Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Dolaczenie Vepsika do PT

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor Sendog
Użytkownik
#31 - Posted: 6 Gru 2007 09:33 
No to może rozmawiajmy otwarcie w czym tkwi problem.

Krzysiek

Autor admin
Admin
#32 - Posted: 6 Gru 2007 09:34 
Krzyśku

Przeczytaj wątek od początku, problem tkwi miedzy innymi w poszerzaniu grona członków PT.

Marta

Autor Sendog
Użytkownik
#33 - Posted: 6 Gru 2007 09:43 
Z tego co policzyłem to Vepsik miał 7 głosów za włączenie do forum i jeden przeciwko i jedn wstrzymany głos.

Co do FW dwie osoby głosowały za przyjeciem , sześć osób było przeciwnych i jeden wstrzymany głos.

Sytuacja jest chyba jasna. Powstał projekt Forum PT i to jest świetny pomysł.

Jeżeli PT trzesie się w posadach przy wyborze nowego uczestnika to co ma byc dalej.

konkluzja:
Vepsik otzrymał przeważającą większość głosów za włączeniem do PT i według mnie powinien zostać przyjety. Co do FW nie otrzymał wiekszosciowego poparcia. Uruchomienie Forum PT da możłiwość rozmawiania tylko uczestników PT poza FW. Żebyśmy się tylko nie pogubili.

Pozdr\
Krzysiek

Autor artkras12379
Użytkownik
#34 - Posted: 6 Gru 2007 10:08 
WITAM
Nie bądźmy hermetyczni, chyba nie o to chodzi. Ja osobiście jestem za "nowymi duszami", chętnymi do działania. W kwestii ich fachowości - każdy kiedyś od czegoś zaczyna, ważne jest jednak to, w jakim kierunku i z jakim zaangażonwaniem będzie działał. Starzy WIARUSI będą od tego, mam nadzieję, żeby owymi nowymi "ewentualnie zabłąkanymi duszami" pokierować lub przestawić im zwrotnicę pociągu w którym jadą na właściwy tor.
Przemku, mam nadzieję, że żartowałeś, a wtej chwili jeśli czytasz swój post to masz odczucie, że się pospieszyłeś, nie do końca przemyślałeś i że chętnie byś go anulował.
pzdr
Artur

Autor timus
Użytkownik
#35 - Posted: 6 Gru 2007 11:14 
Wiesz czym sie rozni Twoj artykul w TM2 od artykulu Vepsika? Zgadnij.

Wiem Przmku po prostu go tam niem ma.

Co daje Ci prawo do oceniania innych?

Ja nie oceniam nikogo tylko analizuje to co było na początku mówione z tym co napisał Michał.

Sa w organizacji osoby uznajace sie za bogow

Nie odczułem tego. Raczej wszyscy są równi.

Dlatego tez zdecydowalem sie zrezygnowac z czlonkowstwa w PT


Mam nadzieje że to tylko chwilowe. Że po prostu jesteś zmęczony Przemku i masz zły dzień.

Ja napisałem powyżej że jeśli inni zdecydują inaczej to ja nie będę protestował. I nadal tak uważam. Czy to że jestem na nie to taki wielki kłopot???

A może wolicie żebym sobie zniknął bo mam inne zdanie niż Wy???

Marcin.T <')))><

Autor tooold
Użytkownik
#36 - Posted: 6 Gru 2007 12:19 
Z tego co policzyłem to Vepsik miał 7 głosów za włączenie do forum i jeden przeciwko i jedn wstrzymany głos.

Co do FW dwie osoby głosowały za przyjeciem , sześć osób było przeciwnych i jeden wstrzymany głos.


moim zdaniem na tym powinniśmy poprzestać w tej dyskusji , mamy demokrację ;-)

wszelkie pozostałe dywagacje są także moim zdaniem niepotrzebne , dajcie sobie na luz , życie jest piękne, a ryby są z Tanganiki

Autor winiar
Użytkownik
#37 - Posted: 9 Gru 2007 22:18 
Witam!

Gorąco tu.... oj, bardzo gorąco.
Co do głosowania oddam mój głos:
Za przyjęciem do PT: nie,
Za przyjęciem do FW: nie.

