Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Złamana reguła

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next »  
Autor admin
Admin
#1 - Posted: 24 Lut 2007 08:20 
Winiarski Marku - po kiego czorta ozywasz się do Krasy?
Toż przecież sami ustaliliście, że milczymy!
Robert

Autor winiar
Użytkownik
#2 - Posted: 24 Lut 2007 08:39 
Witam,
Masz rację, złamałem ragułe pomimo, że ustaliliśmy ze nie będziemy komentować/odpowieadać jego postów. Na moje usprawiedliwienie mam jedynie to co napisałem w odpowiedzie na post o oreochromis.
Tak na prawde to chyba nie usprawiedliwienie jedynie wyjaśnienie. Masz rację - przepraszam i szczerze się kajam. Nie ma co wywoływać wilka z lasu - nie chce tak jak wszyscy kłotni na forum.



Marek

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 24 Lut 2007 09:30 
Mark, Marku

Spokojnie -:)) to tylko uświadomienie

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#4 - Posted: 24 Lut 2007 12:06 
Ja mysle ze jednak czasami powinno sie jego wypowiedzi komentowac publicznie (ze nie sa rzeczowe, tzw. plywania), poniewaz jak widac on rowniez w pewnym sensie obarazil np. mnie, ja tak sie czujeczytajac jego fragment postu: ".....Ale to chyba swego rodzaju tradycja ;)))", odnosze to do zachowania na forum, ze tak jest, a ja sie z tym nie zgadzam.

Leszek

Autor fazi64
Użytkownik
#5 - Posted: 21 Mar 2007 21:38 
Witam,
"Powrot smoka" - uwaga, uwaga Krasa na horyzoncie (temat z pasami u Bemb). On chyba ma sie za aniola stroza Ducha ;((
Pzdr.
Fazi64

Autor rufus1
Użytkownik
#6 - Posted: 21 Mar 2007 21:42 
Bo chyba tak jest ;-).

Autor admin
Admin
#7 - Posted: 21 Mar 2007 21:44 
Tak - ja się wściekłam na Ducha, ale teraz milczę.....mogą pisać co chcą...odłowu nie widzieli na oczy...więc..

K. Rapa należy do towarzystwa tej dwójki - dobra znajoma Ducha.

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#8 - Posted: 21 Mar 2007 21:56 
Ale ekipa, bomba!

Ja tam cos dopisalem do tej Bemby, nie wiem czy slusznie i dobrze bo takie cos mi sie kolatalo po glowie.
Ale moge sie mylic co do dokladnego opisu.

Leszek

Autor admin
Admin
#9 - Posted: 22 Mar 2007 05:33 
Leszku - opis jest ok

Najgorsze jest jak ktoś szuka ryby, której tak naprawdę nie ma-:((

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#10 - Posted: 22 Mar 2007 06:47 
Najgorsze jest jak ktoś szuka ryby, której tak naprawdę nie ma-:((

Marto ,a czy nie sądzisz że bemba jako jedna z najstarszych hodowlanych odmian mogła się np. w Niemczech doczekać linii genetycznych w których zwracano uwagę na ten pomarańczowy pas i tak była selekcjonowana ,że teraz istnieje taka "odmiana" ??

Autor admin
Admin
#11 - Posted: 22 Mar 2007 06:54 
selekcjonowana ,że teraz istnieje taka "odmiana" ??


Ale to nie jest bemba naturalna, tylko selekcjonowana- wg mnie takie osobniki nie oddają cech odmiany, tylko cechy podobajace sie hodowcy.

Teraz na giełdzie w Łodzi pojawia sie podobno Ikola o zielonym pasie, mnie takie ryby nie interesują.

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#12 - Posted: 22 Mar 2007 07:06 
Ale to nie jest bemba naturalna, tylko selekcjonowana- wg mnie takie osobniki nie oddają cech odmiany, tylko cechy podobajace sie hodowcy

oczywiście - można to wtedy wyraźnie napisać komuś kto o nich pisze , to były tylko moje domysły ale sądzę dość prawdopodobne

Autor admin
Admin
#13 - Posted: 22 Mar 2007 11:13 
dość prawdopodobne

Jestem nawet pewna, że Twoje domysły są prawdziwe.

