Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

Pokarm dla Tropheus Duboisi

Autor pawelk141
Użytkownik
#1 - Posted: 9 Lis 2014 18:26 - Edytowany przez: pawelk141 
Witam, wiem ze bylo juz wiele takich tematow ale glownie z przed kilku lat a pewnie weszlo juz wiele nowych marek i rodzaji. Mam 4 rodzaje pokarmow z firmy Dainichi- color fx, veggie fx, color supreme, veggie deluxe. Do tego jeszcze OSI ocean stars spirulina pallets. To wszystko sa granulki. W platkach mam jedynie OSI spirulina aquarium flake food. Karmie moje Tropheusy 3razy dziennie - 13,17,21. O 13 i 17 daje Dainichi(mieszam wszystkie 4 rodzaje bez namaczania) a o 21 oba pokarmy z OSI z uprzednim jego namoczeniem ok 20min. Jakis tydzien temu pojawil sie u mnie nowy potomek i od tej pory dodaje platki do kazdego karmienia zeby tez cos dla niego bylo. Chodzi o to ze pokarmy mi sie za ok miesiac skoncza i chce zakupic nowe. Co polecacie? Kazdy z aktualnych pokarmow idealnie podchodzi rybkom i nie wiem czy jest sens zeby to zmieniac ale kiedys Pani Marta mi powiedziala ze powinienem miec kilka pokarmow roznych producentow. Takze co mozecie mi polecic? Moze jako dodatek jakis pokarm ktory moge sobie sam zrobic itp. Z gory dziekuje za wypowiedzi!!!


Szukajac troche w necie pokarmów znalazłem przepisy na Shrimp mixa i myśle że to bedzie to. Tylko teraz prosze o rade w sprawie ilości składników:
zielony groszek, szpinak,brokuły, krewetki. moze troche czosnku i agar. Ile czego mam dać żeby nakarmic 18 doroslych Tropheusów i zeby mi to wystarczylo na kilka tygodni karmiąc raz/dwa w tygodniu?

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / Pokarm dla Tropheus Duboisi Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®