Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Nowy baniak 300 l obsada

Autor Hugo
Użytkownik
#1 - Posted: 28 Kwi 2015 20:04 
Witam Was.
Do tej pory miałem akwarium 107l. z kilkoma tropheusami bemba oraz dwoma leleupami. W tej chwili posiadam akwarium 300l, które czeka na zalanie i obsadę. Posiadam do niego filtr kubełkowy tetra 1200. O co mi chodzi, zastanawiam się jaką obsadę do tego akwarium dać. Wiem, że większość z Was jest za tym, aby do tropheusów nie dawać żadnych ryb mięsożernych ze względów żywieniowych.. Ale wszyscy się zgodzimy że Tanganika to piękny biotop, a ja chciał bym mieć jego jak największy kawałem w swoim pokoju. Tropheusy to jednak moje ulubione ryby, ale nie chce żeby pływały tam same. Jakie inne gatunki mógł bym tam dorzucić ? Proszę o jakoś podpowiedź.

Pozdrawiam

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 29 Kwi 2015 06:50 
Czytając to forum wiesz, ze zbiornik nie nadaje się dla trofeusów. Nie spodziewaj się więc komentarzy i porad.


Marta

Autor Hugo
Użytkownik
#3 - Posted: 29 Kwi 2015 09:01 
300 litrów jest za małe ? !

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 29 Kwi 2015 10:39 
Poczytaj na forum minimum 150 x 50 cm. I to jest minimum!

Masz ryby i nic o nich nie wiesz?

Marta

Autor Hugo
Użytkownik
#5 - Posted: 29 Kwi 2015 23:47 
o kurcze to ładnie, trochę się podłamałem bo jestem nagrzany na Bemby....
Co w takim razie proponujecie, jaką obsadę mogę dać? I w jakich ilościach. Nie chciał bym, aby to był jeden gatunek ryb.

Pozdrawiam

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 30 Kwi 2015 07:21 
Przeglądnij tanganickie gatunki i napisz co Ci się podoba.

A najważniejsze podaj wymiary zbiornika i jego wystrój i filtrację.

Marta

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Nowy baniak 300 l obsada Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®