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#14 - Posted: 22 Mar 2007 11:15 
Ja rowniez jestem tego samego zdania.

Leszek

Autor rufus1
Użytkownik
#15 - Posted: 22 Mar 2007 17:41 
Wow!
Jak widze temat Bemby oraz duetu D * K skonczył sie, to super!
Teamat Kaski nie skonczył sie , to rowniez super, bo widze ze idzie w dobrym kierunku z pozytkiem dla nas wszyskich. to na pewno zasluga po czesci Marcina ;-).
A dla mnie zaczal sie nowy temat. Kupilem na allegro Aulonocranusy. No to bede mial nowe obserwacja. Kupilem je od zbyszka ktory bedzie w Krakowie.

Leszek

Autor timus
Użytkownik
#16 - Posted: 22 Mar 2007 17:55 - Edytowany przez: timus 
Leszek Ty to masz fart ;) Ja mam tylko dwa zbiorniki i w nich muszę się zmieścić (tych mniejszych nie liczę ;))

To bardzo ładne ryby i też "piaszczystego dna" ;)

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#17 - Posted: 22 Mar 2007 19:01 
Kupilem je od zbyszka ktory bedzie w Krakowie.


Od jakiegoś czasu ogłaszał sie na allegro i na malawi. Super. Tak Zbyszek potwierdził przyjazd do Krakowa. Jest w W-wy.

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#18 - Posted: 22 Mar 2007 19:27 
Chcialem kupic wczesniej, ale z gieldy malawi nie doszdl mail, a pozniej z allegro powiedzial ze nie chce zamykac aukcji wczesniej bo chyba nie mogl i czekalem do dzisiaj.
Nerwy mi troche chodzily,ale udalo się :-).
Podobno mial kilku jeszcze chetnych ale oni byli zainteresowani max. po 6 sztuk. Moze juz we wtorek bede u mnie.

Leszek

Autor fazi64
Użytkownik
#19 - Posted: 22 Mar 2007 22:09 
Witam,
Wiecie, ze i ja obserwowalem ta aukcje? I jakbym mial gdzie (na razie plany zbiornika dla piaskowek odlozone na troche), tobym Ci je Leszku sprzatnal sprzed nosa ;) Gratuluje i czekam na wrazenia ze spotkania z nimi.
Pzdr.
Fazi64

Autor fazi64
Użytkownik
#20 - Posted: 22 Mar 2007 22:16 
Jak widze temat Bemby oraz duetu D * K skonczył sie

Witam,
Jeden sie skonczyll, a drugi sie zaczal (w watku Kasi) - Krasa (profesjonalista) kasa (gryzie).
Pzdr.
Fazi64

Autor rufus1
Użytkownik
#21 - Posted: 22 Mar 2007 22:22 
Czy byś mi sprzatnal zprzed nosa? moze i tak, ale mialem je juz dawna na oku bo zaczelo sie od Malawi, pozniej allegro. A najwczesniej pytalem o nie moze to jakis zbieg okolicznosci u p. Malickiego, ale z Poznania. Bo chyba maja takie same nazwiska obaj panowie.
Krzysztof na pewno podziele sie wrazeniami.

Uwaga Krasa wrócil !!!! :-( i mnie prowokuje, ale nie dam sie sprowokowac ;-), tym bardziej ze mam mu cos do powiedzenia w odpowiedzi na jego post, bo chlopaczyna chyba czegos nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi, ale co tam .............. luzik. Sens jest inny a co innego pisze.

Leszek

Autor rufus1
Użytkownik
#22 - Posted: 22 Mar 2007 22:24 
Ha ha!
To samo mialem na mysli Krzysztof, o jego profesjonalizmie i hodowli ryb duzo mowic, oczywisci zle mowic.
Brak reakcji na pewno go ostudzi, to samo bylo z Bemba. Argumenty i moim zdaniem konkrety wystarczyly mu bo wiecej nie mogl odszukac w internecie.

