Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Ilangi real yellow

Strona  Strona 4 of 4:  « Previous  1  2  3  4  
Autor marcino8819
Użytkownik
#91 - Posted: 10 Lip 2013 19:46 
Marto bardzo dziekuje twoje słowa ze moje rybki są " ładne i zadbane " jest dla mnie bardzo motywujacy dziękuję:) Mam dwie swietlowki T8 38W Aquarelle ale teraz zdjąłem pokrywe i mam tylko światło naturalne z okna dachowego więc przez kilka godzin słońce wpada bezpośrednio do akwarium.

Autor admin
Admin
#92 - Posted: 10 Lip 2013 19:56 
To światło dzienne może być bardzo pozytywne. Ja najbardziej lubię trofeusy w takim właśnie świetle.

Jak dla mnie musisz być cierpliwy:)

Marta

Autor marcino8819
Użytkownik
#93 - Posted: 10 Lip 2013 20:56 
Dziekuje za wszelkie rady;) Postaram się być cierpliwy:)

Autor marcino8819
Użytkownik
#94 - Posted: 12 Lip 2013 16:14 
Czesc, Jeszcze tak myślałem Marto może mam za chłodną wodę 22 C. Ma to wpływ może na tarło?

Autor admin
Admin
#95 - Posted: 12 Lip 2013 16:30 
Oczywiście, że tak - temperatura powinna być 25-27 stopni. Do tarła 27 lepsza, ale nie wyżej.

Podnoś powoli, bo szok możę byc zbyt duży.

Marta

Autor marcino8819
Użytkownik
#96 - Posted: 20 Lip 2013 21:29 
Marto czy jest to Eretmodus Makombe??

http://imageshack.us/photo/my-images/833/gvnw.jpg/

Autor admin
Admin
#97 - Posted: 21 Lip 2013 06:41 
Makombe to miejsce odłowu. Jego nie mieliśmy nigdy.

Powinien wyglądać tak http://www.cichlid-forum.com/profiles/species.php? id=2581

Marta

Autor marcino8819
Użytkownik
#98 - Posted: 21 Lip 2013 10:46 
Marto, a wracajac do mojej Ilangi podmieniam wodę co drugi dzień temp 27, ale narazie żadnego tarła.
Co zaobserwowałem, to że samce zwabiają samice w swoje rewiry ale po krutkim tancu tracą zainteresowanie samicami i je atakują, czy to może świadczyć o niedojrzałości samców czy może o czymś innym?

Autor admin
Admin
#99 - Posted: 21 Lip 2013 14:47 
Cierpliwości, poczekaj ryby to nie maszynki do mnożenia:) Jak przyjdzie pora to zaczną sie trzeć odpowiednio.

Marta

Autor wookash
Użytkownik
#100 - Posted: 6 Gru 2016 00:07 - Edytowany przez: wookash 
Sander napisal:

Piszę o tej wodzie bo zobaczcie sami np. te najczęściej śledzone Ilangi ze sklepu w Dublinie:

http://www.youtube.com/watch?v=a9YshqZErdY


Stare ,ale teraz znalazlem ,to w tym sklepie dostalem "kota" na punkcie Ilangi sklep w Blanchardstown shopping centre(Dublin). Niestety sklep przeszedl w inne rece i w tej 600-tce plywa teraz mix trofeusow chyba z 10 roznych rodzaji po kilka sztuk. Przy okazji wspomne ,ze pierwszym trofeusem ktory mnie zachwycil byl jakies 20 lat wczesniej trofeus Duboisi (mlody z kropkami) jego wyglad jak i "nadpobudliwe" zachowanie...

Strona  Strona 4 of 4:  « Previous  1  2  3  4 
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Ilangi real yellow Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®