Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum /

Uwagi do naszego forum

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 15 Sty 2006 07:24 
Jeżeli macie uwagi co do funkcjonowania forum, pomyśły.....zapraszamy

Marta

Autor tasma
Użytkownik
#2 - Posted: 15 Sty 2006 11:02 
Na razie wszystko wyglada ladniej jest czytelne. Mam nadzieje ze zniknal rowniez problem automatycznego wylogowywania (choc to pewnie kwestia ustawien w narzedziach administracyjnych forum). Jesli mozecie to zmienic to prosze o czas nie krotszy niz 30 minut. Najlepiej by bylo gdyby forum tworzylo cookies, wtedy probem znika calkowicie. Acha rozmawialismy tez o mozliwosci wklejania zdjec do postow. Nie widze tej mozliwosci. Czy to dziala?
Przemek

Autor danlack
Użytkownik
#3 - Posted: 15 Sty 2006 11:07 
Ta ikonka z figurkami pozwala na wklejenie linku do zdjecia. Nie wiem czy to dziala.

Niestety to nie pozwola na wklejenie zdjecia, co moze bedzie klopotem, gdyz nie zawsze maszyna ze zdjeciem musi byc dostepna, ale z drugiej strony nie trzeba bedzie przestrzeni dyskowej, choc gdyby ograniczyc rozmiar zdjecia do 50k to na dysku 100GB zmiesci sie 2000 zdjec.

Autor JGr
Użytkownik
#4 - Posted: 15 Sty 2006 13:37 
Podpinam się do tego tematu, bo nie mogę utworzyć nowego. Próbując napisać nowy temat w tym dziale jako miejsce jego zamieszczenie pokazuje mi się "Archiwum", a rozwijając okno "wybierz forum" nie widzę działu "Uwagi dotyczące Funkcjonowania Forum" - ma ktoś pomysł co zrobić?

Ale przede wszystkim chciałem napisać coś innego - Nie dla strony technicznej ceniłem to forum i pisałem na nim. Oczywiście wartości merytoryczne forum i przyjazność obsługi nie musza się wykluczać, ale mi osobiście zależy na tym pierwszym. Jestem przekonany, że osoba szukająca treści związanych z akwarystyką tanganicką, czy chcąca takie treści tu zamieścić, zrobi to, czego dowodem był nisamowity rozwój forum w jego poprzednim kształcie.
Bardzo bym nie chciał, aby dział "Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum" był nalepiej rozwijającą sie sekcją tego serwisu.

Jarek

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 15 Sty 2006 13:40 
Jarek a przewijałeś do samego końca "wybierz forum"? U nas pokazuje się drugie od dołu.
Robert

Autor JGr
Użytkownik
#6 - Posted: 15 Sty 2006 13:54 
Widzisz, jak teraz (z tej pozycji) rozwijam to okno, to też Uwagi pokazują mi się jako drugie od dołu, zresztą nie muszę tego okna wcale rozwijać, bo miejsce Uwagi jest miejscem domyślnym dla tego posta.
Ale jak chcę napisać nowy temat, to jako domyślne miejsce dla tematu pokazuje mi się Archiwum, a w rozwijalnym oknie nie widzę wcale sekcji Uwagi, pozostałe sekcje mam. Okno rozwijam całe. Spóbuję później z innego kompa i na innym loginie, może to u mnie coś nie tak.

Jeśli tylko ja mam taki problem, to dajmy sobie z tym spokój. Jak pisałem dział Uwagi na pewno nie będzie moim ulubionym.

