Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Jubileusz firmy AQUA EL

Autor kocan1
Użytkownik
#1 - Posted: 11 Lip 2009 17:49 

Autor kocan1
Użytkownik
#2 - Posted: 13 Lip 2009 18:28 
Z okazji jubileuszu swojego 25-lecia AQUAEL ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników akwarystyki na Wielką Wystawę Akwarystyczną która odbędzie się w Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie w dniach 18-27 września 2009

AQUAEL oraz Warszawski Ogród Zoologiczny mają zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników akwarystyki na Wielką Wystawę Akwarystyczną organizowaną z okazji obchodów 25-lecia firmy AQUAEL (1984-2009). Od 18 do 27 września 2009, na terenie warszawskiego ZOO, będzie można podziwiać kilkadziesiąt kompletnie urządzonych akwariów morskich oraz roślinnych przygotowanych przez najwybitniejszych specjalistów aquascapingu. Wśród największych atrakcji znajdą się unikalne aranżacje oraz niespotykane rośliny i zwierzęta wodne. Planowane są również konkursy dla publiczności, prelekcje i seminaria o tematyce akwarystycznej z udziałem krajowych i zagranicznych autorytetów z tej dziedziny. Więcej szczegółów już wkrótce w prasie branżowej, na stronie www.aquael.com oraz na wybranych witrynach internetowych.

Zachęcamy wszystkich miłośników akwarystyki aby przekroczyli we wrześniu gościnne progi warszawskiego ZOO. Jesteśmy przekonani, że przygotowywana impreza nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Dodatkowym bonusem będzie możliwość jednoczesnego zwiedzenia ZOO które, dzięki wysiłkowi jego pracowników, z roku na rok staje się coraz piękniejsze i oferuje wciąż nowe atrakcje. Jednocześnie gorąco zachęcamy wszystkich potencjalnych wystawców – sklepy i hurtownie akwarystyczne, firmy aquascapingowe, kluby i zrzeszenia akwarystyczne oraz prywatnych hodowców - chętnych do wzięcia aktywnego udziału w wystawie – do zgłaszania się do organizatora. AQUAEL oferuje kompletnie wyposażone zbiorniki i zapewnia pomoc w ich aranżacji i przygotowaniu. Znakomita lokalizacja wystawy gwarantuje doskonałą frekwencję i zapewnia jedyną w swym rodzaju możliwość zaprezentowania mieszkańcom stolicy (i nie tylko) swoich umiejętności i sukcesów hodowlanych.

Spotkajmy się wszyscy we wrześniu na wyjątkowej Wystawie Akwarystycznej AQUAEL w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Jesteśmy przekonani, że dostarczy ona niezapomnianych wrażeń i na długo zapisze się w Państwa pamięci.

[center]



Z okazji swego 25-lecia AQUAEL zaprasza wszystkich miłośników akwarystyki do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie wiedzy akwarystycznej "PRIMUS INTER PARES". Atrakcyjne nagrody czekają!

Wiesz wszystko o akwarystyce?
Chcesz sprawdzić swoją wiedzę?
Oto KONKURS dla Ciebie!

[color=teal] Kliknij na plakaty by zobaczyć więcej informacji. [/color]

[/center]

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 13 Lip 2009 19:54 
Widzę, że mnie wyręczyłeś:)) Dzięki

Marta

Autor kocan1
Użytkownik
#4 - Posted: 27 Wrz 2009 23:41 


Fotorelacja z Wielkiej Wystawy Akwarystycznej AQUA EL:
http://www.akwa-mania.mud.pl

Autor kocan1
Użytkownik
#5 - Posted: 6 Paź 2009 21:59 


ZOBACZ 104 ZBIORNIKI AKWARIOWE
Pełna fotorelacja z Wielkiej Wystawy Akwarystycznej AQUA EL:
http://www.akwa-mania.mud.pl

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 7 Paź 2009 06:42 
Jak widać na wystawie można było oglądnąć kilka bardzo ciekawych ryb:))

Mamm oczywiście uwagi. Altolamprologus compressiceps to nie Nangu Black.

Zbiornik z frontozami i trofeusami poraża.....widziałam to w "realu".

Marta

Autor sander
Użytkownik
#7 - Posted: 7 Paź 2009 07:50 
Nawet jedno akwarium z rybami afrykańskimi nie wygląda dekoracyjnie ani biotopowo. Oglądam zdjęcia kocan1-a już do dłuższego czasu i widzę, że nikt kto potrafi zrobić ładną afrykę nie udziela się na wystawach. Szkoda bo te szkarady tylko odstraszają ludzi od tego jakże pięknego, surowego biotopu.

Autor rambowskixx
Użytkownik
#8 - Posted: 7 Paź 2009 11:28 
Zbiornik z frontozami i trofeusami poraża.....widziałam to w "realu".



Również widziałem to osobiście ale przynajmniej woda wyglądała tam na w miarę ok przynajmniej jeśli chodzi o obserwację wizualną. Co do całej wystawy to w bardzo wielu zbiornikach była słaba filtracja a woda mętna więc podejrzewam parametry również nie były odpowiednie. Ogólnie chyba najciekawiej prezentowała się stała ekspozycja warszawskiego ZOO no i akwaria PKMD.

Pozdrawiam
Łukasz

Autor admin
Admin
#9 - Posted: 7 Paź 2009 12:15 
Jak jak pisałam wcześniej zauroczona byłam bardziej niektórymi rybami niz aranżacjami, bo właściwie nawet PKMD nie miaało fajnego biotopowego zbiornika z dyskowcami. Oni prezentują ryby a nie biotop...a szkoda.

Mnie najbardziej do gustu przypadł zbiornik z Monodactylus i Argus. No ale to ukłon w kierunku ducze:)) i jego pięknych ryb, które oglądam n www.akwarystyka.com.pl.

W akwariach Zoo jest sporo ciekawych ryb, ale dla mnie zbiornik dla arowan nieco zbyt mały

Marta

Autor kocan1
Użytkownik
#10 - Posted: 8 Paź 2009 21:38 
"uwagi. Altolamprologus compressiceps to nie Nangu Black."

Niestety tak był podpisany "compressiceps black nangu"

Autor admin
Admin
#11 - Posted: 9 Paź 2009 06:48 
Tak wiem, ze tak był podpisany.

To jest Nangu


Marta

Autor kocan1
Użytkownik
#12 - Posted: 9 Paź 2009 09:08 
Czy według Ciebie to na wystawie to był ""Red Fin" czy "Golden Head" czy jeszcze coś innego

Autor admin
Admin
#13 - Posted: 9 Paź 2009 09:32 


Wygląda jak Gold Head

Marta

Autor kocan1
Użytkownik
#14 - Posted: 2 Gru 2014 12:17 


Fotorelacja z Jubileuszu 30-lecia firmy AQUAEL :
http://www.akwa-mania.mud.pl

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Jubileusz firmy AQUA EL Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®