Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Odznaki PT (buttony) - kontynuacja.

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor worton
Użytkownik
#31 - Posted: 25 Lis 2006 15:21 
A jak tam artykuliki? Dzieje sie cos? Jakies zapowiedzi? Bo glowna promocja mimo wszystko bedzie dalej bombardowanie prasy tekstami ;)
Jezeli moj pomysl wypali z zalatwieniem artykulu od Erwina Schramla to jeden znaczek przesle mu w prezencie, chyba nikt nie bedzie mial nic przeciwko? :p

Autor admin
Admin
#32 - Posted: 25 Lis 2006 16:12 
W najbliższym NA wg zapowiedzi - robiliśmy juz korektę - ukaże sie artykuł Leszka o Petrochromis trewavasae.

Do MA wysłaliśmy i został zaakceptowany artykuł Faziego - Krzyśka Mrzygłoda na grudzień i wysłaliśmy też na styczeń L. meleagris Marka Winiarskiego.

Marta

Autor fazi64
Użytkownik
#33 - Posted: 25 Lis 2006 21:48 
Ktos bedzie musial prowadzic cala logistyke (ksiegowanie wplat, wysylki itp.). Jesli znajdzie sie taka osoba (Fazi ? )

Jeśli konto faziego może spełniać taka funkcję i sam fazi zgodzi się na
propozycję tasmy to temat byłby zamknięty.


Witam,
Zgadzam sie :) Oczywiscie, po dokladnych ustaleniach co i jak. Podoba mi sie propozycja Przemka - juz czuje sie jak jeden z czlonkow Akademii Filmowej, przyznajacych Oscary :))
Pzdr.
Fazi64

Pzdr.
Fazi64

Autor fazi64
Użytkownik
#34 - Posted: 26 Lis 2006 00:21 
Zlota odznake (...) powinnien dostac wlasnie Fazi
Witam,
Nie glaskac misia (jest dziki i zly!!)
Pzdr.
Fazi64

Autor winiar
Użytkownik
#35 - Posted: 27 Lis 2006 08:54 - Edytowany przez: winiar 
Co do oznaki - zgadzam sie z Leszkiem. To cos wiecej niz sam znaczek - to mnostwo ciezkiej roboty malej grupki osob, ktora chce naprawde cos waznego zrobic popularyzujac tanganike.
Jezeli nadejdzie chwila i komus zrobie prezent to w tem sposob okaze mu szacunek i docenie go. Na ta chwile nie widze zadnej osoby, ktora moglbym obdarzyc jednym z mich znaczkow.
Co sie zas tyczy propozycji wykonania kolejnej 100. Uwazam, ze nie powinny byc sprzedawane - czemu? Bo kazdy miso moze zakupic taki znaczek za niewielkie pienadze a pozniej "szpanowac" itd. Odznaka wg mnie to cos wiecej - nie chodzi tu o jakis patos i takie tam inne... To powinien byc dowod uznania. Moze numerowac znaczki z tylu ;-))))
Co do samego zakupu - jestem za i dorzuce sie.

A moze zrobic wieksze okragle/kwadratowe znaczki "na agrafke" i je sprzedawac, jako promocja PT?

Marek

Autor tooold
Użytkownik
#36 - Posted: 28 Lis 2006 20:44 
Uwazam, ze nie powinny byc sprzedawane - czemu? Bo kazdy miso moze zakupic taki znaczek za niewielkie pienadze a pozniej "szpanowac" itd

Marku dlaczego za niewielkie - ja moge go wystawić na Allegro za 100-200 zł ......

no dobra ,uważam że jeśli jest ich kilkadziesiąt w naszym posiadaniu i mamy zamiar nimi nagradzać naszych znajomych,to nie powinniśmy ich na razie produkować, w tej czy innej formia

ps.Robercie - co myslisz o małym znaczku dla Roberta Wisza ??? w końcu może także reklamować Projekt Tanganika ? ...nieprawdaż?

Autor admin
Admin
#37 - Posted: 28 Lis 2006 20:57 
Oj, prawda, prawda Jurku. Tyle tzw."konstruktywnej" krytyki o PT usłyszelismy/przeczytaliśmy (a czemu oni takie bzdury piszą?? ja nigdy o czymś takim nie słyszałem - ja takie arykuły to piszę w dwie minuty na kolanie!) od Roberta W., że tak na prawdę to w 100% zasłużył na tą odznakę. Może faktycznie trzeba wysłać?
Robert

Autor tooold
Użytkownik
#38 - Posted: 28 Lis 2006 21:13 
Oj, prawda, prawda Jurku

wyślesz Ty,czy ja mam to zrobić

Autor tooold
Użytkownik
#39 - Posted: 28 Lis 2006 21:22 
ale może autorom Serwisu Tanganikańskiego wysłać w ramach uznania ich pracy z przed lat ???

