Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Minerały, witaminy pierwsiastki

Autor pawelmosive
Użytkownik
#1 - Posted: 30 Cze 2017 14:42 
Witam Wszystich. Mam mozliwość kupienia produktów w wiekszych pojemnościach ktore nie sa dostepne pewnie na rynek polski firmy MICROBE-LIFT. Chodzi mi konktretnie o te dwa produkty:
https://www.microbelift.com/products/home-aquarium /cichlid-products/cichlid-proper-water-chemistry/
https://www.microbelift.com/products/home-aquarium /cichlid-products/cichlid-vitamins-and-amino-acids /
Pierwsze to mikroelementy sole sodu, magnezu, wapnia i potasu i konieczne drobne i minerały śladowe a drugie witaminy i aminokwasy.
Obsada:
8 sztuk F1- Cyphotilapia gibberosa blue zaire
1 sztuka Mastacembelus cunningtoni
2 sztuki krab Platythelphusa armata
4 sztuki Szczelinowiec Leleupa i gromadka małych
2 sztuki (młode) Szczelinowiec Cylindryczny - Neolamprologus Cylindricus
4 sztuki Synodontis Multipunctatus

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 1 Lip 2017 06:20 
A o co chodzi w tym poście? z jednej strony piszesz o produktach, a z drugiej o obsadzie?

Reklama, że możesz sprowadzić czy może chcesz użyć w zbiorniku?

Marta

Autor pawelmosive
Użytkownik
#3 - Posted: 1 Lip 2017 07:13 
Witam Pani Marto, chodzi mi o użycie w moim zbiorniku. Do tej pory używam Pierwiastki śladowe Cichlid Trace firmy Seachem. Mam mozliwość kupienia tych produktów w stanach, jest to znana firma i tam wystepuja w wiekszych litrażach i sa duzo tansze niz u nas w Polsce. tylko własnie zastanawiam sie co bedzie lepszete mikroelementy i minerały śladowe czy drugie witaminy i aminokwasy dla uzupełnienia ich w wodzie. Obsade napisałem zeby zaraz sie ktos nie pytał co mam. CZekam na odpowiedz pozdrawiam

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 1 Lip 2017 15:05 
Na 100% mikroelementy. Co do witamin mam zawsze zastrzeżenia, bo sposób ich przechowywania może powodować utratę właściwości.

Ale czy duże opakowanie? Preparaty mają swój termin przydatności,a otwieranie opakowania i przechowywanie przez dłuższy czas może powodować zmiany w preparacie.

Duze opakowania są raczej przeznaczone dla osób posiadajacych znaczne litraże i szybko wykorzystujące preparat.

Marta

Autor pawelmosive
Użytkownik
#5 - Posted: 4 Lip 2017 16:34 
opakowania chce kupić 1,9 litra a zbiornik posiadam 840 litrów i powoli myśle juz chyba na docelowym cos na około 1500-2000 litrów ale są to plany na zime :) dotej pory kupowałem Pierwiastki śladowe Cichlid Trace firmy Seachem za około 70 zł a tu mnie wyjdzie za 100 zł prawie 2 litry. pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Minerały, witaminy pierwsiastki Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®