Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

PODSUMOWANIE DYSKUSJI

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor rufus1
Użytkownik
#31 - Posted: 11 Gru 2007 18:35 
Czy rzeczywiście nie czujecie potrzeby spotkania ?

Krzysztof ja jestem podobnego zdania. Uwazam ze taka potrzeba jest, a nawet koniecznosc. Pewnych spraw na forum nie da sie do konca omowic, ale....... .

Autor timus
Użytkownik
#32 - Posted: 11 Gru 2007 20:30 
Ja jak będę m mógł to przyjadę.

Jak zwykle ;)

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#33 - Posted: 11 Gru 2007 21:17 
Tylko co z tego że zrobimy spotkanie jak wstawi się "stara gwardia"

Ciężko spiąć terminy wielu ludzi z całej polski.

Marcin.T <')))><

Autor tooold
Użytkownik
#34 - Posted: 11 Gru 2007 21:44 
Czy rzeczywiście nie czujecie potrzeby spotkania ?

hmm, jestem w tej chwili raczej niemobilny........

natomiast uważam że wiele spraw można dogadać na odległość

Autor fazi64
Użytkownik
#35 - Posted: 11 Gru 2007 23:31 - Edytowany przez: fazi64 
wstawi się "stara gwardia"

Witam,
Przyjezdzam w takim razie pociagiem (zeby sie wstawic) ;))
A powaznie - trzeba cos zrobic bo sie "rozlazimy w szwach". Swieta ida (czas radosci), a u nas coraz wiecej swarow i kwasow. Nie dajmy sie zwariowac i nie wprowadzajmy "politycznych" zwyczajow w Nasze grono. Nic sie nie dzieje bez powodu i potrzebana jest Nam "kuracja oczyszczajaca". Mysle, ze (calkiem przypadkowo) Vepsik stal sie zarzewiem konfliktu, ktorego prawdziwe powody gdzies sie podskornie tlily i w koncu wypalily dziure na zewnatrz. Trzeba ten plomien szybko ugasic bo niedlugo "rzadzic" tu zaczna Krasy i Duchy - i co wtedy zrobimy???
Pzdr.
Fazi64
PS.
Juz mnie nawet tak bardzo nie cieszy nowe akwarium (dojrzewa) i czekanie (jak na szpilkach) na jego zasiedlenie "piaskowkami" ;(((
F64

Autor tooold
Użytkownik
#36 - Posted: 12 Gru 2007 06:19 
Juz mnie nawet tak bardzo nie cieszy nowe akwarium (dojrzewa) i czekanie (jak na szpilkach) na jego zasiedlenie "piaskowkami" ;(((

przesadzasz - moim zdaniem swarów nie ma są tylko róznice zdań

ja w sprawie Vepsika jestem po stronie Marty i Magdy, natomiast w sprawie logo na koszulkach mam za złe Marcie że komuś pozwala na używanie loga bez porozumienia z innymi i to wszystko, ale to nie powód abym nie patrzył na moje shelle-nieshelle ;-)

a może forma dotychczasowa PT po prostu sie zdezaktualizowała ?

Autor admin
Admin
#37 - Posted: 12 Gru 2007 06:31 - Edytowany przez: admin 
Marcie że komuś pozwala na używanie loga bez porozumienia z innymi i to wszystko


Powiem tak, dwa dni ogłądaliście i podziwialiscie koszulki z logo na FZ nikt z Was nie zareagował, nie miał ale ....d.la mnie to jednoznaczna odpowiedź, potem rozpoczęło sie larum. Mogliście od razu zareagować na FW lub w wątku. Dla mnie promowanie logo nie jest niczym złym wręcz przeciwnie. To tak jak z odznakami PT - sprzedaliscie je na FZ, teraz wiele osób je nosi nie mająć zwiazku z projektem.

Zgody udzieliołam po braku reakcji z Waszej strony a nie przed -:)) Mail z data i godzina do wglądu.



