Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

konkurs foto2008

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 8 Lis 2007 16:04 
Cześć,

Sprawa wygląda tak: od stycznia ma ruszyć konkurs trzytematyczny jak co roku.
Ale... Coraz więcej tych konkursów jest w necie, zwłaszcza teraz, do końca roku jak i w pierwszych 2-3 miesiącach nowego.

Ze sponsorami nie ma problemu, są.

ROBIĆ, NIE ROBIĆ? OTO JEST PYTANIE... Prosze Was wszystkich o sugestie i Wasze zdanie.
A może ograniczyć tylko do jednego tematu (jakiegoś ogólnego) i obdarować nagrodami więcej osób?

Robert

Autor timus
Użytkownik
#2 - Posted: 8 Lis 2007 16:41 
Nie no zrobić trzeba. Tradycja rzecz święta! ;)

Może faktycznie ograniczyć "miejsca" i nagrody skumulować dla np. dwóch kategorii i tylko dwóch miejsc.

A w kwietniu na spotkaniu wręczenie nagród. Można zobaczyć wtedy kto jest kto ;)

To mówiłem ja ;) Marcyś

Marcin.T <')))><

Autor artkras12379
Użytkownik
#3 - Posted: 8 Lis 2007 17:52 
WITAM
Również jestem za tym żeby robić.
Robercie, jeśli chdzi o temat. Może coś w tym stylu: "Z życia ryb" lub "Charakterystyczne zachowania tanganikańskie". Chodzi mi o uchwycenie na fotce naprawdę ciekawej, szczególnej i wyjątkowej sytuacji.
pzdr
Artur

Autor artkras12379
Użytkownik
#4 - Posted: 8 Lis 2007 17:57 
Jeszcze drugi aspekt tematu, czyli liczba tematów fotograficznych i liczba nagradzanych miejsc. Uważam, że dwa tematy powinny być. Z jednym będzie chyba za monotonnie i małociekawie, pozatym piszesz, że sponsorzy będą a zatem i będzie czym obdarować ;-)
pzdr
Artur

Autor fazi64
Użytkownik
#5 - Posted: 8 Lis 2007 20:11 
Witam,
Konkurs ten to juz tradycja, wiec powinien sie odbyc i tym razem. Mysle, ze nie ma co mnozyc tematow i komplikowac ich tresci. IMHO mozna by wrocic do wyboru najladniejszego zbiornika z Tanganika (choc to bardzo subiektywna sprawa), a druga sprawa - to np. zachowania rozrodcze/opiekuncze ryb tanganickich.
Pzdr.
Fazi64

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 8 Lis 2007 21:09 
No to mam propozycję - zbiornik - ok. Zbiornik malawijski i tanganicki.
Ale za to WYMYŚLACIE dokładnie temat drugi i będziecie wszyscy pełnili rolę jurorów jako jeden juror PT. Zgoda?

Autor worton
Użytkownik
#7 - Posted: 9 Lis 2007 09:05 
Rodzicielstwo? :))))

Mnie zawsze krecilo najbardziej ogladanie tarla i mlodych oraz wszystkich tych cudownych etapow w miedzybiegach :).

Zdjecia ludzkich maluszkow, mimo iz slodkich, odpadaja! :D *wink Tasma i Sue*

Pozdrawiam.

Autor Sendog
Użytkownik
#8 - Posted: 9 Lis 2007 09:53 
Cześć
Konkurs powinien się odbyć. Macie racje że to juz tradycja i sam właśnie mialem Was pytać czy coś planujecie.
Moja propozycja jest podobna jak wortona i Faziego - zbiornik + zachowania rozrodcze.

Muszlowce znów wypadną słabo bo wszystko robią w muszli :)

Pozdr
Krzysiek

Autor winiar
Użytkownik
#9 - Posted: 9 Lis 2007 10:02 - Edytowany przez: winiar 
Witam!

Zdecydowanie robić! Będzie to zachęta do podzielenia się fotkami i informacjami o zbiornikach.

Co do tematów. Zrobiłbym 2 dotyczące tanganiki i jeden nie związany z tanganiką. Robert podał dobry pomysł - zbiornik. Ta częśc dotyczyłaby wszystkich innych zbiorników ale nie tanganiki, czyli Malawi, SA, roślinne, krewetkarium?


Rodzicielstwo? :))))
Super pomysł - trzeba się wykazac naprawdę kilkoma ciekawymi fotkami.


Wg mnie:
1. Rodzicielstwo - fotoreportaż
2. Zbiornik tanganikański - zdjęcie
3. Zbiornik nie tanganikański - zdjęcie

Fajne by było by autor napisał pare słów o sobie i o jego przygodzie z akwarystyką. Po ogłozeniu wyników informacje te dodane zostałyby do zdjęć.

Co do jurorów PT - bardzo fajnie!


I jeszcze jedno - nie startują osoby, które zajmują sie profesjonalną fotografią. Mówiliśmy o tym wcześniej.

Marek

Autor worton
Użytkownik
#10 - Posted: 9 Lis 2007 16:11 
o jaaa chyba bede musial jakos doprowadzic w koncu te akwaria do ladu i skladu :/

Dziwna sprawa bo jak mi sie jako tako podobaly to rybom nie bardzo :D

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / konkurs foto2008 Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®