Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum /

Znikajace posty cd...

Autor Anonim
Anonimowy
#1 - Posted: 5 Lis 2006 12:49 
Pan Robert zamykajac temat uniemozliwil mi udzielenie odpowiedzi.
Wiec zalozylem kontynuacje watku.

Pozegnalem prywatnym emailem glownie osoby z ktorymi mialem kontakt bezposredni i wyslalem go do wiadomosci Administratorow, zeby nie bylo ze robie cos za ich plecami, choc nie mialem takiego obowiazku. Przytaczanie tutaj ze pozegnalem sie z WYBRANYMI uwazam, ze jest nie na miejscu.

Darze szacunkiem i uznaniem wielu innych uczestnikow tego forum i fakt, ze z nimi nie pozegnalem sie nie ma na to wplywu - po prostu zycie nie zetknelo nas osobiscie ani wirtualnie.

Ostatni post Admina traktuje jako wyrazenie zgody na publiczne pozegnanie sie.

Dziekuje wszystkim za wspolprace, za pytania i odpowiedzi, nie ukrywam ze czytam to forum z wielka ciekawoscia, to jest kopalnia wiedzy o Tanganice i jej mieszkancach, te wiedze budujecie wszyscy uczestnicy forum a nie tylko pojedyncze osoby i to stanowi wartosc tego forum.

Nie mam nic przeciwko temu zeby upublicznic powod wydalenia mnie z tego forum - nie uwazam abym zrobil cos co kwalifikuje sie do paragrafu 7, co prawda kilka miesiecy temu bylo zdarzenie w wyniku ktorego to ja chcialem zrezygnowac z aktywnosci na tym forum (poczulem sie skrzywdzony), ale jak to mowia czas zabliznia rany.

Serdecznie Was pozdrawiam i zycze sukcesow w poglebianiu wiedzy i hodowli ryb z biotopu Tanganika - obiecuje ze bede tu zagladal, szkoda ze tylko pasywnie.

Bogdan Łącki

Autor Sendog
Użytkownik
#2 - Posted: 5 Lis 2006 20:32 
Zgoda buduje niezgoda rujnuje.

Autor jacek71serwus
Użytkownik
#3 - Posted: 10 Lis 2006 15:11 
w pełni popieram zdania moich poprzedników,i uważam usunięcie Danlacka z tego forum za dziecinade,i popadanie w skrajność,forum moim zdaniem jest od wzajemnej pomocy,i wymiany swoich cennych poglądów dotyczących tanganiki,pozdrawiam jacek m.

Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum / Znikajace posty cd... Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®