Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum /

Spokanie ?

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor Saint
Użytkownik
#31 - Posted: 19 Wrz 2005 20:42 
Wyjdzie czlowiek do pracy i wieczorem musi nadrabiac zaleglosci

Autor Anonim
Anonimowy
#32 - Posted: 20 Wrz 2005 08:30 
Co do łapania simochromisów to masz racje! Przez pare godzin pływały razem z trofciami w 240L zanim odpaliłem do końca te większe! Niech je kule bija !! Nie mogłem ich złapać choć wody było mało. Wczoraj ustawiałem grzałke a te skubańce nic się nie bały! Nawet chyba myślały ze moja reka to papu! Są niesamowite!!!!Jak im podałem troszke hicari to pare litrów wody wylądowało na podłodze bo jeszcze nie mam osłony. Przykryłem je szybą bo jeszcze mi wyskoczą za jakąś muchą. Widziałem co robią jak mucha latała koło akwarium. Mało go nie przestawiły!
Marcin

Autor admin
Użytkownik
#33 - Posted: 20 Wrz 2005 08:55 
Tak Marcinie

to niesamowicie żywe ryby. i to co pisałam juz wcześniej głodomory, straszne.

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#34 - Posted: 20 Wrz 2005 11:27 
Witam !!!!
Widzę że pojawił się temat simochromisów w akwarium. Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem tych pieknych i ciekawych ryb.  Apetyt przeogromny i ta dynamika w akwarium.
Mam już maluchy ok. 55 sztuk od 2 samic. Wytarły się ok.2 tygodnie po wpuszczeniu do akwarium. Apetyt dorosłych przy apetycie maluszków to nic. U mnie jak karmię narybek to woda aż się „gotuje” i wyskakują z wody . Dlatego też poziom wody w akwarium nieco obniżyłem. Najśmieszniej jest jak coś te maluchy zobaczą przyklejone do szyby nad lustrem wody. Tak długą skaczą aż tego dosięgną.
Płodność tych ryb również mnie zaskoczyła. Jedna z samic po 12 dniach od wypuszczenia narybku ponownie nosi ikrę.
U mnie simochromisy diagramma pływają z Ilangi w akwarium 450 litrów.
Pozdrawiam Leszek

Autor timus
Użytkownik
#35 - Posted: 20 Wrz 2005 12:11 
No Panie Leszku z tego co wiem to ma Pan wiele ciekawych ryb! Kiedys bym chciał do Pan przyjechać i zobaczyc je na własne oczy. W sumie nie mieszka Pan tak daleko odemnie. Ja jestem z Malborka a w Gdańsku pracuje. Do Władysławowa to juz kawałeczek ; ) Miło by było wymienic doświadczenia.
Marcin

Autor rufus1
Użytkownik
#36 - Posted: 20 Wrz 2005 13:39 
Oczywiście bardzo chętnie zapraszam. W zbiornikach czasami mam dużą rotację ryb (gatunków), ale pewne gatunki są już na stałe ;-). Te co mi się uda kilka razy rozmnożyć zamieniam na inne. Obecnie mam kilka „problemowych uparciuszków”, no to sobie posiedzą dłużej w moich akwariach. Jeszcze raz serdecznie zapraszam, będzie mi bardzo miło spotkać się i porozmawiać, wymienić doświadczenia.
Leszek

Autor rufus1
Użytkownik
#37 - Posted: 20 Wrz 2005 13:45 
O kurcze coś mi dwa razy wrzuciło na forum. Przepraszam, ale to pewnie jakiś „chochlik” mi wskoczył na klawiaturę.
Leszek

Autor timus
Użytkownik
#38 - Posted: 20 Wrz 2005 13:58 
W takim razie czuje sie zaproszony. A dwa razy mi mówic nie trzeba! Oto mój adres do korespondencji timus@vp.pl
Myśle że w ten sposób nie naruszam żadnych zasad tego forum podając adres mailowy?
Marcin

Autor admin
Użytkownik
#39 - Posted: 20 Wrz 2005 14:17 
Marcienie
Pzrecież to Twoj adres, a chcecie sie spotkać, więc...

Marta

Autor JGr
Anonimowy
#40 - Posted: 12 Paź 2005 16:56 
To co z tym 15-tym października? My przyjeżdżamy, kto jeszcze?

Jarek

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum / Spokanie ? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®