Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

A może ściepka na nagrode od PT dla konkursu forumowiczów

Strona  Strona 1 of 4:  1  2  3  4  Next »  
Autor timus
Użytkownik
#1 - Posted: 15 Lut 2007 12:30 
Może złożymy się np.po 10 pln i zasponsorujemy jakieś pokarmy czy inne zawsze potrzebne w akwarium gadżety ?

Marcin.T <')))><

Autor winiar
Użytkownik
#2 - Posted: 15 Lut 2007 12:43 
Ja nie mam nic przeciwko. W jakiej kategorii? Myślę, że dla zwycięzcy wybranego opinią forumowiczów byłaby najsprawiedliwsza.

Marek

Autor sue
Użytkownik
#3 - Posted: 15 Lut 2007 12:57 
Konkurs fotograficzny jest organizowany przez firmę Tropheus Tanganika, więc moim zdaniem nie powinniśmy jako PT przyznawać własnej nagrody.

Podoba mi się pomysł w poprzedniego roku - NAGDRODY PUBLICZNOŚCI. Ale nagroda ta powinna być od wszystkich forumowiczów chętnych do zabawy, a nie od wybranych...

Magda

Autor artkras12379
Użytkownik
#4 - Posted: 15 Lut 2007 13:03 
Super pomysł, jestem zaaaaa!!!!!
pzdr
Artur

ps. Zastanówmy się tylko nad zasadami.
- kwota rozłożona na wszystkie kategorie konkursu;
- całą kwotę przeznaczona na największą liczbę głosów;
- wszystkie fotografie w jednym worku i nagradzamu trzy pierwsze;
- może macie jeszcze jakieś inne propozycje???

Jakimś warunkiem będzie też kwota jaką uda nam się zebrać.

Autor fazi64
Użytkownik
#5 - Posted: 15 Lut 2007 13:23 
nagroda ta powinna być od wszystkich forumowiczów chętnych do zabawy, a nie od wybranych

Witam,
Magda ma racje.
Pzdr.
Fazi64

Autor rufus1
Użytkownik
#6 - Posted: 15 Lut 2007 13:36 
Jestem za? czyli biora udzial wszyscy forumowicze.

Jakby tak wszyscy wzieli udzial no to hoho ........... ;-)

Leszek

Autor rufus1
Użytkownik
#7 - Posted: 15 Lut 2007 13:38 
Przepraszam nie wiem jak sie pojawil tam ten znak "?".

Miało być : " Jestem za !!!!!!! "

Leszek

Autor fazi64
Użytkownik
#8 - Posted: 15 Lut 2007 13:46 
Witam,
Leszku, kazdy (swoj) post mozesz wyedytowac (pod data postu sa dwie aktywne "zakladki": Cytuj i Edytuj). Ta druga pozwala wejsc do swojego posta i poprawic bledy lub dopisac cos nowego.
Pzdr.
Fazi64

Autor admin
Admin
#9 - Posted: 15 Lut 2007 13:56 
Proszę Was o zastanowienie nad jedną kwestią:
Jeśli wszyscy forumowicze brać mają udział, to ich rola ogranicza się do wybrania pierwszego/pierwszych trzech miejsca/miejsc.
Nie namawiamy ich do składki, nie możemy.
- całą kwotę przeznaczona na największą liczbę głosów
To chyba rozsądna propozycja.

Jaka ma być wartość Waszym zdaniem , tej nagrody?
Robert

Autor fazi64
Użytkownik
#10 - Posted: 15 Lut 2007 14:03 
Witam,
Jak to jaka - milion w srode, milion w sobote!!! ;)))
Pzdr.
Fazi64

Autor timus
Użytkownik
#11 - Posted: 15 Lut 2007 14:11 
Dla czego My czyli PT nie mieli byśmy dać od siebie wszystkim pierwszym miejscom w trzech tematach jakiejś nagrody?

Forumowicze wybierają a My nagradzamy. W zależności od sumy jaką uzbieramy np. po litrowej puszce OSI czy coś w tym stylu.

