Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum /

Nowa ....

Autor JacekK
Użytkownik
#1 - Posted: 29 Gru 2005 10:42 
...Mapa ..warcam ponownie do tego tematu. BARDZO CENIE WASZE OPINIE . Jak wam sie podoba taka forma mapy ???czego byscie jeszcze oczekiwali od niej ??? jesli znacie jakies miejsca ktorych tam nie ma piszcie !!! jesli znalezliscie byki tym bardziej piszcie !!! OCZEKUJE NA WASZE OCENY .
I nastepna sprawa zaczynam powoli /na wzor niektorych poczytnych czasopism zachodnich/ opisywac jezioro systemowo-biotopowo . Czyli dane miejsce , typ budowa biotopu martwego,obsada ,populacja ...co o tym sadzicie ???
Pozdrawiam

Autor rufus1
Użytkownik
#2 - Posted: 29 Gru 2005 12:02 
Witam!!!!
Jacku ja tylko mogę życzyć powodzenia w tej wymagającej dużej cierpliwości i dokładności pracy. Na pewno wszyscy z tego skorzystamy i będzie to bardzo cenna praca przybliżająca nam jeszcze bardziej miejsce występowania naszych ulubieńców. Miejsce jedyne na świecie . Czekam na to opracowanie z niecierpliwością, ale jednocześnie rozumiem że wymaga to czasu.
Pozdrawiam Leszek

Autor drozd
Anonimowy
#3 - Posted: 29 Gru 2005 12:06 
witam, mapa według mnie super dokładna, co do opisu systemowo-biotopowego jeziora to z dużą chęcią i ciekawością zapoznam się z twoimi ustaleniami na ten teamt, zresztą wszystko co dotyczy Tanganiki (i w dodatku jest kompetente i po polsku) jest bardzo cenne

pozdrawiam,

Marek

Autor zydekk
Użytkownik
#4 - Posted: 8 Sty 2006 09:35 
bardzo dobry pomysl jak bys kiedys pomocy potrzebowal to napisz i jak będe w stanie to chętnie ci w tym pomoge pozdrawiam

Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum / Nowa .... Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®