Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Koszulki dla PT

Strona  Strona 1 of 5:  1  2  3  4  5  Next »  
Autor timus
Użytkownik
#1 - Posted: 26 Lut 2007 16:09 
Możemy teraz pomyśleć o koszulkach dla nas ;)

Ja proponuje podobną jak dla konkursu. Z jednej strony znaczek PT a z drugiej rybcia z mapką . Gatunek taki jaki leży danej osobie na sercu.

Co Wy na to?

Marcin.T <')))><

Autor winiar
Użytkownik
#2 - Posted: 26 Lut 2007 16:19 
Gatunek taki jaki leży danej osobie na sercu.
Nie wiem czy dla mnie wystarczy miejsca na koszulce - tyle rybek chciałbym na niej umieścic ;-)

A może na spotkanie PT będzie miał jednakowe koszulki, a z naszymi miluśińskimi oddzielna koszulka?

Marek

Autor artkras12379
Użytkownik
#3 - Posted: 26 Lut 2007 21:17 
WITAM
Cokolwiek ustalicie wchodzę w to - świetny pomysł Marcinie ;-)
pzdr
Artur

Autor fazi64
Użytkownik
#4 - Posted: 26 Lut 2007 22:02 
Witam,
Zeby bylo latwiej w produkcji - moze zaglosujemy na jednego reprezentanta Jeziora na koszulce PT (Altolamprologus compressiceps - to moj faworyt).
Pzdr.
Fazi64

Autor drozd
Użytkownik
#5 - Posted: 26 Lut 2007 23:38 
Zeby bylo latwiej w produkcji - moze zaglosujemy na jednego reprezentanta Jeziora na koszulce PT

co do zasady zgadzam się z powyzszym...

tylko co tu wybrać? zawsze twierdziłem że takim symbolem jeziora dla mnie jest Altolamprologus (Calvus lub Compr.) i Trofeus...ostatnio przebojem do nasych zbiornikow wdzierają się pielęgnice piaskowe więc może X. Red princess? a może wszystkie trzy rybcie jakoś zgrabnie wkomponować ale tak pewnie się nie da...

powracając do propozycji Faziego głosuję na jakiegoś Alto (jak dla mnie Calvus White :-) a symbol PT u mieściłbym na rękawku...

Marek

Autor JGr
Użytkownik
#6 - Posted: 27 Lut 2007 00:02 
Tak, mnie też altosy dobrze się kojarzą:

http://www.planetcatfish.com/catelog/image.php?ima ge_id=1711

;-)

Jarek

Autor admin
Admin
#7 - Posted: 27 Lut 2007 06:36 
A Ty zawsze z sumami;_))

Czekam na Wasz wybór.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#8 - Posted: 27 Lut 2007 07:19 
Jeżeli chodzi o Calvusa to wiem które zdjęcie by się nadało i komu sprawili byśmy przyjemność wybierając właśnie te ;) Prawda Magdo ?



Marcin.T <')))><

Autor winiar
Użytkownik
#9 - Posted: 27 Lut 2007 08:19 
Co prawda Calvus nie jest moim faworytem, ale to zdjęcie powala. Myślę, że to dobry wybór.

marek

Autor timus
Użytkownik
#10 - Posted: 27 Lut 2007 09:09 
Jeszcze jedna moja sugestia. Żeby wyróżnić nas (nasze koszulki) z pośród pozostałych proponuje pod logiem PT umieścić nasze nick-i każdy swój.

Marcin.T <')))><

Autor fazi64
Użytkownik
#11 - Posted: 27 Lut 2007 09:22 
Witam,
Brawo Marcin za miniaturke, wybor ryby i propozycje z nickiem ;))
Pzdr.
Fazi64

Autor timus
Użytkownik
#12 - Posted: 27 Lut 2007 09:46 
Oczywiście ryba którą wybierzemy ma wyłączność tylko dla członków PT

Fazi a zauważyłeś że nie walę byków ortograficznych ? ;) To też zasługa informatyki. Mozilla firefox 2 ;)

Marcin.T <')))><

Autor tasma
Użytkownik
#13 - Posted: 27 Lut 2007 10:50 
Fazi a zauważyłeś że nie walę byków ortograficznych ? ;) To też zasługa informatyki. Mozilla firefox 2 ;)
Wiesz Marcin, mi to nie przeszkadzalo. Co prawda inaczej sie to teraz czyta.
Najwazniejsze ze jeden burak z drugim nie bedzie sie do Ciebie przywalal.

