Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Koszulki dla PT

Strona  Strona 2 of 5:  « Previous  1  2  3  4  5  Next »  
Autor drozd
Użytkownik
#31 - Posted: 3 Mar 2007 18:46 
jeżeli chodzi o mnie to jestem za jedną rybą dla wszystkich... może być to trofeus ale równie dobrze rolę symbolu jeziora wg mnie będzie pełnił calvus (którymi to rybami jestem prywatnie oczarowany :-) koszulka "wewnętrzna" PT powinna różnić się od tej dla konkursu foto dlatego zgadzam się z Marcinem że na koszulkach dla nas logo powinno być w bardziej widocznym miejscu i dodany nick.

co do koszulek dla naszych bliskich którzy często wspierają nas w naszym hobby to jeżeli ktoś miałby ochotę obdarować kogoś takiego takowym prezentem to czemu nie - sam myślę nad tym podobnie jak Jarek... dloatego tez po raz kolejny zgadzam się z Marcinem że można zrobić koszulke taką jak dla konkursu foto. i to "rozwiązywałoby" tę kwestię...


warto też zastanowić się nad pomysłem Marka
I jeszcze jedno - a może zrobić ok 10 koszulek na sprzedaż? jako zasilenie budżetu PT?
tylko mam nadzieje że nie musileibyśmy zapłacić podatku... :-)

pzdr,

Marek

Autor fazi64
Użytkownik
#32 - Posted: 3 Mar 2007 20:57 
Witam,
Ja jestem za jedna ryba dla wszystkich "aktywistow" PT i IMHO (mimo, ze faktycznie trofeus kazdemu "sie kojarzy") powinien to byc Altolamprologus, ktory ma to cos.... (tylko jaka ryba nie ma).

jako zasilenie budżetu PT

To my mamy jakis budzet??
Pzdr.
Fazi64

Autor winiar
Użytkownik
#33 - Posted: 3 Mar 2007 21:04 
Witam!

Z tego co widzę mamy 3 tematy:

1. Koszulka dla zwycięzców,
2. Koszulka dla PT na spotkanie,
3. Koszulka dla naszych bliskich.

Ad 1.
Jako że dla zwyciężców konkursu foto logo ustaliliśmy że będzie na rękawku.Proponuje żeby dopisać napis "Od uczestników PT"
Jestem za pomysłam Marcina - już to widzę oczyma wyobraźni - będzie naprawdę fajnie wyglądało.

Pozostaje nam ustalić tylko konkretną rybe.
Co do tyby - to prawda co napisał Leszek, zresztą każdemu chyba się kojarzy Tropheus z Tanganiką. Ale ja chyba właśnie dlatego wybrałbym inna rybę... Choć z drugiej strony możnaby dla zwycięzców na koszulce umieścić właśnie Tropheusa - jakby nie było konkurs przygotował Tropheus Tanganika [Tylko krowa nie zmienia zdania...] Proponuję aby był Tropheus.

Ad 2
Natomiast na koszulkach dla nas logo powinno być w bardziej widocznym miejscu i dodany nick.
Tak jak napisałem wcześniej, Marcin - Super pomysł! Dla nas zamieściłbym inna rybę niż Tropheus. Może jakaś piaskówka? Ostatno wielu z nas zostało nimi oczarowanych. Co prawda Ci , którzy nie mają piaskówek mogą czuć się urażeni. Trzebaby wybrać jakiś złoty śtrodek - może propozycje kilku- kilkunastu ryb i wybierzemy głosami?

Ad 3.
co do koszulek dla naszych bliskich którzy często wspierają nas w naszym hobby to jeżeli ktoś miałby ochotę obdarować kogoś takiego takowym prezentem to czemu nie - sam myślę nad tym podobnie jak Jarek... dloatego tez po raz kolejny zgadzam się z Marcinem że można zrobić koszulke taką jak dla konkursu foto. i to "rozwiązywałoby" tę kwestię...sic

Jestem bardzo za!!! - i to jest wg mnie najlepsze rozwiązanie.

