Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

olewamy ducha i krasę

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 16 Lut 2007 20:30 
Totalnie olejmy.Zero odpowiedzi na ich zaczepki i prowokacje, dobrze?

Proponuję :-)

Robert

Autor winiar
Użytkownik
#2 - Posted: 16 Lut 2007 20:59 
Ja już dawno o tym pisałem i nie odpowiedam na takie zaczepki, choć nie raz miałem ochotę cos napisać.

Niech i tak będzie . Mnie jeszcze trochę mieżwi Largo i antyrama... Ale nie wybiegajmy w przyszłość...

Marek

Autor rufus1
Użytkownik
#3 - Posted: 16 Lut 2007 21:45 
Ja staram sie juz do tych ludzi podchodzic mniej emocjonalnie, a poszukuje "drogi" w kierunku kabaretu w ich wykonaniu. Do duetu jak widze dołączył wizjonier - Largo, ten to jest "the beściak" od przewidywania i "pływania". ale cóż tacy też są i nic na to sie nie poradzi.

Ja przyjalem taka strategie. Tylko konkrety i fakty w dyskusji. Jezeli plywamy to to zanaczam.
Robercie na pewno na zaczepki nie bede odpowiadal, bardzo sie bede staral odpowiadac tylko na sprawy zwiazane z akwarystyka, oczywiscie bez emocji.

Leszek

Autor sue
Użytkownik
#4 - Posted: 16 Lut 2007 21:56 
Totalnie olejmy

ależ gorąco się zrobiło...
i tak młodzieżowo ;)))

Magda

Autor fazi64
Użytkownik
#5 - Posted: 16 Lut 2007 23:45 
Witam,
To klasyczne trolle - mysle, ze ostracyzm (calkowity) wytraci im z reki bron, bo nie beda mieli kogo atakowac i moze znikna, jak zly sen.
Pzdr.
Fazi64

Autor rufus1
Użytkownik
#6 - Posted: 16 Lut 2007 23:51 
Widze za jeden duch nie doinformowal drugiego krase o faktach.
Dziwne, bo napisalem do ducha na gg stosowna uwage na temat tego zdjecia i jednak chlopaki nie do konca sie dogaduja.

Pytanie czy sie dalej to "jatrzyc" i poradzic karsie zeby jednak dowiedzial sie cos wiecej o tej spraiw od ducha, czy dac spokoj?
Sam nie wiem, chyba narazie odpuszcze, ale czy wytrzymam............ ? oto jest pytanie.

Leszek

Autor winiar
Użytkownik
#7 - Posted: 17 Lut 2007 00:16 
Ciekawe co na to powie duch - czy przemilczy [wg mnie nie powinien] czy też nie. To będzie sprawdzian...

Podziwiam Leszku Twoją cieprliwość.

Marek

Autor rufus1
Użytkownik
#8 - Posted: 17 Lut 2007 00:25 
Staram sie dostosowac do tego tematu jaki zalozyl Robert.

Znajac ludzi pewnie zalatwia to miedzy soba, po cichu.

Moze moja prośba do ducha o umieszczenie zrodla pochodzenia zdjecia byla zbyt delikatna i on to przyjal na spokojnie jakby nic sie nie wydarzylo. Ale z drugiej strony przeprosil mnie za to. To ja nie wiem o co chodzi.

Leszek

Autor admin
Admin
#9 - Posted: 17 Lut 2007 06:57 
I jeszcze jeden kwiatek - wczoraj po moim odpisaniu na post Largo pojawiło się:

http://forum.aqua-tech.pl/viewtopic.php?t=88&start =15

Widac z kim mamy do czynienia - dzieciak, który bardzo chce zaistnieć. Moze uda mu sie ruszyć tamto forum?

