chyba nie wlozyl

Autor admin
Użytkownik
#29 - Posted: 19 Wrz 2005 16:10 
Ej chłopaki, co Wy boicie sie ryb?

A tak apropos, to złapanie simochromisów to nizła sztuka, Robert bluzhgał nieźle łowiąc je. Podobnie jak diagramma sa szybkie też babaulti.

Marta

Autor Tasma
Użytkownik
#30 - Posted: 19 Wrz 2005 18:49 
Sorki dalem mala plame. Myslalem ze te wielkie petrochromisy bulu pojechaly do Marcina. To o nich pisalem. A diagrammy to takie sliczne kochane rybki. Zazdroszcze
Przemek

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next » 
Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum / Spokanie ? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®