Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum /

Problem z Hikari

Autor hurcik
Użytkownik
#1 - Posted: 8 Paź 2005 22:48 
Witam
Jestem z okolic Warszawy.Mam problem ze zdobyciem pokarmu dla tropheusów Hikari cichlid excel.Nie ma ich w całej Warszawie i okolicy.Dlaczego nie można zdobyć tego pokarmu?Może ktoś wie gdzie można go dostać?

Autor zipke
Użytkownik
#2 - Posted: 9 Paź 2005 00:32 
Tak to fakt pokarmu nie ma i niektorzy mowia ze nie bedzie... sprzedawc tlumacza tym ze hikari nie dostalo pozwolenia na handel na terenie UE. Sam mam ostatnie opakowanie i mysle co by tu zastosowac w zamian... jednak nei ma na rynku 2- tak dobrego pokarmu, moze ktos z was ma jakies propozycje zastepcze??

Autor admin
Użytkownik
#3 - Posted: 9 Paź 2005 12:06 - Edytowany przez: admin 
Od najbliższego wtorku bedziemy miec w sprzedaży granulat O.S.I.

Marta

Autor zipke
Użytkownik
#4 - Posted: 9 Paź 2005 14:54 
Nie bede podwazal ze pokarmy OSI sa najlepsze jednak ich ceny sa dosc...kosmiczne porownujac do hikari czy sery.

Autor admin
Użytkownik
#5 - Posted: 9 Paź 2005 18:01 
Masz rację, nie są tanie
A karmiłeś kiedyś nimi swoje ryby dłuższy czas? Bo samo porównanie cen może byc mylące.
Robert

Autor timus
Użytkownik
#6 - Posted: 10 Paź 2005 08:21 
Tak OSI nie jest tanie ale jest super!! Miałem go i naprawde jest warty ceny.
Marcin

Autor admin
Użytkownik
#7 - Posted: 10 Paź 2005 08:26 
Nipisże tyle:

O.S.I w porównaniu do podobnych produktów innych firm zawiera mięso ryb morskich, bogate w niezbędne do życia ryb akwariowych aminokwasy. Inni producenci używają zastępczo mięsa ryb słodkowodnych lub najczęściej soji i skrobii ziemniaczanej. Produkty te nie zawierą tych niezbędnych aminokwasów.

Marta

Autor mapan
Użytkownik
#8 - Posted: 10 Paź 2005 11:39 
wg ofert sklepów internetowych pokarmy hikari są dostępne, trzebaby jedynie zweryfikować te informacje telefonicznie. Jeszcze niedawno widziałem hikari w gliwickich sklepach, może jeszcze są?

Autor JGr
Anonimowy
#9 - Posted: 10 Paź 2005 11:49 
Wątpię. Wysłałem zapytanie do wszystkich sklepów inernetowych jakie znam i które miały w ofercie Hikari CE. Od wszystkich otrzymałem informację, że nowych dostaw nie ma, a stare zapasy zostały wyczerpane.

Jarek

Autor admin
Użytkownik
#10 - Posted: 10 Paź 2005 12:11 
Juz może mówiłam Wam,

jeden ze składników Hikari nie jest dopuszczony w Unii - firma produkująca Hikari nie ma interesu by zmienić recepturę. Mają ogromne rynki zbytu po za Unią.

Marta

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#11 - Posted: 13 Paź 2005 15:24 
W takim układzie nakładam szlaban na hikari dla mojego psa! Została mi tylko koncówka... Oho! moze w końcu zacznie jesć karmę dla psów a nie tylko dla ... ryb ;o)

Pozdrawiam,
Katarzyna

Autor timus
Użytkownik
#12 - Posted: 13 Paź 2005 15:28 
Dawałaś mu hicari cichlid exel????
Toć to rospusta ; )
Marcin

Autor admin
Użytkownik
#13 - Posted: 13 Paź 2005 15:40 
Moje koty jedzą spirulinę

Marta

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#14 - Posted: 13 Paź 2005 16:28 
Bo z nimi to tak jest!!!

Wystarczy że spuszczą ogon szczekając, miałkną ocierajć sie o nogę lub zwyczajnie przykleją ryjka do szyby a już spełniamy wszystkie ich zachcianki!

