Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum /

czyje to jest?

Autor tooold
Użytkownik
#1 - Posted: 6 Kwi 2006 06:00 
nagle zauważylem , że wgrudniu powstała podobna strona tylko bez com w adresie - czyżbyście się adminie kochany nie zabezpieczyli i ktoś kupił domenę ? I może ktoś wie czyja to strona?
Koledzy ze sklepu Tan-Mal sie już tam reklamują.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 6 Kwi 2006 06:11 
Czy chodzi Ci o www.tropheus.pl

Ta strona działa od 2003 roku. Była modyfikowana wielokrotnie. Wykupiono ten adres tuż pzred nami.

Marta

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 6 Kwi 2006 06:12 
Poziom tamtego forum nie bardzo mi odpowida, kłotliwość, to nie moja domena...

Marta

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 6 Kwi 2006 06:13 
I jeszcze jedno, udziela sie tam parę osób z naszego forum.

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#5 - Posted: 6 Kwi 2006 06:25 
I jeszcze jedno, udziela sie tam parę osób z naszego forum

zauważyłem właśnie .

ps.zobaczyłem statystykę od grudnia i myslałem że wtedy powstała.
ps2.nie lubie anonimowych stron

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 6 Kwi 2006 06:40 
Kiedyś to prowadzili ludzie z Rzeszowa i Łańcuta- jak jest teraz nie wiem?

Marta

Autor timus
Użytkownik
#7 - Posted: 6 Kwi 2006 07:43 
Czasami tam zaglądam jak widze ze ktos ma mocne kłopoty to nawet staram sie pomódz. Ale fakt jest taki że Marta ma racje. Troche głupot tam piszą i ta anonimowość!!!! Ostatnio ta Agnieszka. Poszła do sklepu a wiecie jaki jest poziom wiedzy sprzedawców w sklepach zoologicznych.

Marcin.T

Autor timus
Użytkownik
#8 - Posted: 6 Kwi 2006 09:17 
Fakt !

Niewdzięcznicy!!

Popatrzcie co piszą o naszym forum ;)
W ostatnim wątku dziewczyna ma problem.
Ja powiem Wam co jest u niej nie tak.
Założyła nowe akwarium nowe filtry nie dając biostarterów po tygodniu wpuściła ryby. No i karmiła je tylko jednym pokarmem bodajże spiruliną tropicala.

Marcin.T

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#9 - Posted: 6 Kwi 2006 11:35 - Edytowany przez: KatarzynaR 
Witam,
<br>
<br>Forum na samym początku zapowiadało się bardzo dobrze. Ludzie się rejestrowali i w większości wypowiedzi były imienne. Należy przy tym pamiętać że to właśnie użytkownicy świadczą o jakości i kulturze forum, a nie ich twórcy - do nich pretensji mieć nie można.
<br>
<br>Stroną przeważnie zajmuje się kolega– to z nim do tej pory miałam do czynienia w odniesieniu do kwestii samej strony. Jeśli chodzi o właściciela domeny to można to sprawdzić bardzo łatwo: www.nazwa.pl – w wyszukiwarce wpisać ,,tropheus.pl’’ a potem kliknąć na ,,whois’’ . Można również skorzystać z innych stron amerykańskich posiadających takie bazy. Wychodzi na to że jest to woj. Podkarpackie – okolice Łańcuta i Rzeszów, a właścicielem domeny niezmiennie jest Waldemar Domin.
<br>
<br>Marcin,
<br>Ty to powinieneś mieć stały, większy rabat u Państwa Mierzyńskich ;o) Nie ma drugiego równego Tobie propagatora obecnego forum i firmy Tropheus z Krakowa ;o)
<br>
<br>Gdziekolwiek nie zajrzę tam Timus kogoś ratuje i dodatkowo zaprasza na tropheus.com.pl ;o)
<br>
<br>Pozdr. Katarzyna

Autor timus
Użytkownik
#10 - Posted: 6 Kwi 2006 11:49 
Bo nie lubie Kasiu patrzec obojętnie jak komus nawijaja farmazony ;)
A to forum jest naprawde rzeczowe. Chyba sie zgodzisz? A jak juz czytam zarzuty to krew mi sie gotuje! A reklamuje Firme Tropheus bo sa odpowiedzialni i rzeczowi.

Marcin.T

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#11 - Posted: 6 Kwi 2006 12:01 
A tak na marginesie, to może ja sie aż tak w tych ilościach róznych stron akwarystycznych nie orientuję, ale... to jest chyba jednyna strona na której się mówi duzo o tanganice roslinozernej. Od czasu do czasu sledzę forum akwarystyka.com.pl (chyba nie pomyliłam adresu, zawsze wpisuję na zasadzie prób) i tam dział ,,tanganika'' nie jest dla mnie w ogóle interesujący. Króluje tanganika mięsożerna! ;o/ Za to coś ciekawego można poczytać w innych działach typowo technicznych.