Marek

Autor admin
Admin
#34 - Posted: 3 Mar 2007 22:50 
Nie Krzysiu, nie mamy żadnego budżetu i mam nadzieję, że mieć nie będziemy jako PT.
Od tego są ewent. sponsorzy, czy choćby Tropheus, jesli jakies pieniądze miałyby być potrzebne.
Robert

Autor JGr
Użytkownik
#35 - Posted: 3 Mar 2007 23:10 - Edytowany przez: JGr 
Zamieszania niepotrzebnego tylko narobiłem tą dodatkową koszulką, a do tego wyraziłem się nieprecyzyjnie, wszystko przez pośpiech w pisaniu.
Oczywiście nie chodziło mi o jakąś specjalną jenostkową produkcję, drzemie jeszcze we mnie odrobina skromności i przyzwoitości ;-) Chodziło mi o jakąś partię drobiazgów, najlepiej koszulek, skoro i tak je robimy, dla ludzi spoza "aktywu", dla tych, ktorzy nas wspierają, to mogą być nasi najbliżsi, czy najaktywniejsi użytkownicy forum - wpomniałem o tym wczoraj. Takie koszulki faktycznie powinny różnić się od tych naszych "zastrzeżonych" i to znacznie. Ale nie jest to sprawa najważniejsza, nie musimy tego robić dlatego, że Grejczyk coś tam powiedział, ja dużo mówię ;-)

Co do wzoru koszulki dla nas - ktoś wcześniej wspomniał, że jedna ryba dla wszystkich uprości sprawę, nic bardziej błędnego, toż właśnie wybieramy tę rybę od paru dni, gdzie 10 głów, tam 11 pomysłów, to moja propozycja była prostsza, ale nieważne, może macie rację, że dzięki ujednoliceniu efekt będzie lepszy. Skoro jedna ryba, moje propozycje są takie:

- dla laureatów konkursu foto - T. Bemba, jak było ustalone,
- dla członków PT - Altolamprologus
- dla sympatyków (o ile się podejmujemy) - koniecznie coś kojarzacego się z Tanganiką nawet osobom mniej zorientowanym i sympatycznego zarazem, żeby była to ryba, którą chociaż część z tych ludzi hoduje, hodowała, czy mogła sobie na jej hodowlę pozwolić. Ja jestem za jakimś małym, znanym muszlowcem.

Co do budżetu - ustalmy co i w jakich ilościach robimy, to będziemy mogli myśleć o budżecie. Obecnie żadnego nie mamy i w przyszłości będziemy go tworzyć zaleznie od bieżących potrzeb. Tak ja to przynajmniej rozumiem.

Jarek

Autor worton
Użytkownik
#36 - Posted: 4 Mar 2007 00:24 
Moglbym prosic o numer konta i kwote jaka trzeba wplacac?

Ja jestem za alto - te zdjecie jest po prostu cudowne, nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie, ze mozna spokojnie dla wszystkich zrobic takie same koszulki a dla autorow PT po prostu dowalic nicka i tyle ;).

Pozdrawiam.

Autor timus
Użytkownik
#37 - Posted: 4 Mar 2007 15:24 
Tak jak pisałem w temacie ściepki dla konkursu. Koszt koszulki to 25 pln. Także numer konta jest ten sam. W adnotacji do przelewu możecie podawać rozmiar.


I jeszcze jedno - a może zrobić ok 10 koszulek na sprzedaż? jako zasilenie budżetu PT?

Kochani ja te koszulki robie dla nas praktycznie po kosztach. Więc robiąc je na chandel musiał bym więcej za nie wołać. Pozostańmy przy produkcji na nasze potrzeby. Ewentualnie jak prosił Jarek dla Agnieszki czy któryś z Was dla najbliższej mu osoby.

Temat koszulki dla konkursu uważam za zamknięty.

Na naszych (PT) będzie logo PT z nickiem na piersi z lewej a ryba z prawej.

A teraz konkretne głosowanie!

Kto jest za Alto a kto za inną rybą (konkretnie za jaką?)

Jeszcze pytanie do Marty i Roberta. Co u Was ma widnieć pod logo? Imiona czy Admin ;)?

Marcin.T <')))><

Autor fazi64
Użytkownik
#38 - Posted: 4 Mar 2007 15:29 
Witam,
Altolamprologus!
Pzdr.
Fazi64

Autor admin
Admin
#39 - Posted: 4 Mar 2007 15:40 
Altolamprologus!

