Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum /

Bloat

Autor zydekk
Użytkownik
#1 - Posted: 8 Sty 2006 11:35 
poniewaz dopiero zaczynam praktycznie chodowle tropheusów chcialem prosic abyscie napisali mi wszystkie objawy jakie wytepują przy bloat i wogule wszystkiego co z tą chorobą związane(to chyba normalne ze chce o tej chorobie wiedziec jak najwięcej poniewaz boje sie tej chorobo ze dopadnie moje trofy). prosil bym tez o podanie metod leczenia tak na wszelki wypadek z góry dziękuje

Autor sue
Użytkownik
#2 - Posted: 8 Sty 2006 12:40 
Proponuję żebyś najpierw sam trochę poczytał! Na tym forum ten temat był już omawiany dość szeroko. Również w książce "Trofeusy" dr Matry Mierzeńskiej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Myślę że to nie jedyne możliwości... jeżeli zapoznasz sie z tematem i nadal będziesz miał jakieś wątpliwosci to wtedy pytaj...
Magda

Autor zydekk
Użytkownik
#3 - Posted: 8 Sty 2006 14:13 
ok dzięki ja o tym czytam caly czas tylko wiesz jak najwięcej chce wiedzieci kozystam z kazdego zrudla informacji pozdrawiam

Autor admin
Użytkownik
#4 - Posted: 8 Sty 2006 16:51 
To napisz co wiesz?

Marta

Autor zydekk
Użytkownik
#5 - Posted: 8 Sty 2006 20:26 
ok napisze ale jutro bo dzisiaj juz za duzo czasu nie mam ale głównie chodzi mi o to jakie preparaty są
najskuteczniejsze aby zwalczyc tą chorobe i jakies podstawowe objawy tak aby poznac w miare szybko bo te objawy co ja znam to juz chyba za puzno na leczenie;(
jutro rozwine temat pozdrawiam

Autor zydekk
Użytkownik
#6 - Posted: 9 Sty 2006 11:24 
ja znam objawy takie jak zmącone oczy wrecz wyupiaste i duza opuchlizna ciala ryby,przesadna płochliwosc ciągle ukrywanie sie ryby itp niestety nie wiem nic na temat skutecznych srodków do leczenia bo wiem ze sklepy oferują ich caą mase ale czy aby one są na pewno skuteczne???

Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum / Bloat Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®