Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Odznaki PT (buttony) - kontynuacja.

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next »  
Autor fazi64
Użytkownik
#1 - Posted: 24 Lis 2006 23:05 
Witam,
Jest chyba lekkie "ssanie" na rynku na buttony PT. Co myslicie na to, zeby nowym, plodnym, merytorycznym, konstruktywnie dyskutujacym i wnoszacym cos pozytywnego uczestnikom Forum proponowac (po wczesniejszym uzgodnieniu) nabycie odznaki (lub kilku), co bedzie w dalszym ciagu forma promocji Projektu, a przy tym nie spowoduje, ze za chwile kazdy, komu sie tylko zamarzy, bedzie mogl sie obnosic z odznaka w klapie.
Oczywiscie trzeba by bylo wysuplac troche kaski na nastepne 100 szt. (minimalne zamowienie) i trzymac je "w banku", powoli odzyskujac kase, ktora potem, ewentualnie mozna by bylo przeznaczyc na jakis nowy cel.
Moze to jakas forma skladki "czlonkowskiej" Projektu (tylko sie nie obrazcie i nie kojarzcie tego zle) - czekam na dyskusje i propozycje na tak/nie.
Pzdr.
Fazi64

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 24 Lis 2006 23:10 
Myślę, że po dopracowaniu zasad przyznawania (za opłatą) buttonów PT jest to świetny pomysł. Decyzja należy jednak do wszystkich na forum wewnętrznym.
Robert

Autor rufus1
Użytkownik
#3 - Posted: 24 Lis 2006 23:22 
Ja jestem za!
Fazi to ma fajne pamysly na propagownie PT i nie tylko ;-).
Zlota odznake za inicjatywe i checi, cala logistyke powinnien dostac wlasnie Fazi.

Leszek

Autor JGr
Użytkownik
#4 - Posted: 25 Lis 2006 00:02 
Z powodu dłuższej nieobecności nie całkiem jeszcze orientuję się w bieżących inicjatywach i potrzebach PT. Jeśli stwierdzicie potrzebę zakupienia odznak - wezmę w tym udział.

Jarek

Autor tooold
Użytkownik
#5 - Posted: 25 Lis 2006 05:36 
hmm, tak żartując to moglibyście z tym poczekać aż sprzedam na Allegro swoją, ba skoro ma być następna edycja to może nawet obie , to niezły byłby interes ;-))))))

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 25 Lis 2006 07:14 
To na razie czyste rozważania.

Jak dasz na allegro podeślij link -będzie co obserwować.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#7 - Posted: 25 Lis 2006 07:32 
Ja oczywiście sie dokładam ;)

Ale powiem tak. Ja swoją odznakę dumnie nosze na codzień w klapie kurtki i jesli bym zobaczył kogoś z taką to wolał bym wiedzieć że moge z takim człowiekiem mile porozmawiać na temat naszej pasji. Rozumiecie?

Marcin.T <')))><

Autor worton
Użytkownik
#8 - Posted: 25 Lis 2006 08:21 
jestem przeciw

Autor timus
Użytkownik
#9 - Posted: 25 Lis 2006 08:37 
Woow ! Daniel co to znaczy? Przeciw czemu jesteś?

Marcin.T <')))><

Autor worton
Użytkownik
#10 - Posted: 25 Lis 2006 08:44 
no myslalem, ze to forma glosowania ;]. Jestem przeciw kolejnej serii znaczkow, o ktorej pisze Fazi.

Pozdrawiam.

Autor tooold
Użytkownik
#11 - Posted: 25 Lis 2006 09:03 
hmm, po zastanowieniu powiem tak:
mamy już w Polsce 100 znaczków,czyli teoretycznie 100 osób go nosi (no 99 bo ja jeden trzymam dla Allegro ;-) , jest to i tak już bardzo szerokie grono osób, gdyby oni byli aktywni to byłaby rewelacja.
Kolejne 100 sztuk miałby dla mnie sens tylko jeśli by nie sprzedawać ich po kosztach, ale sprzedawać uzyskując dochód - dochód który można by przeznaczyć na jakiś cel.

Autor tasma
Użytkownik
#12 - Posted: 25 Lis 2006 09:26 
Ktos bedzie musial wylozyc pieniazki na 100 szt. Ktos bedzie musial prowadzic cala logistyke (ksiegowanie wplat, wysylki itp.). Jesli znajdzie sie taka osoba (Fazi ? ) to IMO powinna zwiekszyc sie cena. Zostanie zamrozone pare stowek i to na dluzej, na razie widze chetnych zaledwie na kilka sztuk. Jesli o mnie chodzi jestem na tak.

P.

