Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Szukaj - Statystyki - Faq -
Konkurs tanganicki na forum:) Forum Tropheus Tanganika / Konkurs tanganicki na forum:) /

Podsumowanie konkursu

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 9 Cze 2010 00:46 
Czas na podsumowanie.

Aż serce rośnie, gdy widzi się taką wspaniałą współpracę i aktywność na naszym forum członków KMT.

Klub ten pokazał właśnie, jak zepsuć czyjąś zabawę. Żeby nie być gołosłownym, parę informacji o głosujących:

1. Szarooka – zarejestrowana od ubiegłego roku. Jedyna wypowiedź to ta z dnia dzisiejszego. 
2. Baba – zarejestrowany w 2006 roku. Ostatnia wypowiedź – 2008 
Do dzisiaj.
3. Marko – zarejestrowany dzisiaj. 
4. robsoniks – zarejestrowany w lutym tego roku. Jedyna wypowiedź dzisiaj. 
5. aahaja – zarestrowany w 2006 roku. Ostatnia wypowiedź lipiec 2009 
Do dzisiaj.

Może dodam tylko, że WSZYSTKIE głosy na Autora LizakZiz zostały oddane przez, no proszę odgadnąć tę uroczą zagadkę? Ależ tak, przez członków KMT.

Ponieważ uważam powyższe metody i działania za niegodne uczciwego akwarysty, zabawa zostaje anulowana.

Jest to forum komercyjne ( co niektórzy powtarzają z lubością jako rzecz naganną) i nie będę tolerował na nim takich amatorskich zachowań.


Dziękuję członkom szacownego i oczywiście niekomercyjnego KMT za spieprzenie innym zabawy.

Robert Mierzeński


P.S.

A teraz o Autorach i ich pracach kilka słów:

Salmo bardzo wysoko ustawił poprzeczkę dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do tematu.
Ale wszystkie opowiadania były bardzo ciekawie napisane – mnie bardzo podobały się opowiadanie krewetki (Kanaaoe) i obscurusa (Jaosh) Opowiadanie o tanganikodusie było w tym gronie zbyt dosłowne. Co nie znaczy, że złe.

Dziękuję autorom za chęć napisania tych sympatycznych utworów.

Robert

Autor pkubek
Użytkownik
#2 - Posted: 9 Cze 2010 01:07 
jeju, strasznie to przykre i żenujące, jest niestety pewna grupa ludzi, powiedziałbym odsetek w każdej zbiorowości Polaków, od forum począwszy, którzy lubują się w podkładaniu bardziej lub mniej świadomie smrodu, którzy psują wszystko od środka i kunsztownie rozwijają ten niszczycielski talent szerząc zgnilizne gdzie tylko się znajdą. Narzekamy na polityków ale po co szukać pośród zwłaszcza przedstawicieli niektórych formacji skoro ot - można sie na to natknąć nawet tutaj. Polacy mają w sobie jakiś zadatek niszczenia wszystkiego czego sie dotkną, rozbijania struktur i siania spustoszenia tam gdzie panuje ład. Myślę o wszelkich, nawet mikrostrukturach. Co prawda mnie, socjologowi i politologowi nie wypada uogólniać ale cóż począć skoro zachowania jawią się jako prawidłowość??

Co do uzasadnienia mojego wyboru - miałem problem bo wszystkie podejścia były interesujące, chcą dokonać wskazania wybrałem to z przymróżeniem oka bo jako jedyne było niekonwencjonalne i humorystyczne za razem. Jednak cenię odwagę i kreatywność wszystkich uczestników. Wszystkim należy się nagroda, w tym wypadku honorowa.

A maruderzy i mąciciele - coż, szkoda, że nie wykazujecie podobnej aktywności tam, gdzie jest porządana, w sensownej, i prowadzonej na pewnym poziomie dyskusji. A może nie potraficie?

Przepraszam ale ostro się wkurzylem, i tak mocno się powstrzymywałem, nie wiedziałem, że sięgniemy mułu na tym forum tak doslownie.

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 9 Cze 2010 07:20 - Edytowany przez: admin 
Ale co tam :-) Będzie dobrze :-)

Co prawda nagroda główna tkwi w zawieszeniu do następnego pomysłu, ale pomyśleliśmy z Martą, że Autorzy otrzymają od nas małe niespodzianki.

Te niespodzianki to cztery zestawy produktów firmy Tetra.
Trochę mi żal, bo są tam śliczne kubki firmowe :-)
Postaramy się w miarę szybko je rozesłać do adresatów.

Robert

Proszę Kanaaoe i Lizak Ziz o podanie adresów do wysyłki.
Na maila firmowego proszę.
R

Autor salmo70
Użytkownik
#4 - Posted: 9 Cze 2010 08:23 
Witam.