Marta

Autor tooold
Użytkownik
#38 - Posted: 12 Gru 2007 08:00 
Mogliście od razu zareagować


skoro to ma byc argument to kończę w tym wątku bo z logiką to nie ma nic wspólnego

myślę,że powód jest inny jednak taki iż w jakimś sensie uważasz się za menagera PT , a tu nagle ktoś ma do Ciebie pretensję .....

Zgody udzieliołam po braku reakcji z Waszej strony a nie przed -:)) Mail z data i godzina do wglądu

logo pojawiło sie na Forum # Posted: 8 Gru 2007 18:41

# Posted: 10 Gru 2007 16:01 - Edytowany przez: timus
Logo PT powstało na potrzeby PT i jest jego "własnością" Sygnowane nim są artykuły autorów z PT jak i istniejące już koszulki uczestników PT


pierwszą reakcją był post bernarda z 8 grudnia z wątpliwościami , 9 grudnia timus zareagował, więc nie pisz Marto o braku reakcji

ps.w niczyje maile nie zaglądam i nie mam zwyczaju, gdyż zazwyczaj jestem lojalny wobec przyjaciół i znajomych

Autor admin
Admin
#39 - Posted: 12 Gru 2007 08:58 
ku wyjasnieniu

marcin zaereagował Posted: 10 Gru 2007 16:01 - Edytowany przez: timus - IP: 83.11.62.186

Wczesniej any Ty, ani Magda, ani Krzysiek ani nikt inny nie zareagowł. Burza rozpoczęła sie od postu Marcina w poniedziałek.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#40 - Posted: 12 Gru 2007 10:26 
Burza rozpoczęła sie od postu Marcina w poniedziałek.

Nie dajmy się zwariować. Ostatecznie możemy poprosić o dołożenie tego napisu "Pasjonaci" czy "Sympatycy" i będzie to nasza reklama.

Znowu wyszło że namieszałem swoją wypowiedzią ;(

Uspokójmy się i niech wygra PASJA!!!

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#41 - Posted: 12 Gru 2007 10:39 
Zaczynają się brednie i taplanie w detalach, nie prowadzących do niczego.

To ja zdecydowałem o wyrażeniu zgody na logo.

Dla mnie sprawa jest oczywista - tylko w taki sposób PT będzie nadal chociaż w części reklamowane.

To jest dokładnie to samo co sprzedaż znaczków z logo PT !!!
Czy to dla dbających o dziewiczość PT jest takie trudne do zrozumienia??

Od spotkania kwietniowego ta bardzo dynamiczna grupa weteranów NIE NAPISAŁA ANI JEDNEGO ARTYKUŁU do NA i MA. Minęło dzięki bogu SIEDEM miesięcy.
Jakoś tutaj nikt z szanownych zasłużonych nie martwi się o dalsze losy PT, co?

Jeśli głupia koszulka i jeden Vepsik są takim wielkim problemem, to nie widzę innego wyjścia jak zamknąć cały ten bałagan i dać sobie spokój z szumną nazwą PT jaka została po działaniach zasłużonych.

I jeśli do końca tygodnia nie ustalicie sobie szanowni Panowie czego chcecie i nie podejmiecie żadnych decyzji na przyszłość, to będziecie mogli jak Leszek Łątka wycofać się i skupić na zdobywaniu wiedzy w ciszy własnego zadowolenia, bo w poniedziałek 17 GRUDNIA osobiście ZAMKNĘ FORUM WEWNĘTRZNE.
To tyle.
Robert

Autor fazi64
Użytkownik
#42 - Posted: 12 Gru 2007 12:48 
...jak Leszek Łątka wycofać się i skupić na zdobywaniu wiedzy w ciszy własnego zadowolenia...

Witam,
To mi sie juz naprawde nie podoba - trzeba chyba zbierac zabawki.
Pzdr.
Fazi64

Autor Sendog
Użytkownik
#43 - Posted: 12 Gru 2007 12:55 
Robert nie jesteś chyba najmocniejszy w Public Relations...

