Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

zbiornik 1400l początek przygody z tropheusami

Autor dempsey
Użytkownik
#1 - Posted: 24 Wrz 2016 19:03 
Witam wszystkich

W wyniku zbiegu różnych okoliczności stałem się właścicielem dwóch stad tropheusów :
tropheus morillo
tropheus bemba
W związku z tym mam pytanie co do możliwości zwiększenia obsady o następne gatunki ryb.
Uprzedzam potencjalne posty - korzystałem z opcji szukaj, tak więc mam pogląd co do ewentualnych możliwości jednakże sugestie doświadczonych hodowców będą wielką pomocą.
pozdrawiam

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 26 Wrz 2016 14:57 
dempsey

Tropheus Moliro - bo o tę rybę zapewne Ci chodziło

A masz świadomość procesów związanych z "mieszaniem biologii"? Doczytałeś na ten temat jeżeli chcesz dodawać nowe ryby?

Jak duze masz stada trofeusów?

Marta

Autor dempsey
Użytkownik
#3 - Posted: 26 Wrz 2016 20:39 
Fakt chodzi o Tropheus Moliro aczkolwiek bardzo często w sieci można spotkać nazwę morillo .
Co do potencjalnych gatunków miałem na myśli wybór coś z Eretmodus, Spathodus lub Petrochromis. W grę wchodzi następne stado tropheusów .
Na chwilę obecną posiadam:
tropheus bemba - 16 szt.
Tropheus Moliro - 12 szt.

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 27 Wrz 2016 09:33 
Powiększ stada trofeusów, a nie dokładaj następnego. Możesz dołożyć mniejsze petrochromisy i eretmodusy.

Ale najpierw doczytaj o "mieszaniu biologii"

Marta

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / zbiornik 1400l początek przygody z tropheusami Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®