Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie /

Obsada do 120L

Autor Marcin_
Użytkownik
#1 - Posted: 27 Lut 2017 21:24 
Witam wszystkich.

Proszę o radę w doborze obsady do 120L. Planuję multiki i alto shell. Czy do tej obsady można coś jeszcze "dołożyć" bardzie w toń zbiornika? będę wdzięczny za sugestie.

Pozdrawiam
Marcin

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 28 Lut 2017 09:25 
Niestety trudno jest coś dołożyć w tak małym zbiorniku. Lacustricola pumilus to jedyny możliwy dodatek, ale obecnie nie ma jej w ofertach. Lacustricola wymaga zbiornika dość gęsto obsadzonego roślinami.


Kraby muszlowe to fajny dodatek do obsady!


Marta

Autor Marcin_
Użytkownik
#3 - Posted: 5 Mar 2017 15:42 - Edytowany przez: Marcin_ 
Marto, przy moim zbiorniku można pomyśleć jeszcze o którymś z julidochromisów np. transcriptus lub dickfeldi czy będzie to już robienie czegoś na siłę. Krabów muszlowych w mojej okolicy jak na lekarstwo chociaż bardzo mi się spodobały, nigdzie nie można ich kupić. Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Marcin

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 5 Mar 2017 18:25 
Minimalny zbiornik dla julidów to 120 cm długości. Twój zbiornik nie nadaje sie dla takich ryb!

Kraby są z odłowu z natury, a nie z hodowli. Mamy je jeszcze w ofercie.

Obawiam się, że gdzie indziej raczej ich nie znajdziesz.

Marta

Autor Marcin_
Użytkownik
#5 - Posted: 5 Mar 2017 19:12 
Marto dziękuję za podpowiedź co do obsady, będą multiki i shell-e. W jakiej cenie macie krabiki muszlowe i jak można je odebrać.

Przez przypadek zablokowałem sobie poprzedni temat.

Pozdrawiam
Marcin

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 5 Mar 2017 20:22 
Temat odblokowany.

Informacje o zakupach proszę kierować na naszego maila: biurokrakow@tropheus.com.pl.

Marta

Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie / Obsada do 120L Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®