Autor artkras12379
Użytkownik
#44 - Posted: 12 Gru 2007 13:07 
Ja tylko powiem :O

Autor admin
Admin
#45 - Posted: 12 Gru 2007 13:08 
Po przeczytaniu kilku watkow i postow ja wrzucam na luz i wycofuje sie na jakis czas w cien. chyba mnie jest za duzo na forum i innych miejscach :-).

Przeczytaj Krzyśku -uważnie to słowa Leszka!!!!

Marta

Autor artkras12379
Użytkownik
#46 - Posted: 12 Gru 2007 13:14 
WITAM
A miałem do Świąt pochylić się nad STATUTEM, tak przynajmniej sobie założyłem - sorry do poniedziałku nie zdążę a teraz to już nie wiem czy nawet chcę.
pzdr
Artur

Autor fazi64
Użytkownik
#47 - Posted: 12 Gru 2007 13:48 
Przeczytaj Krzyśku -uważnie to słowa Leszka!!!!:
Po przeczytaniu kilku watkow i postow ja wrzucam na luz i wycofuje sie na jakis czas w cien. chyba mnie jest za duzo na forum i innych miejscach

Witam,
Bez obrazy, ale nigdzie w tym cytacie nie widze powodu do tak ostrej riposty, jaka miala miejsce. Nie chce byc tu odebrany jako adokat Leszka, bo pewnie potrafi sie obronic swietnie sam, ale takie zdanie w stosunku do tak oddanego sprawie Forumowicza, to chyba lekka przesada.
Pzdr.
Fazi64

Autor artkras12379
Użytkownik
#48 - Posted: 12 Gru 2007 14:15 
Dobrze Krzyśku, że Ty to napisałeś, bo ja za adwokata Leszka na pewno bym uchodził.
pzdr
Artur

Przykro :-(

Autor admin
Admin
#49 - Posted: 12 Gru 2007 19:03 
Jesteśmy oboje z Martą bardzo zmęczeni. Wzięliśmy na siebie zbyt wiele i nie daliśmy rady. Praca zawodowa, praca w firmie Tropheus, PT i TM - to nas zmęczyło potwornie.
Chcieliśmy oboje podziękować wszystkim, którzy od początku zaangażowali się w działanie PT. Te kilka lat było, jak kiedys napisałem, tworzeniem historii.
Dla nas na tą chwilę Projekt Tanganika jest etapem zamkniętym definitywnie. Jak napisał jeden z Was - być może wyczerpała się formuła.

Rozmawiając wczoraj z Darkiem Firlejem usłyszałem, że szkoda by było zaprzepaścić działania prowadzone pod logo PT, bo ma już wypracowaną swoją markę wśród akwarystów. To dobre słowa.

Jako pomysłowawcy idei PT i właściciele znaku graficznego Projektu Tanganika zostawiamy Wam więc wolną rękę w sprawie PT. Jesli tylko macie ochotę i czujecie się na siłach kontynuować prace sami, trzymamy kciuki. Propagujcie PT w każdy mozliwy sposób. Możliwości na prawdę są ogromne.
Tych, którzy nie chcieliby zrywać z nami kontaktu, zapraszamy do pisania i spotkań w realu.
Raz jeszcze dziękujemy za wspólną pracę w PT.

MiR

Autor timus
Użytkownik
#50 - Posted: 12 Gru 2007 21:05 - Edytowany przez: timus 
Ufff... Nie wiem od czego zacząć.

Jest mi cholernie źle że sprawy przybrały taki finał ;(
Poniekąd od mojego wystąpienia w sprawie Vepsika zaczęła się nerwowa atmosfera. A później sprawa loga PT. Myślałem że działam w dobrej wierze i będzie to z pożytkiem dla wszystkich. Niestety jest nieco inaczej ;(

Rozmawiając wczoraj z Darkiem Firlejem usłyszałem, że szkoda by było zaprzepaścić działania prowadzone pod logo PT, bo ma już wypracowaną swoją markę wśród akwarystów. To dobre słowa.

