Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum /

Od³ów a akwariowe

Autor timus
U¿ytkownik
#1 - Posted: 7 Lip 2005 12:15 
Witam wszystkich! Ostatnio zaobserwowa³em u mnie w akwariium ruznice w zachowaniu samic maswy tych z od³owu a tych ze sklepu.Mianowicie samice nosz±ce z od³owu by³y spokojne nie bra³y udzia³u w utarczkach a te ze sklepu jak by chcia³y za wszelka cene wyrwaæ z pyska drugiej ikre.Nie chodzi mi tylko o taki rodzaj zachowania. Wielu z was pewnie ma u siebie ryby z od³owu i trzyma je ze sklepowymi. Czy wobec tego mo¿ecie siê podzieliæ waszymi spostrze¿eniami? Bo moim zdaniem od³owy s± znacznie spokojniejsze od tych chodowanych w sztucznych warunkach. Pozdrawiam Marcin

Autor rambowskixx
U¿ytkownik
#2 - Posted: 8 Lip 2005 20:13 
Ja planuje dopiero zakupic odlow a w tej chwili mam sporo tropheusow f1. Mam rowniez maswy i musze przyznac ze jak samiczki nosza to mam to samo. Jest z nimi niesamowity problem i to nietylko z Maswa. W moim przypadku Bemba zachowuje sie jeszcze gorzej. Probowalem juz roznych metod takich jak: duze stado, mala stado, jeden samiec, kilka samcow w stadzie itp. itd. Nic nie pomaga. Jak kupie odlow a zamierzam w tym miesiacu to poobserwuje ryby i wtedy bede mial porownanie. Pozdrawiam.

Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum / Od³ów a akwariowe Top

Twoja wypowied¼ Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani u¿ytkownicy mog± tutaj pisaæ. Zaloguj siê przed napisaniem wiadomo¶ci albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®