Jarek

Autor Anonim
Anonimowy
#7 - Posted: 15 Sty 2006 14:31 
witam
zmiany zawsze niosa za soba mniejsze lub wieksze klopoty jednak jak slusznie zauwazyl Jarek najwazniejsza sprawa jest wartosc merytoryczna
natomiast wszelkiego rodzaju "niedorobki" wyjda "w praniu" i napewno
zostana usuniete
Nam uzytkownikom pozostaje tylko nauka obslugi i dostosowanie sie do nowych mozliwosci jakie daje nam nowa forma forum
pozdrawiam Mirek

Autor Saint
Użytkownik
#8 - Posted: 15 Sty 2006 14:32 
poszlo jako anonim coz nie zalogowalem sie
Mirek

Autor Anonim
Anonimowy
#9 - Posted: 15 Sty 2006 21:01 
Nawiązując do tego, co pisałem wcześniej - nie trzeba, ani nie MOŻNA wybrać (z rozwijalnego pola "wybierz forum" u dołu) tej sekcji forum, w której już się jest - to oczywiste i niepotrzebnie dopatrywałem się błędu.
Gdy piszę nowy temat pojawia się on w dziale forum, w którym się aktualnie znajduję, pomimo, że w oknie "wybierz forum" widnieje "archiwum".

Czasem nie można wysłać nowego tematu, gdy użyje się zbyt małej ilości znaków - pojawia się wtedy komunikat o "pustym polu" - dlatego właśnie nie szło mi wysyłanie, a przyczyn szukałem nie tam gdzie trzeba.

To jest info dla takich małp komputerowych jak ja :-)

Wszytko Pięknie Hula!!

Jarek

Autor tasma
Użytkownik
#10 - Posted: 16 Sty 2006 17:31 
Mam pytanie. Jak sortuje na glownej stronie (pod spisem tematow) powinno sie pokazywac tematy z ostatnimi odpowiedziami. Tymczasem pojawiaja sie jakies archiwalne. W przypadku sortowania wedlug nowych tematow jest OK.
Ponawiam pytanie o cookies. Moze mozna to wlaczyc w narzedziach administracyjnych. Bedzie nam latwiej.
Przemek

Autor admin
Admin
#11 - Posted: 16 Sty 2006 17:41 
Wszsykie Wasze uwagi czyta twórca tego forum. Wieczorem powinny sie pojawić zmainy.

Marta

Autor qumba
Użytkownik
#12 - Posted: 16 Sty 2006 20:17 - Edytowany przez: qumba 
Jesli mozecie to zmienic to prosze o czas nie krotszy niz 30 minut.
czas ustawiony jest na 60 min. po tym czasie zostaniesz automatycznie wylogowany (prosze o sprawdzenie)

Acha rozmawialismy tez o mozliwosci wklejania zdjec do postow. Nie widze tej mozliwosci. Czy to dziala?
tej opcji niestety nie ma, zawsze mozna podac link do zdjecia.

Pozdrawiam
KUba

Autor timus
Użytkownik
#13 - Posted: 18 Maj 2006 08:41 
Nie wiem co się dzieje ale nie moge utworzyć nowego tematu ;(

Wypełniam wszystkie pola i jak klikne wyślij to pokazuje się komunikat ze pole temat nie może byc puste.

A przeciez jest wypełnione??????

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#14 - Posted: 18 Maj 2006 08:48 - Edytowany przez: admin 
Marcinie sparwdzałam

Masz albo zbyt któtki temat, albo treśc postu. Napisz wiecej i zobaczymy..

Marta

Autor timus
Użytkownik
#15 - Posted: 18 Maj 2006 09:08 
Dopisałem proste i skuteczne no i wkleił! ;)

Och te bezduszne komputery!

Marcin.T <')))><

Autor trzcinka
Użytkownik
#16 - Posted: 20 Maj 2006 14:33 
Witam

Aby Skorzystać z Naszego Forum Proszę się Zarejestrować ponownie
Mimo że jestem zalogowana taki napis pojawia się u góry każdej strony -o co chodzi?

Autor admin
Admin
#17 - Posted: 20 Maj 2006 17:25 
To taki ruchomy banner przypominający przeglądajacym forum, ze dla napisania postu muszą byc zalogowani na naszym forum.

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#18 - Posted: 29 Cze 2006 16:34 - Edytowany przez: tooold 
hmm nie mogę wysłać nowego tematu - tytuł tematu nie może być pusty - a przecież go wpisuję ..... : to znaczy jak temat brzmiał "similis" to nie mogłem, jak zmieniłem na "neolamprologus similis" to się pojawił

Autor admin
Admin
#19 - Posted: 29 Cze 2006 16:41 
Musi być odpowiednia długość postu i tematu. Chyba powyżej 10 znaków.