P.

Autor fazi64
Użytkownik
#14 - Posted: 27 Lut 2007 10:58 
Fazi a zauważyłeś że nie walę byków ortograficznych
Witam,
Zauwazylem i bardzo sie ciesze, ale nie chce na Forum uchodzic za jakiegos belfra (i tak mnie tu nie lubia niektorzy). Ale tak jak napisal Przemek - czyta sie teraz Twoje posty duzo lepiej (merytorycznie zawsze byly na poziomie, ale gramatycznie - bywalo roznie).
Ja mam genetycznie wszczepiony radar na bledy ortograficzne (syn polonistki) i u mnie w domu gramatyka/ortografia byla zawsze konikiem.
Ciekawy cykl artykulow na te tematy dtukuje od zeszlego tygodnia Gazeta Wyborcza (z humorem, ale pouczajaco).
Pzdr.
Fazi64

Autor timus
Użytkownik
#15 - Posted: 27 Lut 2007 11:03 
Powiem że dzięki temu programowi zaczynam coraz mniej poprawiać błędy. Często jeszcze poprawiam ć,ś,ż i takie braki kropeczek czy kreseczek.

Marcin.T <')))><

Autor sue
Użytkownik
#16 - Posted: 27 Lut 2007 20:36 
Jeżeli chodzi o Calvusa to wiem które zdjęcie by się nadało i komu sprawili byśmy przyjemność wybierając właśnie te ;) Prawda Magdo ?

Marcinku świetny wybór :))))

Pozdrawiam
Magda

Autor worton
Użytkownik
#17 - Posted: 3 Mar 2007 11:19 
Hmm to jakas zrzuta czy cos? Czy kazdy na wlasna reke zalatwia sobie koszulke? :)

Pozdrawiam.

Autor admin
Admin
#18 - Posted: 3 Mar 2007 11:51 
Daniel,
Zrzuta, zrzuta - na konto Timusa.

Autor winiar
Użytkownik
#19 - Posted: 3 Mar 2007 12:46 
Pewanie, że zrzutka ;-)

Ja chyba założe jakieś zlecenie stałe na konto Marcina ;-)) Zastanawia mnie tylko kwota zlecenia ;-)))


Marek

Autor timus
Użytkownik
#20 - Posted: 3 Mar 2007 14:58 
A jaka będzie ryba dla nas? Czy już wszyscy się zastanowili ?

Marcin.T <')))><

Autor JGr
Użytkownik
#21 - Posted: 3 Mar 2007 15:43 - Edytowany przez: JGr 
Własnie jestem po rozmowie telefonicznej z Marcinem. Pomyśleliśmy sobie, że logo PT na koszulce ma świadczyć o naszej wspólnej przynależności, ale nasze - różne jednak - zainteresowania moglibyśmy wyrazić za pomocą zdjęć różnych ryb. Mnie np. bardzo podoba się altos, ale wolałbym się nie wyginać zapytany o szczegółowe info na temat ryby, której zdjęcie noszę na koszulce... zapytany o inną rybę czułbym się swobodniej. Konkretna ryby na koszulce konkretnej osoby może okazać się zaczynem na nawiązania ciekawych rozmów z ludźmi na Zlocie. Mam zapewnienie Marcina, że nie jest to kłopot. Możemy też chyba uwzględnić nasze rozmiary.

Sumując, propopozycja jest taka - każdy przesyła mailem do Marcina wybrane zdjęcie i rozmiar koszulki. O ile oczywiście pomysł zyska aprobatę większości z Was.

I osobista prośba do Was. Uprzejmie proszę o umożliwienie noszenia klubowej koszulki mojej żonie. Żmijka będzie na Zlocie i - oczym mało kto wie - bywa podporą, a często siłą napędową moich akwarystycznych zmagań, również tych czynionych dla PT, czy tego serwisu. Co Wy na to?

Jarek

Autor admin
Admin
#22 - Posted: 3 Mar 2007 16:40 
Dla mnie powinniście ustalić zasady, czy koszulka jest tylko dla autorów PT, czy dla wszystkich i jest ogólnodostępna - wtedy trzeba ich zrobic wiele.