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#10 - Posted: 17 Lut 2007 09:04 
I jeszcze jeden kwiatek

u mnie pojawia się logowanie,więc nie wiem o czym piszesz

Autor rufus1
Użytkownik
#11 - Posted: 17 Lut 2007 09:10 
U mnie podobnie i powiem szczerze, nie chce mi sie tam logowac ;-)

Autor admin
Admin
#12 - Posted: 17 Lut 2007 09:11 
musisz sie zalogować

Ale oto tekst;
Mam na imię Adam. Mieszkam w małej miejscowości Słupca koło Konina. Mam 19 lat (a we wrześniu 20 ). Akwarystyką zajmuję się od posdstawówki, a tak poważneij od września. Moje akwa to 216 litrów z mieszanym biotopem Tangi i Malawi. Mieszany, bo jak zaczynałem, to niewiele wiedziałem co jest skąd . Braki w wiedzy nadrobiłem i nadal sukcesywnie nadrabiam. Poza tym uważam, że można z powodzeniem hodowac ze sobą niektóre gatunki ryb z różnych biotopów. Co prawda planuje mieć akwaria "czyste" pod względem biotopu. Po wakacjach zakładam zbiornik 375 litrów do którego trafią moje tropheusy moorii sp. Lufubu purpure. Mam ich 14 sztuk. Razem z nimi pływa 5 Pseudotropheus polit lion's cove, 5 Labeotropheus trewavasae i 9 glonojadów (zbrojników niebieskich). Na dokładkę piasek mielą u mnie świderki. Filtr to Fluval 205. Chciałbym pomóc w stworzeniu na tym forum alternatywy dla forum z Krakowa.
_________________
Largo
216L:
14 małych Tropheus moorii sp. Lufubu purpure
5 Pseudotropheus polit lion's cove
5 Labeotropheus trewavasae
10 małych glonojadków
październik -nowe akwa (375L)
www.aquatic.prv.pl

Powrót do góry


Wyświetl posty z ostatnich: Wszystkie Posty1 Dzień7 Dni2 Tygodnie1 Miesiąc3 Miesiące6 Miesięcy1 Rok

Autor rufus1
Użytkownik
#13 - Posted: 17 Lut 2007 09:15 
A to rozmiem skad ma tak swierza wiedze maturlana ;-), ja mu zycze powowdzenia i niech "idzie w diably" ;-), przepraszam za moja zlosliwosc ale ponioslo mnie.
rozumiem tez jego tok rozumowania, czyli "gorąca głowa".

Krótko: leszcz! ;-), zeby nie powiedziec inaczej.

Autor winiar
Użytkownik
#14 - Posted: 17 Lut 2007 09:22 
Leszku, Nie obrażaj leszczy ;-) Oscista ale fajna rybka.

A to rozmiem skad ma tak swierza wiedze maturlana ;-)
Z tego co pamiętam nie napisał, że zdał ;-))

Ależ to dzicecko!!! młody, głupi i gniewny... szczawik. Niech sobie idze tam albo jeszcze dalej, duzo dużo dalej.

Marek
P.S. z tego co piasał na akwarystyka to chyba już ma jednogatunkowy zbiornik...

Autor artkras12379
Użytkownik
#15 - Posted: 17 Lut 2007 09:36 
Słusznie Lechu, niech idzie w diabły i wcale nie przesadziłeś.
A jeśli chodzi o akwarystykę to niech sobie kupi do akwarium plastikowe rybki, najlepiej morskie i słodkowodne, przecież tak też można ;-)))
Marku, czyli wychodzi na to, że jednak posłuchał porad Forum Krakowskiego i trzyma jedno jeziorko w zbiorniku - ciekawe co go do tego skłoniło, ale chyba to nie jest już ważne, przynajmniej dla mnie.
pzdr
Artur

Autor winiar
Użytkownik
#16 - Posted: 17 Lut 2007 20:37 
że jednak posłuchał porad Forum Krakowskiego i trzyma jedno jeziorko w zbiorniku - ciekawe co go do tego skłoniło
Z tego co wyczytałem to reszta obsady mu padła... Szkoda ryb...

Marek

Autor tasma
Użytkownik
#17 - Posted: 18 Lut 2007 14:37 
Nie ciszcie sie tak szybko z odejscia pana "alternatywy". Tacy niestety czesto wracaj. Za kilka tygodni sie odbrazi i wroci.
Zreszta na rybnickim forum znajdzie sprzymierzencow.

Przemek

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / olewamy ducha i krasę Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®