Zmykam i pozdrawiam,
Katarzyna

Autor fazi64
Użytkownik
#12 - Posted: 6 Kwi 2006 13:02 
.....Od czasu do czasu sledzę forum akwarystyka.com.pl (chyba nie pomyliłam adresu, zawsze wpisuję na zasadzie prób).......
Witam,
Kasiu, a co z zakladka: "Ulubione" w przegladarce internetowej? Wystarczy raz dodac i potem nie musisz sie martwic o nazwe strony ;)
Pzdr.
Fazi64

Autor tooold
Użytkownik
#13 - Posted: 6 Kwi 2006 13:26 
Należy przy tym pamiętać że to właśnie użytkownicy świadczą o jakości i kulturze forum, a nie ich twórcy - do nich pretensji mieć nie można

och nie zgodzę się z Tobą - ja lubię wiedzieć kto jest właścicielem, a właściciel bierze odpowiedzialność za to co ma na swojej stronie

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#14 - Posted: 6 Kwi 2006 14:36 
Fazi64
Oj, ja mam taki śmietnik w komputerze.... w zakładkach też. Szybciej wpiszę adres i poprawię, jeśli będzie nie prawidłowy. Stałe powiedzenie mojego partnera ,,masz wszystko co potrzebne, tylko nie wiesz gdzie'' ;o)

tooold
och nie zgodzę się z Tobą - ja lubię wiedzieć kto jest właścicielem, a właściciel bierze odpowiedzialność za to co ma na swojej stronie

Tak, jak wyżej - łatwo to sprawdzić. A co do poprawności strony, to ja bym miała większe obiekcje do tego drugiego forum (akwarystyka.com.pl), które podałam wyżej. Z reguły jest tak, ze Tanganiką zajmują się ludzie już troszkę starsi na wzgl. że ten biotop wymaga jakiegoś większego grosza w kieszeni. Wspomniane forum użytkują ludzie bardzo rozbieżni wiekowo stąd i wypowiedzi bywają rozbieżne jakościowo. Oczywiście nie mówię o wszystkich. Jednak wypowiedz młodej 13-letniej dziewczynki w stylu ,,K****'' coś tam... nie powinna mieć miejsca. Widocznie admin- moderator - właściciel strony i domeny nie widzi w takim wykropkowaniu nic nie właściwego. Dla mnie Szoook! ;o/ Na tym forum, takie wypowiedzi są notoryczne..

Ale dla sprostowania:
Obsługa takiego forum, jest bardzo uciążliwa. Nie da się wyłapać wszystkiego – nawet po instalacji wszelkich programów wyłapujących takie wypowiedzi. Ty chyba już powinieneś co nieco odczuć, bo sam jesteś autorem forum o muszlowcach. Jeśli, jeszcze jest dobrze to tylko dlatego, że albo nieustannie czuwasz nad tym albo nie masz takiego ruchu. Ja też kilka lat temu byłam współautorką strony która okazała się wielkim boom’em. Podwójne studia, obowiązki domowe, bariery techniczne itp. uniemożliwiały codzienną weryfikację. Po roku została ona poddana kasacji. Dlatego nie uważam że należy kogoś osądzać tylko dlatego, że nie dysponuje wystarczającym czasem lub innymi środkami. Nie znam ludzi -autorów, ale myślę że intencje były dobre. W końcu opłacają domenę, serwer itp. bez pobierania opłat za cokolwiek.

Pani Marto,
Moja wypowiedz była nie potrzebna. Śmiało można poddać ją kasacji. Z resztą temat tez jest niepotrzebny… Ja zresztą więcej komentować tego wątku nie będę.

Pozdrawiam,
Katarzyna

Autor marioot
Użytkownik
#15 - Posted: 7 Kwi 2006 13:21 
znam strone www.tropheus.pl, już od dawna i zaglądam tam na giełde i na galerie, bo te moim zdaniem są okij. Forum jest do niczego, ponieważ szkoda czytać tematów i tu podam przykład:

"maliny dla tropheusów?
Przeczytałam na tym forum że ktoś karmi swoje tropheusy malinami, dodatkowo oczywiście i wtedy lepiej rosną. Możecie wypowiedzieć się na ten temat??????????"

Wydaje mi sie, że forum żyje własnym życiem, nie ma tam administratora. Co by sie nie napisało nie zostanie usunięte puste tematy typu "Mu online" lub "Pmit stronka" właściciela strony Waldka znam osobiście :) kupiłem nawet od Niego jedno z jega akwariów, lecz z tego co wiem On zrezygnował w tej chwili z hodowli rybek

Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum / czyje to jest? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®