Autor JGr
Użytkownik
#40 - Posted: 28 Lis 2006 21:26 
Właściwie to też miałem zamiar coś zafundować panu Wiszowi w zamian za regularnie przesyłane oferty - jest naprawdę wytrwały w tym sposobie propagowania akwarystyki tanganickiej, ale znaczka mi żal...

Jarek

Autor fazi64
Użytkownik
#41 - Posted: 28 Lis 2006 21:39 
Witam,
Jezeli mamy wyslac znaczek PP Wiszom, (czy wszyscy sa za?), to ja moge to zrobic, tylko na jaki adres - taki jak na ich stronie?
Pzdr.
Fazi64

Autor admin
Admin
#42 - Posted: 28 Lis 2006 22:02 
RANY BOSKIE !!!
ANI SIĘ WAŻCIE O TYM MYŚLEĆ NA POWAŻNIE A CO DOPIERO WYSYŁAĆ TAKI CENNY ZNACZEK WISZOWI !

A pomysł Jurka z ludźmi z ST jest wart przegadania.
Komu konkretnie chciałbyś wysłać?
Robert

Autor drozd
Użytkownik
#43 - Posted: 28 Lis 2006 22:14 
Oj, prawda, prawda Jurku. Tyle tzw."konstruktywnej" krytyki o PT usłyszelismy/przeczytaliśmy (a czemu oni takie bzdury piszą?? ja nigdy o czymś takim nie słyszałem - ja takie arykuły to piszę w dwie minuty na kolanie!) od Roberta W., że tak na prawdę to w 100% zasłużył na tą odznakę. Może faktycznie trzeba wysłać?

no co wy... kto takie rzeczy o PT rozpisuje i gdzie? "w dwie minuty na kolanie" toż to woła o pomstę do niebios... ja bynajmniej swoje artykuły piszę o wiele dłużej ale może nie jestem tak zdolny?

oburzony Marek

Autor JGr
Użytkownik
#44 - Posted: 28 Lis 2006 22:19 
RANY BOSKIE !!!

Zastanawiałem się kto pierwszy pęknie... :-)))

A co do ludzi z ST - nie miałem okazji nikogo z nich poznać (tylko poprzez ich pracę), ale jeśli uważacie, że takie odznaczenie sprawiłoby im przyjemność - jestem za. (O ile mamy co wysyłać?)

Jarek

Autor winiar
Użytkownik
#45 - Posted: 28 Lis 2006 22:58 
Popieram Jerzego - Tworcy ST zasluguja na odznake.
Michal Pregowski mieszkal kiedys na Zolibozu, a teraz?

Marek

Autor tooold
Użytkownik
#46 - Posted: 29 Lis 2006 02:28 
Michal Pregowski mieszkal kiedys na Zolibozu

Michał jest w kontakcie z adminem,więc ten oficjalnie mógłby go spytać o adres i o adres marcina Nowackiego.
Jednocześnie ja mogę zapytać jeśli chcecie o adres Marzennę Kielan.

reszta z nich jest na razie poza zasięgiem,ale może właśnie poprzez Michała można złapać kontakt....

Autor admin
Admin
#47 - Posted: 29 Lis 2006 05:31 
Mamy kontakt również z Marzenną Kielan.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#48 - Posted: 29 Lis 2006 07:29 
Wiszowie poiszą o PTtakie rzeczy?!!! No to mnie wnerwili oj oj oj!

Więc czemu nie ma w naszych miesiecznikach nic ciekawego o tanganice poza artykułami sygnowanymi logiem PT.

Czyzby byli leniwi czy zwykłe bufony?

Marcin.T <')))><

Autor fazi64
Użytkownik
#49 - Posted: 29 Lis 2006 09:40 
Witam,
A Maja Prusinska? Co z nia? Tez uwazam, ze odznaka PT bylaby tu na miejscu.
Pzdr.
Fazi64

Autor tooold
Użytkownik
#50 - Posted: 29 Lis 2006 16:33 
A Maja Prusinska? Co z nia? Tez uwazam, ze odznaka PT bylaby tu na miejs
jak najbardziej, ale straciłem z nią kontakt, a skrzynka pocztowa na uczelni olsztyńskiej nie istnieje. Możliwe,że Marzenna by wiedziała co z nią .......

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Odznaki PT (buttony) - kontynuacja. Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®