Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Pomoc w uzupełnieniu obsady...

Autor Trophi
Użytkownik
#1 - Posted: 15 Gru 2014 14:08 
Witam,
Chciałem się poradzić w jakiej ilości i jakie mogę dołożyć muszlowce do swojej dorosłej obsady Tropheusów duboisi (12szt.) i bemba (12szt.) Akwarium 160x50x50 .Chociaż może łatwiej będzie jakich gatunków nie mogę umieszczać ze swoimi trophami.
Pozdrawiam

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 15 Gru 2014 14:35 
Jedynie Telmatochromis vittatus zachowując zasady "mieszania biologii". 6- 8 sztuk.

Marta

Autor Trophi
Użytkownik
#3 - Posted: 15 Gru 2014 15:03 
O kurczę to szkoda, miałem nadzieję że będzie więcej opcji i będę mógł dołożyć młode Cyprichromis sp. leptosoma jumbo Kitumba, ale trudno. Dziękuję za szybką odpowiedz i rozwianie moich wątpliwości.
Pozdrawiam

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 15 Gru 2014 16:32 
Czy Ty myślałeś, że Cyprichromis to muszlowiec????

Marta

Autor Trophi
Użytkownik
#5 - Posted: 15 Gru 2014 22:00 
Tak myślałem, rozumie że jestem w błędzie ? W takim razie zaraz poczytam jeszcze raz o Cyprichromisach widocznie pomyliłem pewne fakty. Więc zapytam inaczej czy Cyprichromisy będą mogły dopełniać moją obsadę, jeżeli tak to w jakim układzie ?

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 16 Gru 2014 07:02 
Nie nie będą mogły, to ryby żywiące się zooplanktonem, a Tropheus to roślinożerca.

Nie pasuje także zachowania jednych i drugich.

Marta

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Pomoc w uzupełnieniu obsady... Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®