Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum /

Czat na www.malawi.pl

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 23 Maj 2006 11:09 
Dzisiaj (wtorek) o godz. 21.00 będziemy gośćmi na www.czat.malawi.pl

Zapraszamy wszystkich do zadawania pytań.

Marta

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#2 - Posted: 26 Maj 2006 17:03 
Czy można się jakoś dokopać do zapisu tej rozmowy? Czy taki istnieje?

Pozdr.,
Katarzyna

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 26 Maj 2006 17:08 
Będzie opublikowany w najbliższym czasie na www.malawi.pl

Marta

Autor timus
Użytkownik
#4 - Posted: 29 Maj 2006 18:29 
Czytałem sobie czat z przedstawicelami Tan -Mal kilka wypowiedzi mnie zdziwiło .Ale popatrzce sami.

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#5 - Posted: 29 Maj 2006 19:40 
Ja też czytałem i mnie równiez kilka spraw zdziwilo i cos jeszcze, ale tego nie poiwiem ;-).
Leszek

Autor danlack
Użytkownik
#6 - Posted: 29 Maj 2006 21:03 
Marcin, a czytales czat z thewaldem - teraz wiem dlaczego nie mam gwarancji a i pare ciekawych rzeczy jest,

co do Tan-Mal no coz, kupowalem tam raz i raczej nie wroce do Bradeckiego tez, a tresc czata chyba nie warto o tym pisac - pokazali klase a raczej jej brak.

Bogdan

Autor Beliar
Użytkownik
#7 - Posted: 29 Maj 2006 21:56 
no tak ale dlaczego admin tej strony pozwala na obmawianie konkurencji to chyba troche nie w porządku ,każdy chce żyć i prowadzić swój biznes ale niektórym to najwyraźniej na ręke.Nie ładnie
Pozdrawiam
Jarek

Autor Alastor
Użytkownik
#8 - Posted: 29 Maj 2006 22:15 
Oczywiście że nieładnie, ale dlaczego admin ma odpowiadać za to co piszą jego goście na czacie?

Autor Beliar
Użytkownik
#9 - Posted: 29 Maj 2006 22:18 
Goście piszą na forum a za forum odpowieda admin
Pozdrawiam
Jarek

Autor Alastor
Użytkownik
#10 - Posted: 29 Maj 2006 22:21 - Edytowany przez: Alastor 
Goście piszą na forum

Goście piszą na czacie na żywo.

Autor Beliar
Użytkownik
#11 - Posted: 29 Maj 2006 22:24 
hehehe a my rozmawiamy na forum czy na czacie hahaha
przepraszam ale chyba nie rozumiem
pozdro
Jarek

Autor Alastor
Użytkownik
#12 - Posted: 29 Maj 2006 22:31 
Mi natomiast wydaje się że doskonale rozumiem o co Ci chodzi i zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości że niektóre wypowiedzi nie są w dobrym tonie (delikatnie rzecz ujmując). Postaw się w sytuacji właściciela strony który umieszcza zapisy z czatów ze swoimi gośćmi. Nawet jeśli z niektórymi się niezgadza to napewno niezręcznie jest mu wycinać wypowiedzi swoich gości.

My rozmawiamy na forum gdzie odpowiedź można w miarę sprawnie usunąć, na rzeczonej stronie są zapisy z czatów które ONLINE (na żywo) ogląda kupa zainteresowanych osób - co komplikuje jakąkolwiek ingerencje w wypowiedzi gości. No chyba że nie rozumiesz różnicy pomiędzy czatem a forum bo po Twom ostatnim poście to ja już zgłupiałem :)))

Żeby nie było nieporozumień nie znam właściciela serwisu, nie piłem z nim, nie rozmawialem, nie kocham go etc. a więc nie jestem stronniczy:)

Autor Beliar
Użytkownik
#13 - Posted: 29 Maj 2006 22:34 
sory jakieś nieporozumienie
Mi chodzi o to że admin tropheus.com .pl powinien zablokować ten temat nie robiąc szkody sobie ani konkurencji myśle że wszystkie 3 firmy są w stanie się utrzymać i nie muszą się podkopywać
Pozdrawiam
Jarek

Autor Alastor
Użytkownik
#14 - Posted: 29 Maj 2006 22:39 
hmmmmmmm nieporozumienie :) To nie są tematy na forum tylko zapisy z czatow. A czat to (w uproszczeniu) takie coś jak GG tylko z udziałem wielu osób na raz. Inaczej mówiąc to tak jakbyś rozmawial ze swoim zaproszonym gościem na GG a oglądaloby to 50 osób. Wybacz że tlumacze rzeczy na pozór oczywiste ale nadal niewiem czy rozumiesz róznice pomiędzy czatem a forum?

Czaty moderowane -a z zapisami z takowych mamy do czynienia na malawi(dla uzupelnienia) polegają na tym że loguje się na takowy czat X osób + moderator + gość. osoby wpisują pytanie i klikając ENTER wysylają do moderatora. Moderator klika w pytanie które uzna za ciekawe i to pytanie wyświetla się w oknie rozmowy ogólnej. Gość odpowiada i tak w kółko. Nadal niewiem czy sie nie wygłupiam tym tłumaczeniem czy faktycznie nie dostrzegasz różnicy pomiedzy czatem a forum?