Marta

Autor Lukaszek
Użytkownik
#20 - Posted: 26 Mar 2010 21:32 
Witam, jestem nowiutkim członkiem tego forum i mam straszny problem z znalezieniem jakichkolwiek podstawowych informacji. Zacznę od tego, iż bardzo dużo czasu zajmuje znalezienie czegokolwiek przy proponowanej przez was opcji "szukaj" np. cykl azotowy... Wpisuje w wyszukiwarkę zagadnienie i pokazuje się każdy post z tym wyrazami. Czytam i czytam i czytam wiem wszystko o waszych akwariach ale nic o swoim przyszłym. Myśleliście o napisaniu 10 przykazań tanganiki, takiego wstępu przed forum które laikom jak ja dużo by wyjaśniło.

Autor admin
Admin
#21 - Posted: 26 Mar 2010 21:50 
Taki dekalog ma sens, masz rację. Tyle, że interpretacji tych dziesięciu przykazań i tak będzie sporo.
W jakimś sensie każdy przypadek jest jednostkowy i wymaga dokładnego przeanalizowania.
Ale pomysł jest fajny - już o nim myślimy.

Robert

Autor Lukaszek
Użytkownik
#22 - Posted: 26 Mar 2010 22:08 
Nie lubię się powtarzać i wy pewnie też nie lubicie x-razy pisać tego samego np. jakie wielkie akwarium. Ja naprawdę dużo czasu spędziłem szukając podstawowych odpowiedzi i nadal ich nie mam. Jeśli chcecie stworzyć szerszy opis podstawowy to ma parę fajnych pomysłów i naprawdę dużo pytań...

Autor salmo70
Użytkownik
#23 - Posted: 26 Mar 2010 23:46 - Edytowany przez: salmo70 
Witam.

Ja naprawdę dużo czasu spędziłem szukając podstawowych odpowiedzi i nadal ich nie mam.

Sporo wiedzy jest w dziale Artykuły na stronie głównej.Znajdziesz tam o cyklu azotowym,mieszaniu biologii i wiele innych arcyciekawych tematów.

Pozdrawiam.Robert.

Autor Martino82
Użytkownik
#24 - Posted: 27 Mar 2010 12:17 
witam mozna by założyć jakis chat tak jak jest na forum malawi wtedy mozna dyskutoawc i radzić sie powiedzmy na ''żywo''.

Autor Rybiara
Użytkownik
#25 - Posted: 27 Mar 2010 14:32 
Witam.

Może dobrze by było założyć jakiś czat? Wtedy można by dyskutować hmm... na żywo, że tak powiem... Np.: takie coś jak shoutbox na zapytaj.com.pl !> < , 333

Autor Rybiara
Użytkownik
#26 - Posted: 27 Mar 2010 14:34 
Przepraszam, że powielam posty

Autor admin
Admin
#27 - Posted: 27 Mar 2010 14:35 
Na naszym forum i na stronie nie planujemy czatu.


Marta

Autor Martino82
Użytkownik
#28 - Posted: 27 Mar 2010 17:07 
a szkoda :)) ludzie mogliby wtedy wymieniac sie doswiadczeniemi i udzielac sobie rad od razu , to jest moje zdanie i na pewno nie tylko moje ale coz....

Autor michal1313
Użytkownik
#29 - Posted: 30 Paź 2012 08:40 
hej Wszystkim,

czy też macie problemy z otwieraniem niektórych zdjęć w galerii? mnie pojawia się szare okno z komendą kliknij aby obejrzeć w pełnym rozmiarze, klikam i mam wielkie szare tło z numerem jpg. nie wiem czy to u mnie techniczne problemy z dwoma kompami czy z forum, czy może wygasają zdjęcia umieszczone w programach

michał

Autor admin
Admin
#30 - Posted: 30 Paź 2012 08:45 
Michale,

Jest to chyba nasz problem. Po rewolucji, która przeszliśmy chyba muszę posprzątać. Obiecuję, że to zrobię jak tylko znajdę czas:)

Marta

Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum / Uwagi do naszego forum Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®