Marcin.T <')))><

Autor tasma
Użytkownik
#12 - Posted: 15 Lut 2007 14:22 
Ja tylko slowko w kwesti wychodzenia ze zbiorka kasy poza FW.
Jak wiadomo kochaja nas wszyscy. Czy macie ochote czytac pod naszym adresem jak to wykorzystujemu ludzi. Jakakolwiek nasza inicjatywa spotyka sie wiadomo z wiadomo jakimi reakcja, A gdyby taka nagrode zgarnal ktos od nas, to juz wogole.
Zrobicie jak chcecie (oczywiscie do zrzutki sie dokladam). radze to jednak przemyslec.

P.

Autor timus
Użytkownik
#13 - Posted: 15 Lut 2007 14:24 
To była moja propozycja . Jeśli kolektyw zdecyduje inaczej to się ustosunkuje.

Marcin.T <')))><

Autor artkras12379
Użytkownik
#14 - Posted: 15 Lut 2007 14:38 
No właśnie.
Jest duży ból, a wszystko co dobre to w nim się rodzi.
Moim zdaniem ostateczna decyzja powinna należeć do Naszych Adminów, my możemy jedynie wypowiedzieć swoje zdanie.
Po przeczytaniu całego tematu jakieś rozwiązanie się rysuje. Słusznie Przemku podkreśliłeś, co będzie i jakie będą opinie oraz reakcje ludzi jeśli składka wyjdzie poza ramy FW, zakładając nawet że datki będą dobrowolne. Ograniczając się z kolei tylko do FW "coś" tam uzbieramy.

Jeśli chodzi o mnie to skłaniał bym się do takiej wersji:

Admini ogłaszają konkurs gdzie mogą głosować wszyscy i na razie ani słowa o nagrodach. Wyłonieni zwycięzcy dostają nagrody ufundowane za pieniążki zebrane przez FW (moja sugestia) - będzie to dla zwycięzców niespodzianka. Co sądzicie w kwestii uczestnictwa w konkursie użytkowników FW?. W kilka dni po zamknięciu konkursu (na gorąco) można rzucić na FZ temat, co sądziliby forumowicze żeby w przyszłym roku składkę rozszerzyć o wszystkie chętne osoby-wówczas nagrody byłyby ho, ho.

pzdr

Artur

Autor fazi64
Użytkownik
#15 - Posted: 15 Lut 2007 14:58 
Witam,
Ciekawa propozycja Artur, ale w tej edycji juz chyba nie do ogarniecia, bo glosowanie Uzytkownikow juz ruszylo i glosy na zdjecia ludzi z FW juz padaja, wiec sie ich wycofac raczej nie da.
Pzdr.
Fazi64

Autor artkras12379
Użytkownik
#16 - Posted: 15 Lut 2007 15:05 
Za bardzo się rozpędziłem ;-)
Dzięki za sprostowanie, ale ten aspekt powiedzmy że możnaby pominąć.
pzdr
Artur

Autor admin
Admin
#17 - Posted: 15 Lut 2007 15:51 
Mam taką propozycję dla Was :
Nagrody w tegorocznym konkursie są na prawdę bogate. Nie dokładajmy zbyt wiele, bo się towarzystwo rozpuści. Namawiałbym raczej na pomysł przygotowaia frymuśnego dyplomu z jakiegos specjalnego materiału, lub innej pamiątki !! Tylko nie kasa...

NAGRODĄ PUBLICZNOŚCI niech będzie taki dyplom. Oczywiście głosowanie na FZ dla każdego.

Co Wy na to?

Robert

Autor winiar
Użytkownik
#18 - Posted: 15 Lut 2007 16:28 - Edytowany przez: winiar 
frymuśnego dyplomu z jakiegos specjalnego materiału

Coś tak czuję, że stwierdzenie w kierunku niezwykłych zdolności Leszka ;-)

A tak serio - to może niegłupi pomysł. Niech to będzie coś dla ducha a nie tylko dla ciała. Nie wiem jakie to mogą byc koszty, ale można rozważyć co to ma być a ściepa będzie na materiały i narzędzia do przygotowania takiego dyplomu/nagrody.