Ja na pewno nie chciał bym zakończyć działalności PT i nadal będę starał się coś napisać i poszerzać swoją wiedzę na temat tego co nas kręci.


Aaaa ...! Nie wiem co mam pisać to dla mnie nie przyjemna sytuacja.

Co dalej? Kto jeszcze ma ochotę działać pod logiem PT? Co z forum PT?

Tych, którzy nie chcieliby zrywać z nami kontaktu, zapraszamy do pisania i spotkań w realu.

Mimo ostatniej nerwówki zrywanie kontaktów było by zupełną dziecinadą. W końcu trzymamy się formalnie i nie formalnie już kilka ładnych lat.

Marcin.T <')))><

Autor artkras12379
Użytkownik
#51 - Posted: 12 Gru 2007 21:33 
WITAM
Dajmy sobie trochę czasu, przemyślmy to wszystko na spokojnie, czy było warto i tak na prawdę o co poszło, niech każdy z nas zada sam sobie to pytanie i spróbuje na nie odpowiedzieć, czy po raz drugi napisalibyście to co zostało przez Was napisane. Jeśli dojdziecie do wniosku że jakiś post lub posty nie powinny się tu znaleźć to chyba jakieś światełko w tunelu zapala się dla nas. Ja tak ze dwa swoje to bym wyrzucił ;-)
Wydaje mi się (po tym wszystkim), że PT stoi nad przysłowiową przepaścią - nie róbmy tego kroku.
Uważam, że bez spotkania w gronie PT (w miarę kompletnym) jednak się nie obejdzie. Pójdźmy na wzajemny kompromis i spróbujmy to dalej jakoś pociągnąć, a przynajmniej spróbujmy ustalić co dalej? Dyskusje na forum w sprawie PT mogą ewentualnie dokończyć niezakończone tematy lub je uściślić.
pzdr
Artur

Autor winiar
Użytkownik
#52 - Posted: 12 Gru 2007 22:12 
Hm...
Jak pisałem wcześniej - za dużo emocji było, cholera jasna...
Nie bardzo wiem co mam napisać.

Rozmawiając wczoraj z Darkiem Firlejem usłyszałem, że szkoda by było zaprzepaścić działania prowadzone pod logo PT, bo ma już wypracowaną swoją markę wśród akwarystów. To dobre słowa.
To dobre słowa, nie... To bardzo dobre słowa, wypracowane ciężką pracą całego zespołu.

Tych, którzy nie chcieliby zrywać z nami kontaktu, zapraszamy do pisania i spotkań w realu.
To, że czasem mam odmienne zdanie od innych nie jest dla mnie powodem do zrywania znajomości w szerokim tego słowa znaczeniu.

Co będzie dalej? Nie wiem, ale wiem, że emocje za jakiś czas opadną i może wówczas trzeba będzie na spokojnie usiąść przy dobrej herbacie lub aromatycznej kawie oraz przy dobrym cieście i na spokojnie pogadać.

Co dalej? Kto jeszcze ma ochotę działać pod logiem PT?
Nie wiem co dalej ale NIE MOŻNA ZAPRZEPAŚCIĆ TEGO CO ZOSTAŁO JUŻ ZROBIONE. Ja zdecydowanie jestem za tym by PT dalej się rozwijało w takiej czy innej formie.

Co z forum PT?
Nie wiem, ale mam cichą nadzieje, że będzie mogło Tu funkcjonować.


Pozdrawiam

Marek


P.S. Myślę, że za rok wszytko będzie jasne...

