Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Projektu Tanganika Forum Tropheus Tanganika / Forum Projektu Tanganika /

Artykuły do NA i MA

Autor sue
Użytkownik
#1 - Posted: 18 Gru 2007 22:35 
Witam!

Czy ktoś planuje w najbliższym czasie napisać artykuł do "Naszego Akwarium", albo do "Magazynu Akwarium"?

Wiem, że część z nas pracuje nad artykułami do Tanganika Magazynu nr 3, a czas biegnie nieubłaganie, ale może ktoś myśli też o innych czasopismach? Proszę o wstępne deklaracje.

Artur Białosiewicz zaproponował mi umieszczenie w styczniowym numerze "Naszego Akwarium" galerii zdjęć (oczywiście z logiem PT). Zdecydowałam się na pokazanie trofeusów.

Do lutowego numeru "Magazynu Akwarium" planujemy wysłać uaktualnione fasciatusy.

Pozdrawiam
Magda

Autor winiar
Użytkownik
#2 - Posted: 18 Gru 2007 22:46 
Proszę o wstępne deklaracje.
Czyli Magdo podejmujesz się kontaktów z czasopismami. To fajnie.
Rozumiem, że artykuły po korekcie mają trafiać do Ciebie - czy tak?

Artur Białosiewicz zaproponował mi umieszczenie w styczniowym numerze "Naszego Akwarium" galerii zdjęć (oczywiście z logiem PT). Zdecydowałam się na pokazanie trofeusów.
Super! Czy masz może namiary na Artura? Nr telefonu?

Do lutowego numeru "Magazynu Akwarium" planujemy wysłać uaktualnione fasciatusy.
Chodzi o fotki?

Ja pisze 3 artykuły, ale nie o tanganice. Jeden z nich o o cenanarium w w-wie. Zastanawiam się nad sygnowaniem ich logo PT. Co sądzicie o tym?

Marek

Autor rufus1
Użytkownik
#3 - Posted: 18 Gru 2007 23:21 - Edytowany przez: rufus1 
Ja cos napisze.
Dam wczesniej znac co to bedzie. Teraz koncze "sage" o trofeusach w TM, czyli wczesniej jak marzec kwiecien nic nie napisze.

Leszek

ps. jezeli beda zainteresowani fotkami to tez sluze

Autor sue
Użytkownik
#4 - Posted: 19 Gru 2007 00:01 
Czyli Magdo podejmujesz się kontaktów z czasopismami.
Nie wiem czy to dobry pomysł... Nie znam ani pana Białosiewicza, ani pana Firleja. Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z dotychczasowej współpracy (szczególnie jeśli chodzi o tego drugiego) to bywało kiepsko. Może ktoś inny miałby ochotę podjąć się tego zadania?

Czy masz może namiary na Artura? Nr telefonu?
Mam jedynie maila do obu panów. Jeżeli chcesz znaleźć więcej info na temat Artura Białosiewicza to odsyłam... na "naszą klasę" ;)))

Do lutowego numeru "Magazynu Akwarium" planujemy wysłać uaktualnione fasciatusy.
Chodzi o fotki?

Nie, myślę o atykule.

Jeden z nich o o cenanarium w w-wie.
Liczę, że taki artykuł znajdzie się też w "Ciekawostkach" na stonie PT, oczywiście z fotkami.

Nie wiem czy logo PT przy artykułach nie o Tanganice to dobry pomysł.

Pozdrawiam
Magda

Autor winiar
Użytkownik
#5 - Posted: 19 Gru 2007 07:49 
Nie wiem czy to dobry pomysł... Nie znam ani pana Białosiewicza, ani pana Firleja. Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z dotychczasowej współpracy (szczególnie jeśli chodzi o tego drugiego) to bywało kiepsko.
Ok - w takim razie "chętnego" ;-)) przedyskutujemy to na spotkaniu.

Liczę, że taki artykuł znajdzie się też w "Ciekawostkach" na stonie PT, oczywiście z fotkami.
Pewnie !


Marek

Autor timus
Użytkownik
#6 - Posted: 19 Gru 2007 10:03 
Ja na styczeń nie dam rady ale luty marzec tak.

Marcin.T <')))><

Autor fazi64
Użytkownik
#7 - Posted: 19 Gru 2007 11:05 
Witam,
Ja z tlumaczeniami do TM mam niestety tyle pracy, ze na razie nie moge sie zdeklarowac na ni do PT ;((
Pzdr.
Fazi64

Forum Projektu Tanganika Forum Tropheus Tanganika / Forum Projektu Tanganika / Artykuły do NA i MA Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®