Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum /

HEJ JAK WY WKLEJACIE TE ZDJĘCIA?

Strona  Strona 1 of 4:  1  2  3  4  Next »  
Autor tooold
Użytkownik
#1 - Posted: 13 Mar 2006 17:03 
naciskamy ten kolorowy kwadracik nad polem do pisania -i wpisujemy w polu które się ukazuje adres obrazka

Autor ozi99
Użytkownik
#2 - Posted: 24 Kwi 2006 19:28 
[imgs]http://www.your-url-to-image-here.com/image. jpg P1010483[/imgs]

Autor tooold
Użytkownik
#3 - Posted: 24 Kwi 2006 20:55 
a to co za doświadczenie ???
wpiz adres obrazka Ozi

Autor enssne
Użytkownik
#4 - Posted: 24 Kwi 2006 21:13 - Edytowany przez: enssne 
@tooold

'Wyłącz BB code'

oraz tak jak na innych phpBB

[img] adres obrazka [/img]

:)

Autor trzcinka
Użytkownik
#5 - Posted: 25 Sier 2006 22:19 
Witam
Proszę do mnie ludzkim językiem i łopatologicznie.
Chcę wkleić do tekstu fotkę z mojej prywatnej galerii która nie jest umieszczona na żadnej stronie www.Czy można to zrobić i jak?

Autor fazi64
Użytkownik
#6 - Posted: 25 Sier 2006 23:09 - Edytowany przez: fazi64 
Witam,
Nie, nie mozesz. Ale prostym rozwiazaniem sa strony www (tzw. serwery hosty) gdzie mozna latwo zaladowac swoje fotki z kompa. Jednym z najczesciej uzywanych jest: http://www.imageshack.us
Potem juz tylko wklejamy adres zdjecia (skopiowany z pola 'Forums' obok zaladowanej fotki) w pole ktore pokaze sie po nacisnieciu przedostatniej ikonki nad okienkiem, gdzie wpisujesz posty.
Potem juz robisz wszystko jak przy pisaniu normalnego posta i efekt finalny widzimy na forum.
Przyklad:

Pzdr.
Fazi64
PS.
A jeszcze lepiej, zeby nie obciazac za bardzo strony naszego forum "ciezkimi" fotkami wygenerowac kod do lacza na podstronie imageshack:

Autor trzcinka
Użytkownik
#7 - Posted: 25 Sier 2006 23:39 
Dzięki
Zaraz się pobawię,zobaczę jaki będzie efekt.
Można też przed przesłaniem fotek zmniejszać je u siebie.
A czy jest tu ograniczenie wielkości zdjęcia?Bo wiem że im mniejsze tym lepiej dla ogółu-no ale żeby też coś było widać.

Czy faktycznie dużym obciążeniem dla forum byłoby podpieranie niektórych tematów fotkami?
Nasza forumowska galeria zrobiła się już olbrzymia,i jakieś fajne zdjęcie może zostać niezauważone.
Ja chciałabym pooglądać jak wyglądają wasze akwaria,rybki ,wystrój,no i jakieś fajne sytuacje,dopięte do tematów.Trochę mi tu tego brakuje.

Zupełnie inaczej ogląda się galerię a inaczej nagle gdy wsród tekstu pojawia się fajna fotka.(IMHO) :)

Autor fazi64
Użytkownik
#8 - Posted: 25 Sier 2006 23:49 
Zupełnie inaczej ogląda się galerię a inaczej nagle gdy wsród tekstu pojawia się fajna fotka
Witam,
Masz "absolutna trafnosc".
I dalej - zdjecie takiego rozmiaru, jakie wkleisz w imageshack, pojawi sie na forum, tylko, ze post taki (jak widac powyzej) zajmie sporo miejsca. Lepiej wiec stosowac drugi podany sposob (miniaturka i tak otworzy sie na osobnej stronie w pelnym rozmiarze).
Ponizej mlode breviski (IMHO piekne) ;b

Pzdr.
Fazi64

Autor trzcinka
Użytkownik
#9 - Posted: 25 Sier 2006 23:57 
[imgs][URL=http://img201.imageshack.us/my.php?imag e=biednytatu347lq2.jpg][IMG]http://img201.imagesha ck.us/i[/imgs]

Autor trzcinka
Użytkownik
#10 - Posted: 25 Sier 2006 23:59 
coś chyba nie tak-no to dalej próbuję..

Autor trzcinka
Użytkownik
#11 - Posted: 26 Sier 2006 00:00 
[URL=http://img201.imageshack.us/my.php?image=bied nytatu347lq2.jpg

Autor trzcinka
Użytkownik
#12 - Posted: 26 Sier 2006 00:02 

Autor trzcinka
Użytkownik
#13 - Posted: 26 Sier 2006 00:04 
niepotrzebnie od razu go zmniejszyłam-bo nie chce się powiększyć.Muszę tak próbować-nie ma wyjścia.Trochę cierpliwości.=głównie mojej

Autor fazi64
Użytkownik
#14 - Posted: 26 Sier 2006 00:15 
Witam,
Brawo, brawo - coraz lepiej.
Pojetna uczennica (albo dobry nauczyciel) ;D
Pzdr.
Fazi64

Autor trzcinka
Użytkownik
#15 - Posted: 26 Sier 2006 00:19 
Nauczyciel to Ty a ja gmeram dalej.

