Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

Witam serdecznie

Autor marrio
Użytkownik
#1 - Posted: 18 Paź 2016 12:05 
Jak w temacie.Jestem nowym ludziem na tym forum i na samym początku chciałbym wszystkim podziękowac ( zaczynając od adminów,poprzez hodowców,hobbistów a także tym którzy swoimi błędami hodowlanymi zakładali tematy na które precyzyjne odpowiedzi można tu znalezc i reszcie-miłośnikom Tanganickich tropheusów) za bardzo ciekawą lekturę jaka niewątpliwie miała zaszczyt mnie tu spotkac.Po długich godzinach wczytywania się w posty,porady,kłopoty,radości i smutki-stało się -140x50x45
a w nim 10szt młodych duboisi maswa docelowo.Parametry wody (czym i jak),filtracja,ogrzewanie,jakie podłoże,kamienie ,oświetlenie,pokarmy-itd,itp wszystko znalazłem tutaj.Jeszcze tylko uspokoic się w nerwy (choroba czy stres?,już podmienic wodę?,a może dodac do niej soli? :) ) i wszystko u mnie będzie ok.Na koniec pozdrawiając wszystkich serdecznie życzę wszystkim wiele uciech ze swoich pociech a sobie obym nigdy nie musiał zakładac postu POMOCY,RATUNKU.

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / Witam serdecznie Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®