Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

nowy projekt start od nowa

Autor lenow
Użytkownik
#1 - Posted: 21 Maj 2016 11:32 
witam na paczatku pisze ze nie dziala mi na klawiaturze druga litera alfaetu wiec moga zdazyc sie pomyłki:(
zaczynam powoli dochodzic do sieie po ostatnich wydazeniach lu jeszcze gorsze przede mna ale moze nie edzie tak zle...
do rzeczy ziornik 130x55x50.
filtracja eheim2217 plus glowica aquael 2000
oswietlenie 1x naswietlacz 10 wat lu 3x zarowka led 1,8 wat iala oczywiscie.
wystroj piasek z oi , kamien naturalny czyli piaskowiec zielony , w planach ułozenie mniejszych kamieni od dna po lustro i 2-3 luzem na dnie lu kilka luzem wiekszych na dnie i tło skalne kupione.
osada plamuje kilka naskalikow wezogłoych ,rewiesów para odłów ktora mam razem z młodymi .cyprichromis yelow head okolo 15 szt, i kilka alto i najwazniejsze raczej nie mozliwe chcialem na dno chociaz kilka typowej piaskówki ale chya do tego zestawu nie pasuje.
Pozdrawiam

Autor daras77
Użytkownik
#2 - Posted: 21 Maj 2016 23:16 
kup klawiaturę i napisz od nowa

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 23 Maj 2016 08:45 
Tak jak daras77 napisał ciężko czytać taki tekst.

Zbiornik jest zbył mały na cyprichromisy, nie łączy się duzych alto z muszlowcami, a w taki zbiorniku może żyć wyłącznie para altolamprologus.

Marta

Autor lenow
Użytkownik
#4 - Posted: 25 Maj 2016 18:39 
do rzeczy ziornik 130x55x50.
filtracja eheim2217 plus glowica aquael 2000
oswietlenie 1x naswietlacz 10 wat lub 3x zarowka led 1,8 wat biala oczywiscie.
wystroj piasek z obi , kamien naturalny czyli piaskowiec zielony , w planach ułozenie mniejszych kamieni od dna po lustro i 2-3 luzem na dnie lub kilka luzem wiekszych na dnie i tło skalne kupione.
osada- plamuje kilka naskalikow wezogłoych ,brewiesów para odłów ktora mam razem z młodymi .cyprichromis yelow head okolo 15szt,najwazniejsze raczej nie mozliwe chcialem na dno chociaz kilka typowej piaskówki ale chyba do tego zestawu nie pasuje.
Pozdrawiam

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 25 Maj 2016 20:54 
Napisałam Ci powyżej odpowiedź. Przeczytałeś?

Marta

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / nowy projekt start od nowa Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®