Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Złamana reguła

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor fazi64
Użytkownik
#31 - Posted: 23 Mar 2007 09:48 - Edytowany przez: fazi64 
Pan Robert W
Witam,
Kupilem u niego (Allegro) ostatnio pozycje: Hans-Joachim Herrmann: "TROPHEUS - Verbreitung, Arten, Haltung 2 wydanie" - moze to w/g niego cos nowego?
Pzdr.
Fazi64

Autor admin
Admin
#32 - Posted: 23 Mar 2007 10:17 
Dodam tylko, ze "jego" biblioteczka, to wyłącznie niemieckojęzyczne publikacje, wiec chyba nie jest taka rewelacyjna.

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#33 - Posted: 23 Mar 2007 10:28 
Ale z tego co do mnie dochodza sluchy to nawet ta jego biblioteczka mu w niczym nie pomaga. Wydaje mi sie ze jest tylko czytelnikiem i na tym koniec.
ciekawe co ma w swojej biblioteczce na temat chorob?


Tez mi proponowano ta pozycje ksiazkowa Herrmanna.

Leszek

Autor tooold
Użytkownik
#34 - Posted: 23 Mar 2007 16:54 
przestańcie już - jak stare babcie zrzędzicie ;-)

Autor timus
Użytkownik
#35 - Posted: 11 Kwi 2007 08:23 
Widze że Krasa przejął się młodymi xenami Leszka ;)

Albo liczy to w złotówkach (straty)?

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#36 - Posted: 11 Kwi 2007 08:30 
Tak widziałam wczoraj - chyba liczy w złotówkach ile poszło na pokarm.

Marta

Autor tasma
Użytkownik
#37 - Posted: 11 Kwi 2007 08:44 
Wiesz Marcin. On co prawda nigdy xen nie hodowal, ale duzo czyta na ich temat w internecie na "amerykanskich stronach" i moglby wiele Leszka nauczyc. Wszak wiadomo, ze najwiecej w tym kraju o xenotilapiach wiedza Marta i Leszek. Od nich wiecej wie tylko Krasa. On jest jak Chuck Norris. Zawsze pierwszy, zawsze sprawiedliwy, zawsze wie najlepiej. Zadacie pytanie kim jest Duch jesli Krasa jest Chuckiem. Odpowiem. Duch jest kopem z polobrotu.
Ide wypic kawe bo mi sie pierdzieli z rana ...
Przemek

Autor fazi64
Użytkownik
#38 - Posted: 11 Kwi 2007 09:46 
Witam,
Ja po prostu ignoruje dalej posty tych dwoch osob i mysle, ze nie tylko ja zrezta.
Pzdr.
Fazi64

Autor winiar
Użytkownik
#39 - Posted: 11 Kwi 2007 14:32 - Edytowany przez: winiar 
Od nich wiecej wie tylko Krasa. On jest jak Chuck Norris. Zawsze pierwszy, zawsze sprawiedliwy, zawsze wie najlepiej. Zadacie pytanie kim jest Duch jesli Krasa jest Chuckiem. Odpowiem. Duch jest kopem z polobrotu.
ROTFL ;-))))))))))))) Boskie, uśmiałem sie na maxa i jeszcze nadal mnie ten tekst bawi. Przemek masz u mnie duże pifko!

Kupuje te tekst!

A wracjając do Krasy, a własnie ze nie, nie będe do tego tematu wracał. Posmieje sie jeszcze z tekstu.

Marek

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Złamana reguła Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®