Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum /

Poznań

Autor witeko
Użytkownik
#1 - Posted: 16 Sier 2005 13:25 
Witam,

czy są forumowicze z Poznania(lub z okolicy)? Ja mieszkam w Poznaniu i chciałbym poznać posiadaczy trofci z okolicy.
Niestety z tego powodu do Krakowa mam trochę daleko aby odwiedzić osobiście sklep p. Mirzeńskich ;( a chciałbym zobaczyć na własne oczy jak najwięcej odmian.


Pozdrawiam
Witek

Autor timus
Użytkownik
#2 - Posted: 16 Sier 2005 13:50 
He He Witku z Poznania masz daleko ? Ja byłem u P.Mierzeńskich dwa razy a mieszkam na pomorzu koło Malborka.
Marcin

Autor witeko
Użytkownik
#3 - Posted: 16 Sier 2005 14:29 
No to nadepnąłeś mnie na ambicję
Już patrzę do kajetu kiedy mogę jechać, ale żeby nie było za łatwo wybiorę jakąś okrężną drogę... np. przez Gdańsk?

Nie zmienia to faktu, że chętnie poznam akwarystów z trofciami w mojej okolicy, przepraszam, oczywiście akwarystki również miło będzie mi poznać albo może nawet jeszcze milej.

Uff... trochę się zapętliłem. Tak czy tak wyjazd do Krakowa planuję bardzo konkretnie.
witek

Autor admin
Użytkownik
#4 - Posted: 16 Sier 2005 14:31 
w|itku

zapraszamy, nawet w weekend!!!!

Marta

Autor timus
Użytkownik
#5 - Posted: 16 Sier 2005 14:32 
Jeśli tylko Marta się zgodzi to polecam jakiś termin po dostawie. Oczy z orbit wychodzą i gwarantuje mętlik w głowie jeśli planujesz jakieś zakupy. Poprostu za duży wybór!
Marcin

Autor Gacusiowa
Użytkownik
#6 - Posted: 16 Sier 2005 14:32 
ja mieszkam około 100km od Poznania - i tez się pewnie będę z wizytą do Marty wybierać, ale to dopiero planuję na październik, bo wcześniej akwa nie będę miała nowego

Autor witeko
Użytkownik
#7 - Posted: 16 Sier 2005 14:39 
100 km? To prawie jak rzut beretem (bez antenki)
A gdzie, jeśli to nie tajemnica?
witek

Autor admin
Użytkownik
#8 - Posted: 16 Sier 2005 14:51 
Nawet teraz mamy jeszcze około 1000 ryb z odłowu. Mozna przyjechać i oglądnać...

Widzę, ze będę miała gości.....

Autor Gacusiowa
Użytkownik
#9 - Posted: 16 Sier 2005 15:02 
Witku, Świebodzin

Autor timus
Użytkownik
#10 - Posted: 16 Sier 2005 15:14 
Oj Marto żeby Kraków był chociaż w połowi drogi to miała byś mnie dość ; )
Marcin

Autor admin
Użytkownik
#11 - Posted: 16 Sier 2005 15:22 
Marcin, Ciebie?

Ponadto takiego pracusia jak Ty rzadko sie spotyka, więc nie liczyłabym na tak częste odwiedziny.
Marta

Autor witeko
Użytkownik
#12 - Posted: 16 Sier 2005 15:50 
Pozdrawiam Świebodzin! Może mamy wspólnych znajomych? Ja pochodzę z Międzyrzecza chociaż od paru... może już parunastu lat mieszkam w Poznaniu.
witek

Autor timus
Użytkownik
#13 - Posted: 16 Sier 2005 16:10 
No nie był bym taki pewny! Tak jak jestem pracowity tak i szurnięty na punkcie tanganikańskich pielęgnic. Więc znajac swój upór to często znalazł bym czas żeby Cie Marto odwiedzić. Szczegulnie po dostawach
Marcin

Autor Tasma
Użytkownik
#14 - Posted: 16 Sier 2005 16:18 
wlasnie po prawie trzydziestu latach mieszkania w Tarnowie uswiadomiliscie mi, ze to miasto ma jakies zalety: tylko 80 km do Marty i Roberta
Przemek

Autor timus
Użytkownik
#15 - Posted: 16 Sier 2005 17:09 
He! Przemku co wekend rowerem bym podskoczył. Kilka lat temu często jeździliśmy rowerami do Krynicy morskiej to jakieś dobre 50 km.
Marcin

Autor aahaja
Użytkownik
#16 - Posted: 17 Sier 2005 20:05 
>witeko
Jestem z Poznania i kilka rybek u mnie pływa.
Pozdrawiam

Autor witeko
Użytkownik
#17 - Posted: 17 Sier 2005 22:09 
Witam krajana (krajankę - nie jestem pewien)! Aahaja to może pochwaliłbyś się swoimi pupilami? Jeśli nie masz nic przeciwko odwiedzinom to daj swoje namiary, np. na maila: WitekO@Idea.Net.Pl

Pozdrawiam
witek

PS. Może jeszcze ktoś z "krainy podziemnej pomarańczy i żarłocznej stonki"?

Autor admin
Użytkownik
#18 - Posted: 18 Sier 2005 10:47 - Edytowany przez: admin 
Panie Krzysztofie

Reklamowanie swojej "Firmy" na naszej komercyjnej stronie wymaga chyba naszej zgody?

post został usunięty

Marta

Autor admin
Użytkownik
#19 - Posted: 18 Sier 2005 10:48 
witeko

Co to jest "krainy podziemnej pomarańczy i żarłocznej stonki"?'

Marta

Autor Anonim
Anonimowy
#20 - Posted: 18 Sier 2005 11:01 
No cóż, "kraina podziemnej pomarańczy i żarłocznej stonki" to inaczej mówiąc np. "pyrlandia". Czyli (dla jeszcze niezorientowanych) Wielkopolska.

Pozdrawiam Galicję i inne regiony Polski.

PS. Stonka to takie małe żarłoczne owady w paski co wcinają liście pyr tj. ziemniaków.

Autor Anonim
Anonimowy
#21 - Posted: 18 Sier 2005 11:02 
Pytanie do Adminów: czemu co jakiś czas post zapisuje się jako "Anonim"?

Witek

Autor admin
Użytkownik
#22 - Posted: 18 Sier 2005 11:04 
Nie mam pojęcia, dzieje się tak, ale nie mam pojęcia dlaczego?
Niestety nie jestem informatykiem, może Wy macie jakis pomysł?

Marta

Autor aahaja
Użytkownik
#23 - Posted: 18 Sier 2005 15:55 
>Admin
Witam .
Nie zamierzałem reklamować swojej firmy. Moja firma nie zajmuje się branżą zoologiczną. Mam z czego żyć a tropheusy to moje hobby . Jeśli komuś przez przypadek nadepnąłem na odcisk to oczywiście przepraszam. Poza tym - jeśli ktoś pisze, że jest z Poznania i szuka ludzi z podobnymi zainteresowaniami to odpisuję, odpowiadam na pytania, czasami pomagam - w moim rozumieniu to kwestia dobrego wychowania.
Pozdrawiam Krzysztof

Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum / Poznań Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®