Na wstępie pragnę podziękować wszystkim oddającym głosy,cieszę się,że również moje opracowanie się podobało:)
Gratuluję pozostałym autorom pomysłów i wykonania.
I teraz najtrudniejsze.To forum jest własnością Adminów i w ich decyzje nie wnikam.Pragnę tylko przedstawić swój pogląd.Absolutnie nie czuję urazu do nikogo z KMT,za takie,czy inne głosowanie.Myślę,że nie było tu podtekstów personalnych,tylko wyrażanie gustu.Też jestem członkiem tego klubu i tak naprawdę jedyne co mnie boli,to to,że wciąż wychodzą nowe zadry pomiędzy tymi dwoma wspaniałymi środowiskami .
Cenię bardzo obydwa środowiska.

Pozdrawiam.Robert.

Autor nechor
Użytkownik
#5 - Posted: 9 Cze 2010 08:27 - Edytowany przez: nechor 
Inna sprawa, ze Ci, ktorzy mogli glosowac, nie zaglosowali. Przykladowo ja. Troche nie czulem sie na silach oceniac tego typu prace, troche pewnie z lenistwa.

Konkursy internetowe maja to do siebie, ze dosc latwo "nagina" sie wyniki. Istnieja dwa najprostsze rozwiazania w takich sytuacjach
- liczenie wartosci glosu jako wartosci wazonej - czyli sa glosy rowne i rowniejsze
- wyeliminowanie "nieporzadanych" glosow w warunkach regulaminu konkursu (np. wymagany jest udzial w przynajmniej 3 watkach forum ostatniego miesiaca).

Jedno i drugie rozwiazanie jest oczywiscie dla czesci osob krzywdzace :-)

P.S. Uczestnikom konkursu gratuluje odwagi jak i ladnych esejow. Sam mialem ochote powalczyc o nagrode, ale stchorzylem :-)

Autor andzin44
Użytkownik
#6 - Posted: 9 Cze 2010 09:06 - Edytowany przez: andzin44 
Witam !
Ja naprawdę nie rozumię Waszych pretensji - przecież każdy kto jest zalogowany na tym forum mógł oddać swój głos . Czy to wina członków KMT , że wykazali się większa aktywnością ?
Ja osobiście odbieram to jako kolejny zgrzyt , który ma na celu skłócenie pewnych środowisk , które łączy ta sama pasja .
Mam również takie pytanie - czy ktokolwiek z użytkowników KMT chociaż wspomiał jedno słówko na temat : ,, głosujcie na swoich '' ?
W/g mnie każdy ma swój gust i zapewne w większości przypadów nikt nie kierował się jakimiś tam znajomościami co próbuje się tutaj sugierować .

Autor L1zakZiz
Użytkownik
#7 - Posted: 9 Cze 2010 09:16 
Dajcie sobie spokój. Nie chciałem wzbudzić tutaj jakiś emocji. Żaden z tych Adminów KMT nie głosował przecież ? Salmo70 też jest klubowiczem KMT.
Jak bym to wiedział nic bym nie pisał.

Pozdrawiam

Autor nechor
Użytkownik
#8 - Posted: 9 Cze 2010 09:35 
Najlepiej pozostac w komfortowej sytuacji nierozrozniania kto-z-jakiego-forum-jest :-) Mam slaba pamiec do imion czego wszystkim zycze :-)

Autor robsoniks
Użytkownik
#9 - Posted: 9 Cze 2010 13:40 
Witam .Dziękuję adminowi za zauważenie mojej skromnej osoby,powiem tylko jedno,gdyby to forum było ciekawe,gdyby się na nim coś działo to od jesieni ubiegłego roku pewnie bym je częściej odwiedzał(bo tak się zaczęła moja przygoda z Tanganiką,zanim gdziekolwiek się zapisałem czytałem różne fora,mniej czy więcej rozpowszechnione i odwiedzane,faktem jest że forum KMT dało mi najwięcej wiedzy w sprawach które mnie nurtowały ,czego nie wyczytałem to się dopytałem,wielu ludzi,wiele rozwiązań,dyskusje.Tu niestety dało się odczuć tylko jeden słuszny głos przewodni.Może to odpowiada paru osobom,proszę bardzo ale mi akurat nie (Polska już przerabiała taki system przez 50 lat -politolog to zapewne wie )Ta wypowiedż jest wypowiedzią moją osobistą a nie członka KMT i jako taka powinna być rozumiana.pozdrawiam

Autor admin
Admin
#10 - Posted: 9 Cze 2010 14:07 
robsoniks

Bardzo dziękujemy za Twoje uwagi:)) Dziwne tylko, że nie zadawałeś pytań....może dostałbyś ciekawe odpowiedzi. Ale na milczenie nie umiemy jeszcze odpowiadać.

Zamykam temat.

Marta

Konkurs tanganicki na forum:) Forum Tropheus Tanganika / Konkurs tanganicki na forum:) / Podsumowanie konkursu Top
Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®