Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum /

Moderatorzy.

Autor Lenek
Użytkownik
#1 - Posted: 24 Paź 2007 16:20 
Czy na forum są w ogóle jacyś moderatorzy ?? Wydaję mi się, że nie ponieważ dużo postów nie jest poprawianych i nie ładnie to wygląda.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 24 Paź 2007 16:24 
Formuła tego forum nie potrzebuje moderatorów. Osoby piszące niepoprawnie są upominane. Nie ma potrzeby tworzenia takich " etatów".

A co ma ładnie wyglądać wg Ciebie?

Marta

Autor Lenek
Użytkownik
#3 - Posted: 24 Paź 2007 20:26 
Posty napisane "po polsku" :)

Autor rufus1
Użytkownik
#4 - Posted: 24 Paź 2007 21:57 
Według mnie przede wszystkim posty powinny byc rzeczowe i w miare zrozumiale (logicznie pisane), nie chaotycznie. Nie powinny to być moim zdaniem też super poematy, bo raczej przeszkadza później w szukaniu konkretnych spraw. chyba że jakiś temat wymaga obszerniejszego wytłumaczenia, przedstawienia swojego zdania. Takie posty powinny być rzadkością.
Ja osobiście nie przywiazuję uwagi do tego czy ktoś napisze "s" zamiast "ś" lub "o" zamiast "ó". Czasami zdarzają się typowie "literówki". Jestem leniuchem i nie chce mi się mysleć o takich sprawach. Skupiam się na treści. Nie wiem jak inni forumowicze.
Mi to osobiście nie przeszkadza.

Czy o takie uwagi chodziło?

Autor Lenek
Użytkownik
#5 - Posted: 25 Paź 2007 08:23 
Mniej więcej. Chodziło mi właśnie o takie posty z w których z niektórych wyrazów nie można się wyczytać. Czytałem niedawno starsze posty, i naprawdę były tam takie.

Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum / Moderatorzy. Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®