A co do ryby - dla mnie powinna byc jedna dla wszystkich - ale to moje zdanie.

Marat

Autor rufus1
Użytkownik
#23 - Posted: 3 Mar 2007 17:13 
Jezeli chodzi o PT to uwazam podbnie jak Marta ze powinna byc jedna dla wszystkich.
Stawiam na trofeusa i nie pytajcie dlaczego bo to oczywiste ;-).

Na drugiej koszulce bedzie na pewno Xenotilapia lub "kompozycja" pielegnic piaskowych. Projekt mam w glowie ale musze porozmawiac o tym z Marcinem.

Leszek

Autor winiar
Użytkownik
#24 - Posted: 3 Mar 2007 17:22 
Zgodzę się z Martą, [pseudo konspiracyjne Marat :-)) ]

Na koszulce jeden typ ryby dla wszystkich autorów PT - w ten sposób będziemy się wyróżniać. Nie ma to znaczenia wg mnie czy ryba, która znajduje się na koszulce to nasz pupil, którego mamy w zbiorniku od nastu-lat i wiemy o niej wszystko. Ja nie miałem alto i na razie jej nie planuje - wiem jedynie to co poszperałem w necie i na forum.

Na następny zolot możemy mieć inną rybkę

Co do samych koszulek - Koszulki tylko dla auturów PT.
Co do nietypowej propozycji Jarka - może jakaś specjalna koszulka [pt "członek honorowy" -> Faziemu źle się to kojarzyło] z inna rybką a inne "onaczenia" takie same jak dla autorów PT.

To moje uwagi.

I jeszcze jedno - a może zrobić ok 10 koszulek na sprzedaż? jako zasilenie budżetu PT?

Marek

Autor timus
Użytkownik
#25 - Posted: 3 Mar 2007 17:24 - Edytowany przez: timus 
Cecha stałą tylko dla członków PT może być logo w innym miejscu niz na koszulkach dla pozostałych i nick obok logo.

Ja ustosunkuje się do większości. Ale jestem podobnego zdania jak Jarek ;)

Marcin.T <')))><

Autor winiar
Użytkownik
#26 - Posted: 3 Mar 2007 17:37 
Aby sprawę uprościć - głosowanie co do

Za różnymi gatunkiami ryb są:
Jarek, Marcin


Za jednym gatunkiem ryby są:
Leszek, Marta, Marek

Na resztę czakmy

Marek

Autor JGr
Użytkownik
#27 - Posted: 3 Mar 2007 17:42 
Przyjąłem do wiadomości i dostosuję się. Uznajmy mój wcześniejszy post za niebyły.

Jarek

Autor admin
Admin
#28 - Posted: 3 Mar 2007 17:49 
Za jednym gatunkiem ryby są:
Leszek, Marta, Marek

i Robert

Autor rufus1
Użytkownik
#29 - Posted: 3 Mar 2007 18:23 
Marek napisał:
".... Nie ma to znaczenia wg mnie czy ryba, która znajduje się na koszulce to nasz pupil, którego mamy w zbiorniku od nastu-lat i wiemy o niej wszystko....."

Marku nie o to mi chodziło. Trofus moim zdaniem jest w pewnym sensie "symbolem" Tanganiki w naszych akwariach i nie tylko, ale oczywiscie to rzecz gustu i podejscia do temtu.
A tak na marginesie to moim pupilem jest moj pies oraz Xenotilapie :-) i im podobne.

Leszek

Autor timus
Użytkownik
#30 - Posted: 3 Mar 2007 18:28 
Więc musimy stworzyć zastrzezony wzór dla PT.Jako że dla zwyciężców konkursu foto logo ustaliliśmy że będzie na rękawku.Proponuje żeby dopisać napis "Od uczestników PT" Natomiast na koszulkach dla nas logo powinno być w bardziej widocznym miejscu i dodany nick.Pozostaje nam ustalić tylko konkretną rybe.

Jeżeli Jarek chce dla Agnieszki koszulke to można zrobić koszulke taką jak dla konkursu foto.

Marcin.T <')))><

Strona  Strona 1 of 5:  1  2  3  4  5  Next » 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Koszulki dla PT Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®