Marek

Autor artkras12379
Użytkownik
#19 - Posted: 15 Lut 2007 17:06 
Robercie
Oczywiście, że kasa nie!!!
Ale co by to nie było, tak jak zasugerowałeś: frymuśny dyplom, timus pokarm dla ryb, itp, to wszystko wiąże się właśnie z kasą.
Marek słusznie podsumował, zastanówmy się co to ma być i ściepy chyba nie unikniemy ;-)
pzdr
Artur

Autor winiar
Użytkownik
#20 - Posted: 18 Lut 2007 09:15 
Mam pomysł. Nie wiem na ile to mozliwe i jakie mogłyby być tego koszty. Swego czasu Marta i Robert mileki kubki ze zdjęciami Tropheusów [Mam jeden :-)] . Może udałoby się taki przygotować ze zdjeciem, które wg forumowiczów jest najlepsze? Do tego na kubku znajdowałoby sie jeszcze logo PT i ew dwa słowa za co kubek np: "1 Miejsce w konkursie "JEJ PORTRET: fotografia ryby w zbliżeniu" w ocenie Forumowiczów"
Z tego co pamiętam robił te kubki Marcin.
Do tego możnaby przygotować jakiś frykuśny dyplom ;-)

Marek

Autor tooold
Użytkownik
#21 - Posted: 18 Lut 2007 09:18 
Swego czasu Marta i Robert mileki kubki ze zdjęciami Tropheusów

bardzo dobry pomysł - pamiętam jeszcze koszulkę - może można by zrobić taką z odpowiednim zdjęciem ?

Autor winiar
Użytkownik
#22 - Posted: 18 Lut 2007 09:49 
pamiętam jeszcze koszulkę
Miał ją Marcin i musze powiedzieć, że wpadła mi w oko ;-)

Marek

Autor rufus1
Użytkownik
#23 - Posted: 18 Lut 2007 10:05 - Edytowany przez: rufus1 
a ja wymyslilem sobie taki ala dyplom, "laurke" dla pracy ktora wygra i dla jej autora w kategorii "publicznosci" maly dyplomik ze stosownym ,ozdobnym wpisem i naklejona na to fotka ktora wygrala. Calosc oprawiona w antyrame.

Autor tooold
Użytkownik
#24 - Posted: 18 Lut 2007 10:07 
fyplomik ze stownym

szufer ;-)

Autor rufus1
Użytkownik
#25 - Posted: 18 Lut 2007 10:12 
no udalo mi sie moja literowke poprawić.

Autor JGr
Użytkownik
#26 - Posted: 18 Lut 2007 17:11 
Leszku, wymyśliłeś fajnie, ale czy jesteś w stanie to wykonać? Jeśli tak - określ koszt wykonania. Jeśli wszyscy się zgodzą - dzielimy na tylu ilu nas jest i wysyłamy kasę na Twoje konto. Nie ma na co czekać.
Tak samo może być w przypadku koszulki, czy kubka - osoba, która jest w stanie to wykonać, niech to wyceni.

PS. Nie było mnie parę dni w domu i nie pisałem jeszcze w temacie oceniającym fotografie, dziś/jutro to nadrobię, muszę się zapoznać ze zdjęciami.

Jarek

Autor timus
Użytkownik
#27 - Posted: 19 Lut 2007 10:28 
Kubek moi drodzy to 15 pln a koszulka 25 pln. Do zrobienia bez problemu ;)

Marcin.T <')))><

Autor winiar
Użytkownik
#28 - Posted: 19 Lut 2007 13:14 
Proponuję zrzutkę po 10 zł. Będziemy mieć ok 130 zł. Kto będzie skarbnikiem?

Kubek + koszulka to 40 zł. Nie wiem jakie koszt to przygotowani dyplomu przez Leszka. Ale zebrana kwota powinna wystarczyć.


Marek

Autor timus
Użytkownik
#29 - Posted: 19 Lut 2007 14:16 
Najpierw niech kolektyw się wypowie co robimy. Jeśli chodzi o zbiórkę mogę się tym zająć. Przecież i tak to ja będę musiał kupić materiał ;)

Tylko musimy wiedzieć konkretnie ile czego ma być.

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#30 - Posted: 20 Lut 2007 12:20 
Czas ucieka! Co robimy?

Marcin.T <')))><

Strona  Strona 1 of 4:  1  2  3  4  Next » 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / A może ściepka na nagrode od PT dla konkursu forumowiczów Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®