Leszek

Autor fazi64
Użytkownik
#23 - Posted: 22 Mar 2007 22:34 
Czy byś mi sprzatnal zprzed nosa? moze i tak

Witam,
Tylko je obserwowalem (tak dla sportu) - nie mialem zamiaru ich kupowac (moze jak doczekasz sie ich potomstwa to wroce do tematu).
Pzdr.
Fazi64

Autor rufus1
Użytkownik
#24 - Posted: 22 Mar 2007 22:56 
Aha :-), zobaczymy co to za cudo jak podrosna i sie wybarwia. Nieco przerazaja mnie ich kopce, ale zanim to sie stanie to troche wody w kranie poplynie.
gdzies wyczytalem ze podobno potrafia "przekopac" i usypac kopiec o wadze 8 kg.
Leszek

Autor admin
Admin
#25 - Posted: 23 Mar 2007 05:39 - Edytowany przez: admin 
gdzies wyczytalem ze podobno potrafia "przekopac" i usypac kopiec o wadze 8 kg.

Gdzieś kiedyś czytałam , ze kopią do dna, każda ilosc piasku umieją przekopać - trzeba uważać z dekoracjami.

Marta

Autor admin
Admin
#26 - Posted: 23 Mar 2007 05:41 
A Krasie widać o co chodzi,
jeszcze jednego znam co tak mówi, ostatnio stwierdził, że biblioteczki powinniście odnowić, bo prace są w nich archaiczne, i potem bzdury piszecie.

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#27 - Posted: 23 Mar 2007 06:43 
Chcialem kupic wczesniej, ale z gieldy malawi nie doszdl mail, a pozniej z allegro powiedzial ze nie chce zamykac aukcji wczesniej bo chyba nie mogl i czekalem do dzisiaj.

wiesz ja na przykład staram się nie kończyć aukcji nigdy przed czasem - to przecież trochę nie w porządku ;-)))



ps.moim zdaniem w dyskusji z Kasią trochę emocjonalnie się pogubiłeś - najpierw piszesz, potem mówisz że nie będziesz pisał , a potem faktycznie niepotrzebny tekst o profezjonaliźmie .........

Autor fazi64
Użytkownik
#28 - Posted: 23 Mar 2007 08:30 
jeszcze jednego znam co tak mówi

Witam,
Oooooo!!! A mozesz zdradzic - ktoz to taki??? I jaka ma biblioteczke, skoro nasze to 'antykwariat'?
Pzdr.
Fazi64

Autor tasma
Użytkownik
#29 - Posted: 23 Mar 2007 08:55 
Nie wiem, ale zgaduje. Pewnie nasz wierny fan Pan Robert W.
Proponuje przeglosowac nadanie mu tytulu honorowego krytykanta PT ;).

Przemek

Autor rufus1
Użytkownik
#30 - Posted: 23 Mar 2007 09:22 - Edytowany przez: rufus1 
Piszac o profesjonializmie mialem na mysli odpowiednie podejscie, czyli bardzo rzetelne w kazdym wzgledzie, a nie zrobione tak na szybkiego i na "odwal", a taki uwazam tekst Kasi.
Miedzy profesjonalmym podejsciem a rzetelnym amatorskim jest wedlug mnie bardzo cienka granica i trudno zauwazalna.
Ja uwazam ze nie przesadzilem, lepiej cos robic dobrze lub wcale . Bo "lipa" moze przyniesc wiecej szkody niz pozytku.

Co do dyskusji z Kasia. Czy sie pogubilem, wydaje mi sie ze nie bo temat sledzilem od samego pocztku. Poprostu odpwiadalem na jej uwagi dotyczace wylacznie mojej osoby, a odbiegajace od jej tematu czyli artykułów. Skoro cos ma do mnie publicznie tak samo odpowiadam. chcialem przejsc z nia na priv, ale jakos nie wyrazila checi i nie miala ochoty.

Zwróć uwage ze nie reaguje w ten sam sposob np. w stosunku do krasy. Dlaczego? bo jego wypowiedzi nie sa kierowane tylko do mnie, ale do wszystkich i dlatego "odpuszczam" goscia.

Co do "archiwalnej biblioteczki" stawiam na pana W. podobnie jak Przemek.

Leszek

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next » 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Złamana reguła Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®