Autor trzcinka
Użytkownik
#16 - Posted: 26 Sier 2006 00:44 

Autor fazi64
Użytkownik
#17 - Posted: 26 Sier 2006 00:56 
Witam,
Oczy mi wychodza z orbit!! Daj wieksze fotki prosze i zlikwiduj odbicie z okna, gdy robisz zdjecia.
Pzdr.
Fazi64

Autor trzcinka
Użytkownik
#18 - Posted: 26 Sier 2006 01:12 

Zobaczymy co się wykluło.Muszę na spokojnie poczytać i popróbować.
Ja muszę jeszcze czuwać bo jestem w pracy,a Ty leć się wyspać.Spróbuję dać sobie radę drogą prób i błędów Pa

Autor trzcinka
Użytkownik
#19 - Posted: 26 Sier 2006 01:15 
Victoria!!!
Kupiłam aparat miesiąc temu by robić fotki rybkom.Jednym słowem.Moje 1-sze akwaria,pierwszy komputer i 1-sze fotki i 1-sze kroki w internecie.
A w dodatku pokolenie wstecz.Więc bystrość już nie ta:)

Autor fazi64
Użytkownik
#20 - Posted: 26 Sier 2006 01:15 
Coraz lepiej ;))
Fazi64

Autor trzcinka
Użytkownik
#21 - Posted: 26 Sier 2006 01:21 
Dobra nie męczę Cię dalej.Wszystko przez to że nie znam angielskiego.Ale jakoś miałam szczęście-puściłam tą fotkę przez udostępnienie znajomym,i ładnie się otwiera-myślę że nie tylko w moim komputerze.Ja jeszcze trochę popiszę na forum -bo coś mnie korci,ale w innym temacie.
Pozdrówko Beata

Autor trzcinka
Użytkownik
#22 - Posted: 27 Sier 2006 23:39 
znalazłam taki program do wklejania zdję ć na forui i udostępniania w sięci-bardzo fajny i całkowicie po polsku www.fotosik.pl-polecam szczególnie takim ciemniakom jak ja( w angielskim)-aby nie zamęczyć na smierć kolegów.

Pozdrówko-pa

Autor trzcinka
Użytkownik
#23 - Posted: 27 Sier 2006 23:47 

Autor trzcinka
Użytkownik
#24 - Posted: 27 Sier 2006 23:49 
a tą fotkę wkleiłam za pomocą dostępu który pojawił sie przy Twoim zdjęciu.

Jeszcze jedno-do czego służy ta ostatnia ikonka -kula ziemska z znakiem nieskończoności?

Autor fazi64
Użytkownik
#25 - Posted: 28 Sier 2006 10:40 
do czego służy ta ostatnia ikonka -kula ziemska z znakiem nieskończoności?
Witam,
Wybacz, ale nie wiem o czym mowisz?? Gdzie? - w imageshack nic takiego mi sie nie pokazuje!
Pzdr.
Fazi64

Autor rufus1
Użytkownik
#26 - Posted: 28 Sier 2006 11:19 
Fazi moze Beacie chodzi o ta ikonke co jest nad oknem do wysylania wiadomosci na forum.
a ja myslalem ze to okulary :-).
Leszek

Autor fazi64
Użytkownik
#27 - Posted: 28 Sier 2006 12:45 
Witam,
Aaaa! No jasne!!. Ta ostatnia ikonka sluzy do wklejania linkow do stron, jesli chcemy miec pewnosc, ze beda one "edytowalne" (dadza sie otworzyc, kiedy w nie klikniemy), choc ja robie to zawsze kopiujac i wklejajac dany adres z przegladarki.
Pzdr.
Fazi64

Autor trzcinka
Użytkownik
#28 - Posted: 28 Sier 2006 23:39 
aaa no faktycznie-dzięki

A może to i okulary-ki pierun-wiadomo o co chodzi.

A co sądzicie o tym fotosiku?

Autor fazi64
Użytkownik
#29 - Posted: 28 Sier 2006 23:52 
Witam,
Ja sie juz przyzwyczailem do Imageshack'a, ale Fotosik jest OK!
Pzdr.
Fazi64

Autor trzcinka
Użytkownik
#30 - Posted: 29 Sier 2006 00:16 
dla mnie to wszystko jest niewyobrażalna magia .Sama się sobie dziwię że z tym daję sobie radę -na prawdę ,mam laptoka od 3 miesięcy aparat od miesiąca,a wszystko po to by dokumentować i gadać z Wami na okoliczność -ciężkiej choroby akwarystycznej.
Tłumaczę sobie że nie tylko ja tak mam ,więc może do :Kochanówki "jeszcze nie trzeba(takie wariatkowo koło Łodzi)

Strona  Strona 1 of 4:  1  2  3  4  Next » 
Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum / HEJ JAK WY WKLEJACIE TE ZDJĘCIA? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®