Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Zmiana wyglądu

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 29 Cze 2016 13:18 
Dzień dobry,

Jak już niedługo będzie można zauważyć, strona www.tropheus.com.pl przeobraża się. Postanowiliśmy zmienić/odświeżyć jej wygląd, niezmienny od... 10 lat? Zmieni się nieco układ poszczególnych zakładek, inaczej będzie wyglądała galeria. Zmian będzie sporo, zwłaszcza wizualnych. Mamy nadzieję, że na lepsze.

Jeśli będzie Wam się chciało Forumowicze, podsunąć jakieś sugestie - zapraszamy. Nie gwarantujemy natomiast, że zostaną wprowadzone w życie, ale na pewno zostaną wnikliwie przeanalizowane. :-)

MiR M

Autor Aerop
Użytkownik
#2 - Posted: 1 Lip 2016 19:43 - Edytowany przez: Aerop 
Ponieważ przyłożyłem się do tego, byłbym naprawdę wdzięczny za uwagi - no bo jak inaczej coś poprawić?

Tadeusz Zuber

Autor lllprzemolll
Użytkownik
#3 - Posted: 3 Lip 2016 21:41 - Edytowany przez: lllprzemolll 
Skoro nikt jeszcze nic nie napisał, to będę pierwszy. Wiadomo, że kolor to kwestia gustu, ale ten niebieski (granatowy), jest kolorem dość męczącym w odbiorze (od razu kojarzy mi się z errorem Windows). Lepszym wyborem w moim mniemaniu byłaby kolorystyka naszego forum (odcienie zieleni). Wydaje mi się, iż jest przyjemniejsza.
Następna sprawa to zdjęcie w tle, fajnie jakby to było zdjęcie całościowe, a nie odbicie lustrzane. Na pewno macie piękne panoramy jeziora Tanganika, które będą lepiej pasowały do tematyki strony. Zdjęcie w tle, mogłoby być także troszkę "rozcieńczone" (efekt "za mgłą"), aby nie biło zbyt mocno po oczach.
Tyle z mojej strony, oczywiście są to spostrzeżenia subiektywne i nie każdemu muszą się podobać.

Pozdrawiam,
Przemek

Autor nechor
Użytkownik
#4 - Posted: 21 Lip 2016 22:58 
Tadeuszu, ponieważ jesteś raczej inżynierem niż plastykiem - nie obraź się, ale kolory nie są najtrafniej dobrane.
Technicznie nie ma sensu się czepiać, strona prezentuje klasyczne podejście, ale nic więcej nie trzeba.

Moja rada: znajomy grafik dobierze paletę barw w parę minut, ew. skoryguje czcionki.

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Zmiana wyglądu Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®