Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Projektu Tanganika Forum Tropheus Tanganika / Forum Projektu Tanganika /

Strona www.projekttanganika.pl

Autor tasma
Użytkownik
#1 - Posted: 11 Sty 2008 21:08 
W zwiazku z sytuacja jaka miala miejsce wczoraj o godzinie 16:18 kiedy to jeden z (podobnie jak ja) bylych czlonkow PT wykonal kopie serwisu za pomoca programu Teleport Pro pragne poinformowac ze umieszczenie tejze strony w jakimkolwiek innym miejscu bez mojej zgody jest zlamaniem prawa. Nie mam zamiaru rozpoczynac kolejnej klotni, dlatego nie pisze kto to.
Jednoczesnie informuje, ze strona w dalszym ciagu bedzie funkcjonowac. Wlozylismy z Magda w nia sporo pracy i nie mamy zamiaru ot tak ja zlikwidowac. Na razie bedzie funkcjonowac jako archiwum.
Po raz kolejny prosze autorow artykulow, ktorzy nie zycza sobie, zeby ich opracowania byly tam umieszczone o powiadomienie mnie lub Magde.

Pozdrawiam
Przemek

Autor winiar
Użytkownik
#2 - Posted: 12 Sty 2008 11:36 
Witam!

Aby nie było niejasności i niedomówień. To ja wykonałem tą kopię.

pragne poinformowac ze umieszczenie tejze strony w jakimkolwiek innym miejscu bez mojej zgody jest zlamaniem prawa
Moją intencją nie była chęć umieszczania jakiego kolwiek fragmenu strony www.projekttanganika.pl w innym miejscu na www. Kopię wykonałem tylko na moje własne potrzeby.

Jeżeli kiedykolwiek zajdzie potrzeba, czy chęć by jakiś fragment tej strony został umieszczony w innym miejscu, nie widzę innej możliwości by zapytać o to Ciebie czy innych czynnych uczestników PT czy wyrażają na to zgodę.

Pozdrawiam

Marek

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 12 Sty 2008 11:45 
Sprawa, o której napisał Przemek świadczy dobitnie o czystości intencji osoby, która to zrobiła.
Naszym zdaniem ta intryga z odejściem (bo była to intryga planowana wcześniej - próba kopiowania strony mówi o tym dobitnie) świadczy o jednym tylko - nie było to działanie spontaniczne, spowodowane emocjami.
To cyniczna próba rozwalenie projektu od środka i zdyskontowania popularności PT i na "nowej drodze", którą ten ktoś/ niektórzy zamierza/ał rozpocząć. Próba jak widać udana :-)
Pisanie na tym forum przez niektórych o PASJI kłócącej sie z biznesem (czytaj o wielkiej kasie, jaką zarabia Tropheus) jest najczystrzą HIPOKRYZJĄ i oszukiwaniem pozostałych członków PT.

Marta i Robert

Autor rufus1
Użytkownik
#4 - Posted: 12 Sty 2008 12:00 - Edytowany przez: rufus1 
HIPOKRYZJĄ i oszukiwaniem pozostałych członków PT.

Ludzie dajcie juz spokoj!

Dalej widze ze jezyk jest agresywny, ale coz ..................

moim zdaniem ten post to typowa hipokryzja.
Jak widze dalej nie widzicie poczatkow problemow w PT. Zaraz sie dowiem ze to ja "rozwalilem" od srodka PT. Proponuje przestudiowac sobie poczatki powstania tych problemow i jak to było. Uwazam ze te problemy zaczely sie wraz z pojawieniem sie mysli o TM i "cisnieniem" jakie temu towarzyszylo. Co niektorzy tego cisnienia nie wytrzymali i tyle. To tak trudno zrozumiec. Nalezy to uszanowac!!! To miala byc przyjemnosc, a co z tego sie zrobilo........

Wlozylismy z Magda w nia sporo pracy
Przemku moim zdaniem nie tylko Wy macie wklad w tworzenie tej strony ale caly zespol PT.
Nie za bardzo tez rozumiem celu postu Przemka, czemu niby mialby on sluzyc.