Autor admin
Admin
#13 - Posted: 25 Lis 2006 09:38 
Ja widzę to (oczywiście to opcja) tak:
1. Aktyw partyjny w całości składa się na kolejne 100 sztuk.
2. To jest 13 podzielone przez 400 = +/- 31zł na głowę.
3. Jeśli konto faziego może spełniać taka funkcję i sam fazi zgodzi się na
propozycję tasmy to temat byłby zamknięty.
4. Wysyłką może zająć się osoba druga, mająca tylko odznaki. Mailowy
kontakt pt. wysłać/nie wysłać powinien wystarczyć.
5. Cena mogłaby wynosić 6-7zł/szt. (aczkolwiek to już dochód do
opodatkowania)
6. Tooold - te 100 sztuk poszło do 23-24 osób, czyli do niewielkiej ilości.

Co Wy na to?

Robert

Autor timus
Użytkownik
#14 - Posted: 25 Lis 2006 10:04 - Edytowany przez: timus 
Ja nie mam nic przeciwko. Dostosuje się do aktywu partyjnego ;)

Tylko na ile takie rozpuszczenie znaczków wsród "hodowców" Typu Kriss22 czy jego kolega nas zareklamuje a na ile "zaszkodzi"?

A z kolei nie udostępnienie pachnie snobizmem. Więc co jest gorsze?

Marcin.T <')))><

PS. Oczywiście nie dla mnie bo ja mam to w nosie. Chodzi mi o wizerunek PT.

Autor worton
Użytkownik
#15 - Posted: 25 Lis 2006 11:21 - Edytowany przez: worton 
caly czas jestem przeciw, Ci co mieli juz dostali. Brakowalo mi tylko Jarka na spisie ale juz ma swoje dwie odznaczki. Na reedycje warto by poczekac do czasu az przybedzie nam nowych, konkretnych ludzi.

Jezeli jednak zdecydujecie inaczej - full support z mojej strony.

Pozdrawiam.

Autor timus
Użytkownik
#16 - Posted: 25 Lis 2006 11:32 
No właśnie chyba jeszcze do Jarka nie dotarły ;(

Marcin.T <')))><

Autor worton
Użytkownik
#17 - Posted: 25 Lis 2006 11:34 
Heh no teraz w wiekszosci miast trzeba sie przejsc po przesylke na poczte.

Autor JGr
Użytkownik
#18 - Posted: 25 Lis 2006 11:44 
No własnie, tylko nie wiem czy mam się przejść na pocztę w Bydgoszczy, w Malborku, czy może na jakąś sortownię, np. w Warszawie? ;-) W poniedziałek przejdę się na moją pocztę, może się dowiem gdzie to utknęło.

Jarek

Autor admin
Admin
#19 - Posted: 25 Lis 2006 11:50 
Odznaka to tzw. zaszczyt a nie wydanie paru zetów na "coś tam".
Trzeba stworzyć zasady.
Robert

Autor worton
Użytkownik
#20 - Posted: 25 Lis 2006 11:54 
Otoz to. Bardzo dobrze to Robercie ujales. Nie chce mowic, ze ktos jest lepszy a inny gorszy ale nie chce zeby odznaki trafialy do szczeniakow (hyhy [; glupio to brzmi pisane przeze mnie ale to bardzo dobre slowo), ktorzy wydadza te pare zeta - a potem narabia nam brudu (zupelnie nieswiadomie). Za duzo nas kosztowalo pracy doprowadzenie projektu do takiego stanu w jakim jest teraz zeby nam ktos zupelnie obcy zadek obrabial.

Autor timus
Użytkownik
#21 - Posted: 25 Lis 2006 11:56 - Edytowany przez: timus 
Odznaka to tzw. zaszczyt a nie wydanie paru zetów na "coś tam".

I o to właśnie mi chodziło! Powinniśmy powiedzieć to na forum że żeby posiadać taką należy coś od siebie dać i pokazać.

Trzeba stworzyć zasady.


Wiedza akwarysty musi być na przyzwoitym poziomie. Musi mieć to coś (pozytywne zakręcenie i chęć dążenia do pogłębiania wiedzy)

Marcin.T <')))><

List w kopercie bombelkowej był nadany z Gdanska Jarku.

Autor JGr
Użytkownik
#22 - Posted: 25 Lis 2006 12:27 
Maaaaam!!! Właśnie przyszła poczta!!! :-)))

Znaczek będzie przeze mnie noszony w klapie codziennej marynarki, w której chodzę do pracy.

Jarek

Autor timus
Użytkownik
#23 - Posted: 25 Lis 2006 12:31 - Edytowany przez: timus 
No to się ciesze ;))) A już miałem otwierać sezon łowiecki na doręczycieli !

Ku chwale PT Obywatelu Grejczyk!!!