Uzasadnienie:
Michał napisał artykuł na temat akwarystyki na wyspach, opisujący to co dzieje się w jednym z większych sklepów na Wembley. Ma to się nijak do założeń, które opisane są w PT:
"Jedynym przyjętym kryterium jest chęć współpracy, praktyczna wiedza akwarystyczna i chęć pisania – mocno podparta wiedzą teoretyczną – o tym, co znamy z własnych doświadczeń i obserwacji. "
Wg mnie artykuł nie spełnia tego kryterium.

Michał [może nie powinienem tego oceniać, ale zostałem o to poproszony jak każdy z Was] ma wiele zapału i chęci współpracy, ale czy pozostałe kryteria są spełnione?
Z tego co wiem to miał 2 gatunki muszlowców i niedawno wystartował z trofeusami... Czy to dużo/mało? jakie ma doświadczenia i obserwacje?

A może napisałby artykuł, który ukazałby sie np w kolejnym numerze o swoich obserwacjach itp. Wówczas opisałby swoje doświadczenia i obserwacje, o których wspomina hasło/definicja PT. Jeżeli Wg Marty i Roberta [jako pomysłodawców PT ] artykuł [no chyba, że Marta podzieli się artykułem na forum wewnętrznym to wówczas i my moglibyśmy go ocenić] będzie OK to wówczas nie wydaje mi się, że można go przyjąć w grono PT.

I jeszcze jedno - aby było jasne. Nie jestem przeciwny poszerzaniu grona, ale róbmy to zgodnie z tym co jest napisane w definicji PT.

Marek

P.S. Prośba o uspokojenie emocji - do niczego dobrego nie prowadzą.
P.S.1. Przemek - Ty chyba sobie żartujesz....

Autor admin
Admin
#38 - Posted: 10 Gru 2007 06:21 - Edytowany przez: admin 
W kwestii wyjaśnienia, bo chyba nadal nie rozumiecie jednego - członkowie PT nie mają jednego miejsca drukowania czyli TM. To szczególna pozycja o określonych wymaganiach. Artykuły można pisać i drukować na strone Projektu Tanganika, do NA i MA. Jak na razie numery TM są dość wypełnione na przyszłość i nie każdy artykuł będzie w nim publikowany.

Nie zajmuję sie przyjmowaniem artykułow do NA i MA, bo mnie to już przerasta czasowo. Dawno napisałam, czego już nie pamiętacie - piszcie i publikujcie to sami w periodykach.

Podkreślam TM to nie fazeta PT ale firmy Tropheus-Tanganika. Jak widzicie dbam o poszerzanie grona autorów z numeru na numer i tak będzie dalej. Planów swoich do końca nie będę ujawniać, bo to ma byc niespodzianka dla czytelników TM.

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#39 - Posted: 12 Gru 2007 21:46 
Lubie go ale artykuł o sklepach zoologicznych w Angli nie ma za wiele wspólnego z naszą pasją. Moim zdaniem artykuł który kwalifikuje autora do wstąpienia w szeregi PT powinien być artykułem pasjonata tego biotopu. Efektem dociekania i obserwacji związanych tylko i wyłącznie z naszą pasją.


cześć Marcin ;-) zostaliśmy sami ?


a pamiętasz swoje takie słowa :

Ale ... Czy ludziska chcący przyłączyć się do nas muszą koniecznie napisać jakiś artykuł o rybach??? Może można by było dać im inne zadania które przysłużyły by się sprawie.
Pytam bo nie wszyscy mają dar pisania artykułów a są bardzo pochłonięci tym biotopem i chcieli by w jakiś sposób uczestniczyć w naszym przedsięwzięciu.
Co o tym myślicie?
Niektórzy też nie wierzą w siebie i sądzą że nie dorównają nam swoim poziomem. Co jest mylne ;).

Autor timus
Użytkownik
#40 - Posted: 12 Gru 2007 22:04 
Cześć Jerzy!

Mam nadzieje że nie :)

Dla mnie sprawa Vepsika jest jasna. Został przegłosowany i powinien być uczestnikiem PT.

W sprawie loga też powinniśmy dojść do porozumienia ;)

Marcin.T <')))><

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Dolaczenie Vepsika do PT Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®