Wkurza mnie to jak ktos przypisuje sobie sukcesy grupy i tyle. Zawsze jest to sukces lub porazka grupy, a nie pojedynczych osob.

Zreszta widac co sie dzieje na forum.

Leszek

Autor winiar
Użytkownik
#5 - Posted: 12 Sty 2008 12:15 
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to mój ostatni post na forum wewnętrznym PT. Wszystkich gorąco pozdrawiam i życzę WSZYSTKIEGO DOBREGO!

Skoro Przemek jednoznacznie napisał, że W zwiazku z sytuacja jaka miala miejsce wczoraj o godzinie 16:18 kiedy to jeden z (podobnie jak ja) bylych czlonkow PT wykonal kopie serwisu to zastanawia mnie czemu nie napisał kto? - przecież jest zapisany adres IP. To nie ważne. Dla mnie ważne jest, że napisał. Skoro tak, to w jakimś sensie zostałem wezwany do tablicy i odpowiedziałem.

zdyskontowania popularności PT
Nic bardziej mylnego. Wręcz przeciwnie, życze PT [każdemu z uczetników razem jak i każdemu z osobna jak najlepiej] i niech się rozwija i popularyzuje pasję. PT istnieje i niech istnieje dalej.

Pisanie na tym forum przez niektórych o PASJI kłócącej sie z biznesem (czytaj o wielkiej kasie, jaką zarabia Tropheus)
Jako osoby podpisane pod postem, Marto i Robercie - nie wam jaką kasę zarabiacie i nie interesuje nie to [ciekawe czemu pojawia się wątek kasy....????]. To Wasz biznes i chwała, że jest bo można przyjechać do WAS i zobaczyć ryby, które chce się kupić. Nikt inny w Polsce tego nie robi.
Nigdy nie zaglądam do portfela innych i nie będę tego robił. Wręcz przeciwnie jak komuś się wiedzie to Ciesze się z tego.

Nie mam zamiaru rozpoczynac kolejnej klotni, dlatego nie pisze kto to.
Przemku, napisłałem, że to ja [choć i tak doskonale wiedziałeś kto to] , w dobrej wierze by inni uczestnicy i byli uczestnicy PT wiedzieli - wg mojej oceny to fair. A niestety wyszło... tak jak zawsze...

Pozdrawiam i życzę wszystkim bez wyjątku wszystkiego dobrego

Marek

Autor timus
Użytkownik
#6 - Posted: 12 Sty 2008 13:05 
Mam taką prośbę do Roberta.

Jeśli piszesz o kimś zwracaj się personalnie bo osób które odeszło jest sporo i każdy może brać odpowiedź do siebie i nie wiadomo jak zareagować.

Powiem tylko że jeżeli te słowa były kierowane również do mnie;

To cyniczna próba rozwalenie projektu od środka i zdyskontowania popularności PT

To jesteś w błędzie i traktuje to jak policzek!

Jest mi cholernie przykro ;(!!!!

Marcin.T <')))><

Autor tasma
Użytkownik
#7 - Posted: 12 Sty 2008 13:39 
Marku

Nie bylo moim cele rozpoczynanie kolejnej klotni. Napisalem jakie byly fakty i tyle. Nie napisalem tez ze zrobiles to w jakims niecnym celu. Czasy sa nerwowe, a uzyte przez Ciebie narzedzie sluzy do kokretnych celow. Dlatego pojawil sie moj post.

Co do powodu rozpadu PT mam swoja teorie. Otoz moim zdaniem spowodowany byl niekorzystnym ukladem plam na sloncu. Tylko sejmowa komisja sledcza do spraw naciskow moglaby wyjasnic te sprawe. Ale czy bedzie chciala ...

Przemek

Forum Projektu Tanganika Forum Tropheus Tanganika / Forum Projektu Tanganika / Strona www.projekttanganika.pl Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®