Autor Beliar
Użytkownik
#15 - Posted: 29 Maj 2006 22:41 
oki już nic nie mówie ,widocznie mam troche inną gware:))))))
Pozdrawiam
Jarek

Autor timus
Użytkownik
#16 - Posted: 30 Maj 2006 07:31 
Źle mnie zrozumieliście!

Nie interesuje mnie jaką firmą jest Tan Mal i nie mam zamiaru pod nikim kopac dołków.(Niech sobie są)

Te forum (tropheus.com) jest forum ściśle zwiazanym z tanganiką i żyjacymi tam rybami . I chciałem żebyscie zwrócili uwage na wypowiedź odnośnie odłowu maswy a nie na inne błache sprawy. Myslałem że wywołam tym dyskusje a nie czym jest forum a czym czat z całym szacunkiem Panowie ;)

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#17 - Posted: 30 Maj 2006 07:33 
Bogdanie

Niestety jeszcze nie czytałem czatu z The Wald'em ale to nadrobie.

Mam ograniczony dostęp do komputera ;)

Marcin.t <')))><

Autor admin
Admin
#18 - Posted: 30 Maj 2006 07:34 - Edytowany przez: admin 
no tak ale dlaczego admin tej strony pozwala na obmawianie konkurencji to chyba troche nie w porządku ,każdy chce żyć i prowadzić swój biznes ale niektórym to najwyraźniej na ręke.Nie ładnie
Pozdrawiam
Jarek


Admin tej strony nie ma na co pozwalać lub nie pozwalać - to jest forum i każdy ma prawo (w takiej właśnie formie jak to zrobili timus, rufus i danlack) do wyrażenia swojego zdania. Bo jeśli nie na tym forum (którego są aktywnymi uczestnikami od długiego czasu), to gdzie? W Gazecie Wyborczej? Naszym Dzienniku?
Bo trzeba zauważyć, że tu nie padły żadne oskarżenia ani obraźliwe uwagi - to jest krótka wymiana informacji między użytkownikami.
Nie bądźmy bardziej papiescy niż sam papież...
Chyba nie warto ciągnąć dalej tego wątku, prawda?
Robert

P.S.
Za to odrobinę bełkotu informacyjnego udało się stworzyć Panom Beliarowi i Alastorowi - to powinienem był wyciąć. Z całym szacunkiem dla obu tych forumowiczów :-))
To klasyczny przykład nieuważnego czytania tekstu.
R.M.

Autor Alastor
Użytkownik
#19 - Posted: 30 Maj 2006 09:17 
Za to odrobinę bełkotu informacyjnego udało się stworzyć Panom Beliarowi i Alastorowi - to powinienem był wyciąć.

Można śmiało wycinać bo jest to klasyczny OT i ślepa uliczka w "drzewku" postów. Natomiast jakakolwiek dyskusja pozwalająca wyjaśnić nieporozumienia bądź rozwiać wątpliwości co do słusznej interpretacji wypowiedzi kolegi nie jest, z całym szacunkiem, bełkotem.

To klasyczny przykład nieuważnego czytania tekstu.

Cały czas była mowa o zapisach z czata a nie z forum tak więc do niezręczności edycji tychże się odnioslem.

Autor tooold
Użytkownik
#20 - Posted: 31 Maj 2006 17:53 
Mi natomiast wydaje się że doskonale rozumiem o co Ci chodzi i zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości że niektóre wypowiedzi nie są w dobrym tonie (delikatnie rzecz ujmując).

moim zdaniem nie było tam jakiś niegrzecznych wypowiedzi .....

Autor rufus1
Użytkownik
#21 - Posted: 31 Maj 2006 19:52 
Moim zdaniem to pojecie "niegrzeczne wypowiedzi" jest bardzo szerokie i kazdy to ocenia na swój sposób. Jednego cos obrazi, drugiego zdenerwuje a jeszcze innego rozsmieszy itd. Każdy ma swój próg akceptacji i uważam że nie ma tu nad czym dyskutować ponieważ jest to sprawa indywidualna.
Leszek

Autor tooold
Użytkownik
#22 - Posted: 31 Maj 2006 19:59 
to w takim razie gdzie jest problem ?

Autor danlack
Użytkownik
#23 - Posted: 31 Maj 2006 20:12 
Toold,

Jak Leszek slusznie zauwazyl kilka osob podzielilo sie wrazeniami (ty rowniez i jest to bardzo OK) - kazdy ma swoj gust i z gustami nie dyskutuje sie (jak ktos kiedys u mnie zauwazyl) - wydaje mi sie ze ciagniecie tego watku nie przyniesie nam chwaly, tak wiec proponuje dac spokoj sprawie.

Bogdan

Autor rufus1
Użytkownik
#24 - Posted: 31 Maj 2006 20:17 
Moim zdaniem, tak mi sie wydaje, że problem jest włąsnie w tym kazdy ma swoja interpretacje tego czatu i chce to pokazać . O gustach sie nie dyskutuje (w tym przypadku co jest grzeczne a co nie), przynajmniej ja tego nie robie. Widocznie inni maja inne podejscie i lubia dyskutować, ale do czego to doprowadzi to ja już nie wiem, chyba do niczego.
Leszek

Autor admin
Admin
#25 - Posted: 1 Cze 2006 07:08 
zamykam temat
Robert

Archiwum Forum Tropheus Tanganika / Archiwum / Czat na www.malawi.pl Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®