Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Ciekawe tanganickie aranżacje Forum Tropheus Tanganika / Ciekawe tanganickie aranżacje /

Samiec Altolamprologus sp. Compressiceps "Shell"

Autor Triglav
Użytkownik
#1 - Posted: 14 Lis 2017 08:44 
Mam problem natury obsadowej. Ostatnio mój "harem" Alto Shelli (w teorii 2+1) okazał się trzema samicami. Obecnie poszukuję samca F1 do tej gromadki.

P.S. Zdaję sobie sprawę, że to nie giełda, ale wiem że w Tropheusie wszystkie ryby to WF. Oczywiście jeśli nie ma przeciwwskazań do połączenia samca Wf z samicami F1 to również byłbym zainteresowany ofertą z Tropheusa. Pozdrawiam.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 16 Lis 2017 14:45 
Tropheus przyjmuje zapytania handlowe mailowo, a nie na forum:) Forum służy do wymiany informacji, pomocy itp.

Marta

Autor Triglav
Użytkownik
#3 - Posted: 16 Lis 2017 21:56 
A no już jesteśmy po wymianie maili:) Jeśli nic się nie znajdzie to pojawię się u Państwa po haremik Alto Shelli WF. Póki co to może ktoś ma choćby zdominowanego samczyka F1 do oddania.

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 17 Lis 2017 20:13 
Zapraszamy:)

Marta

Autor dominelminelli1
Użytkownik
#5 - Posted: 13 Sty 2018 20:23 
Witam.
Jeżeli temat aktualny to chcę się pozbyć alto shell cameron bay samca i poszukuje samicy 2 szt. Jestem z Warszawy

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 15 Sty 2018 13:58 - Edytowany przez: admin 
Na naszym forum nie ma ogłaszania wymian i sprzedaży ryb:)

Marta

Autor dominelminelli1
Użytkownik
#7 - Posted: 16 Sty 2018 16:24 
A to przepraszam

Ciekawe tanganickie aranżacje Forum Tropheus Tanganika / Ciekawe tanganickie aranżacje / Samiec Altolamprologus sp. Compressiceps "Shell" Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®