Nie wspomnę już o poniesionych środkach finasowych oraz o godzinach poswięconych na podmiany, spacery, pilegnację itd. co wiecej na czesie chociażby spędzonym tutaj. I dla kogo to wszystko?!

No! I kto tu jest podrzędny gatunek?!

Pozdrawiam,
Katarzyna

Autor adam__r
Użytkownik
#15 - Posted: 17 Paź 2005 20:15 
Hmm, ,to ty bierzesz na spacer swoje tropheusy??

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#16 - Posted: 18 Paź 2005 16:16 
Adamie Ryżycki!
Wiem, że czasami moja zdolnośc komunikacyjna zawodzi, jednak jesli mowa o spacerch to nie o ryby chodzi! ;o)

Pozdrawiam,
Katarzyna

Autor adam__r
Użytkownik
#17 - Posted: 18 Paź 2005 19:39 
Dziekuje Katarzyno za wyprowadznie mnie z błędu. Wybacz, jestem tylko mężczyzną.

Pozdrawiam
AdamR

Autor Gacusiowa
Użytkownik
#18 - Posted: 19 Paź 2005 12:48 
ratunku, to jakiś obłęd...
szarpnęłam się na zamówienie (na początku wrzesnia) w aquaristic.net - zamówiłam między innymi 1kg Hikari Chilchid Excel, jednak zamiast tego przysłano mi:
1. 500g Hikari Gold....
napisałam uprzejmego maila że ja nie potrzebuję karmy dla rybek 'oczkowych' i chcę mój zamówiony 1kg Hikari Chilchid Excel. Oczywiście, reklamacja Pani zostanie rozpatrzona, bla bla....
dzisiaj odebrałam paczkę, w której jest
2. 1 kg.......... Hikari...... Excel....
znowu kurcze karma dla Koi.

wrrrrr, właśnie komponuję obraźliwego maila.... no ile można?????

Autor Anonim
Anonimowy
#19 - Posted: 19 Paź 2005 14:37 
Agnieszko ja osobiście długo karmiłem Spirulina Hikarii dla karpi Koi moje trofcie. Ona jest wporządku!
Marcin

Autor Gacusiowa
Użytkownik
#20 - Posted: 19 Paź 2005 15:49 
mówisz? bo ja już się lekko 'zgłupiała' czuję...
w obu niby są drożdże i spirulina
w Chilchidzie są dodatkowo witaminy i minerały...
mój problem polega na tym, że po raz kolejny dostałam coś innego niż zamawiałam
teraz to ja już bym się nawet bardziej 'o ideę' pokłóciła

Autor timus
Użytkownik
#21 - Posted: 20 Paź 2005 08:22 
Jeśli uda Ci się ja wymienić na Cichlid Exel to wymień. Ale jak byś miała ją oddać i dostać zwrot pieniędzy to ja bym sobie ją zostawił.
Zwasze to jakieś urozmaicenie diety trofci. A z Hicari na rynku sama wiesz.
Marcin

Autor mckolek
Użytkownik
#22 - Posted: 20 Lis 2005 21:37 
Witam
czytałem wasze posty odnoście pokarmuHikari cichlid excel . poszukałe i cos znalazłem nie wiemctylko czy to jest to o czym tu piszecie
prosze o sprawdzenie bo jeżeli to to i jest to dobry pokarm to ja skorzystam z tej oferty . nie wiem czy maja na stanie czy tylko reklamuja
http://www.amekon.pl/x_C_I__P_29513038;29510001.html

mariusz kołakowski

Autor admin
Użytkownik
#23 - Posted: 20 Lis 2005 22:02 
wygląda na to,że to ten.
Zamów jedno opakowanie i bedziesz wiedział więcej.
Robert

Autor JGr
Anonimowy
#24 - Posted: 20 Lis 2005 23:38 
Sklep Amekon nie posiada od jakiegoś już czasu Hikari Cichlid Excel.

Natomiast widzę ten pokarm na Allegro - nr aukcji 72395268.

Jarek

Autor rufus1
Użytkownik
#25 - Posted: 22 Lis 2005 00:00 
Witam!
Ja pokarm Hikari Cichlid Excel kupiłem ostatnio na allegro, w sklepie z Warszawy. Cena 35 zł za opakowanie 250 g + koszty przesyłki, razem to wynosi 41 zł. Możliwe że jest to ta sama aukcja o której pisze Jarek.
Leszek

Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum / Problem z Hikari Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®