Marcin.T <')))><

Autor JGr
Użytkownik
#24 - Posted: 25 Lis 2006 13:06 
Oczywiście przyszły 2 szt... drugi na aukcję - będę się ciął z Toooldem ;-)

Mam pytanie - jak pisałem nie mam tu jeszcze wystarczającej orientacji - czy macie na myśli konkretne osoby do "odznaczenia"? Może odpowiedź na to pytanie ułatwi, czy przyśpieszy decyzję w sprawie?

Jarek

Autor timus
Użytkownik
#25 - Posted: 25 Lis 2006 13:18 
Ja na dzień dzisiejszy nie widze takich osób ;( No chyba że cos przegapiłem.

Marcin.T <')))><

Autor tasma
Użytkownik
#26 - Posted: 25 Lis 2006 13:19 
Jak juz rozmawiamy o takich rzeczach to mam propozycje do przemyslenia.
Wiem ze nie mamy osobowosci prawnej, ani konta, ani innych tego typu pierdol, ale moze powinnismy zrobic zrzute po dajmy na to 50 zl i kupic sobie takie znaczki jako PT. Moze jeszcze cos innego. Wtedy rzeczywiscie moglibysmy je rozdawac za zaslugi, a nie sprzedawac. Nie mam zamiaru sugerowac wprowadzenia jakis tam skladek bo i po co, ale takie znaczki to pierwsza rzecz ktora moze byc nasza i wchodzac na forum wewnetrzne moglibysmy sobie urzadzic jakies tendencyjne glosowanie w stylu czy damy Panu "Mboko" zeby pokazal nam jeszcze kilka zdjec swoich ryb czy nie ;)

Przemek

Autor timus
Użytkownik
#27 - Posted: 25 Lis 2006 13:44 
To dobry pomysł Przemku. Możemy tak witać członków PT na forum wewnętrznym.

Kurcze ale sporo trafiło do rąk tych którzy tu nie goszczą ;)!

Marcin.T <')))><

A i jeszcze jeden dla pana Kriss22 za doświadczenie i brnięcie do przodu ;)

Autor tooold
Użytkownik
#28 - Posted: 25 Lis 2006 13:49 
Wiem ze nie mamy osobowosci prawnej, ani konta, ani innych tego typu pierdol, ale moze powinnismy zrobic zrzute po dajmy na to 50 zl i kupic sobie takie znaczki jako PT. Moze jeszcze cos innego. Wtedy rzeczywiscie moglibysmy je rozdawac za zaslugi, a nie sprzed

ja myślę,że na to jest jeszcze czas. Skoro 99 tych odznak trafiło do 23-24 osób, to znaczy że są one jeszcze w ich posiadaniu i możemy tym gospodarować , no chyba że sa odłożone do skarbczyka i czekają na archeologa

Autor rufus1
Użytkownik
#29 - Posted: 25 Lis 2006 14:26 
Ja mam i nie oddam. Na pewno nigdzie nie i nikomu nie bede sprzedawal znaczka PT. Nie po to kupilem 4 znaczki zeby nimi handlowac.

Jezeli go komus podaruje osobiscie to bedzie to wyrazenie w pewien sposob mojego szacunku i docenienia tego co robi dla akwarystyki w swoim domku lub pomaga innym ta pasje jaka jest akwarytsyka rozwijac.
Osoba ta bedzie na pewno nie tuzinkowa, oddana sercem sprawie. Takich znam niestety niewielu. Bedzie to cos w rodzaju prezentu zamiast ksiazki o rybach ew. polacze te dwie przyjemnosci.

Na pewno taki znaczek, ale bez napisu PT, tylko te dwie niebieskie fale naleza sie krisowi22 i temu jego koledze (zapominalem nicka) za upór i herezje .
Leszek

Autor drozd
Użytkownik
#30 - Posted: 25 Lis 2006 14:55 
witam,

ja również swoich odznak nie oddam byle komu (mam całe 4 sztuki)...

co do witania na forum wewnętrznym prawdziwą odznaka to super pomysł i dodatkowa motywacja bo symbol w klapie zobowiązuje... tylko czy widzieliście ostatnio kogoś kto by się kwalifikował? mam tu pytanie do adminów - czy ktoś spoza forum wewnętrznego zgłaszał się do was z chęcią napisania czegokolwiek tudzież zadziałania w PT w inny sposób?

jeśli chodzi o czystą promocję samego PT to może by zaproponować na zewnątrz jakiś nowy znaczek i go z drobnym zyskiem sprzedawać np. z tekstem "sympatyk PT" albo coś podobnego... no nie wiem...

ale buttony PT dla nowego aktywu powinny być także jak trzeba to ja te pare złotych z chęcią wysupłam :-)

Marek

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next » 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Odznaki PT (buttony) - kontynuacja. Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®