Autor fazi64
Użytkownik
#53 - Posted: 12 Gru 2007 22:18 
Witam,
Ja sie przenosze do Klubu Malawi.
Pzdr.
Fazi64
PS.
To dla rozladowania atmosfery ;)))
F64

Autor sue
Użytkownik
#54 - Posted: 12 Gru 2007 22:22 
Krzyśku
To dobrze, że nie do PKMD ;)

Magda

Autor fazi64
Użytkownik
#55 - Posted: 12 Gru 2007 22:24 
PKMD ;)

Witam,
Ale mnie znalazlas - wlasnie zamowilem D-50 Plus i D-Allio Tropicala ;))
Pzdr.
Fazi64

Autor timus
Użytkownik
#56 - Posted: 12 Gru 2007 22:27 - Edytowany przez: timus 
Idę spać i mam nadzieje że rano przeczytam jakieś miłe słowa na forum ;)

Marcin.T <')))><

Ps. wlasnie zamowilem D-50 Plus i D-Allio Tropicala ;))

To dla tych piaskówek co niby o nich nie myślisz ;)

Autor rufus1
Użytkownik
#57 - Posted: 13 Gru 2007 10:51 - Edytowany przez: rufus1 
Nie bylo mnie wczoraj, a tyle sie wydarzylo i nawet zostalem wezwany do tablicy :-).

to będziecie mogli jak Leszek Łątka wycofać się i skupić na zdobywaniu wiedzy w ciszy własnego zadowolenia,

to chyba Ty Robercie nie uwaznie przeczytales i zrozumiales moje slowa. Przykre jest dla mnie to co przeczytalem i Wasz komentarz, ale coz..........., kazdy ma to no co sobie zasluzyl ;-). Nic wiecej w tym temacie nie napisze bo nie chcialbym byc ponownie zle zrozumiany i odebrany jako "złośliwiec". Moja pasja którą jest hodowla ryb tanganickich zawsze bedzie pasja i niczym innym. Trwam w niej nieprzerwanie juz troche czasu i zapewne tak bedzie do moich ostatnich dni. Dzieki niej pozalem rowniez wielu wspanialych i interesujacych ludzi, to rowniez jest wspaniale.


Jezeli chodzi o artykuly do NA i MA. Ciekawa sprawa, bo ja pamietam okres mowienia o tworzeniu bazy artykulow i zdjec w ramach PT z ktorej to mialyby byc on rozsylane poszczegolne artykuly do min. tych gazet. Co sie z tym stalo?

Nie rozumiem tez tego ciaglego powracania tematu z Vepsikiem. Wydawalo mi sie ze sprawa jest przesadzona. W demokratycznych deklaracjach wiekszosc PT byla za wlaczeniam Vepsika do PT. Tak samo jest z koszulkami. Nie rozumiem po co jeszcze do tego wracac, chyba ze ktos tak lubi.....

Temat odznak PT. No wlasnie jak z tym bylo, pamietacie? Kto ich kupil najwiecej i dlaczego?

Jezeli chodzi o PT. Ja jestem za i jezeli bede mogl dalej byc czlonkiem PT to bede sie z tego bardzo cieszyl. Czlonowstwo w PT traktowalem i traktuje dosc powaznie i z duma. Wszystko co pisalem i robilem bylo ukierunkowane wlasnie na propagowanie PT i ryb tanganickich. Nie wiem czy mi to dobrze wychodzilo, ale to niech oceniaja juz inni. Oczywiscie dalej moge pisac artykyly (jezeli bedzie taka potrzeba) i dostaczac fotki do artykulow w ramach PT. Oczywiscie mowie o artykulach w kategorii "hodowla". Artykułów okolo akwarystycznych nie podejmuje sie pisac. Nie ma problemu z NA i MA.
Potrzebny jest dobry korektor do tych artykułów. Moze Magda, ktora ma w tej kwestii juz doswiadczenie?

Leszek

Autor admin
Admin
#58 - Posted: 13 Gru 2007 18:18 
Co z forum PT?[i]
Nie wiem, ale mam cichą nadzieje, że będzie mogło Tu funkcjonować.


Nikt nie będzie robił żadnych złośliwości - forum PT i forum Tropheusa będzie działać normalnie, tak jak do tej pory.

Robert

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / PODSUMOWANIE DYSKUSJI Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®