Marta i Robert

Autor tooold
Użytkownik
#40 - Posted: 4 Mar 2007 15:45 
alto jest fajny, ale jak będzie wyglądał na koszulce ??
czy będzie wycięty z tła???

Autor timus
Użytkownik
#41 - Posted: 4 Mar 2007 15:49 
Tak będzie wycięyty z tła i pod nim mapka jak w przypadku konkursu.

Marcin.T <')))><

Autor JGr
Użytkownik
#42 - Posted: 4 Mar 2007 17:54 
Tak będzie wycięyty z tła i pod nim mapka jak w przypadku konkursu.

Dla mnie bomba! :-)

Jarek

Autor drozd
Użytkownik
#43 - Posted: 4 Mar 2007 19:53 
Altolamprologus!



Marek

Autor winiar
Użytkownik
#44 - Posted: 4 Mar 2007 20:27 
A ja w odróżnieniu od Wszystkich zaproponuję Altolamprologus!
I co Wy na to :-)

Marek

Autor timus
Użytkownik
#45 - Posted: 4 Mar 2007 20:38 
Widze że sprawa jest raczej przesądzona.

Ja bym się wyłamał ale co tam ;) Robimy Altolamprologusa. AMEN!

No to rozmiarki Panie i Panowie ;) Czas odpalać sprzęt!

Marcin.T <')))><

Autor winiar
Użytkownik
#46 - Posted: 4 Mar 2007 20:44 
L

Marek

Autor tooold
Użytkownik
#47 - Posted: 4 Mar 2007 20:48 
timus

XL oczywiście ;-)

Autor admin
Admin
#48 - Posted: 4 Mar 2007 20:57 - Edytowany przez: admin 
1 L
1 XL


Marta i Robert

Autor admin
Admin
#49 - Posted: 4 Mar 2007 21:10 
Ile mamy dopłacić?

Marta

Autor timus
Użytkownik
#50 - Posted: 4 Mar 2007 21:26 
Jutro wszystko wylicze. Powiedzcie drodzy Admini co mam wciepic koło logo PT ?

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#51 - Posted: 4 Mar 2007 21:30 
Marek napewno L Robert wzioł XL

Poprosze o podanie miejsca połowu Alto z fotki.

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#52 - Posted: 4 Mar 2007 21:30 
Powiedzcie drodzy Admini co mam wciepic koło logo PT


Nie rozumiem?

To Przecież Wy decydujecie.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#53 - Posted: 4 Mar 2007 21:32 
My mamy nicki a Wy Admin ;) Może imiona lub założyciele????

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#54 - Posted: 4 Mar 2007 21:36 
Moze Marta, Robert?

Marta

Autor timus
Użytkownik
#55 - Posted: 4 Mar 2007 21:40 
Klijent nasz Pan ;) Mówisz i masz ;)

Marcin.T <')))><

Autor worton
Użytkownik
#56 - Posted: 4 Mar 2007 21:55 
Hej,

to mozna juz wysylac pieniadzory? :)

Czadowy pomysl z ta koszulka!

Pozdrawiam.
P.S.
Nie znam sie na rozmiarach i nie wiem jaki wziac :(, jestem raczej niewielki ;] to moze L?

Autor fazi64
Użytkownik
#57 - Posted: 4 Mar 2007 23:46 
Witam,
XL
Pzdr.
Fazi64

Autor tasma
Użytkownik
#58 - Posted: 5 Mar 2007 08:01 
Marcin
Dla mnie XL i XXL (jesli mozna).
Oczywiscie jestem za alto.
Wydaje mi sie ze akurat ten black spotykany jest w polnocnej czesci wybrzeza Zambii (na polnoc od Chimba). W Kongo sa chyba pectorale. Jak cos namieszalem to popraw mnie Marto. Moze znasz dokladne miejsce odlowu.
Przemek

Autor fazi64
Użytkownik
#59 - Posted: 5 Mar 2007 13:51 - Edytowany przez: fazi64 
XXL (jesli mozna)
Witam,
Jesli mozna to ja tez wole XXL, zamiast XL
Pzdr.
Fazi64

Autor timus
Użytkownik
#60 - Posted: 6 Mar 2007 14:31 - Edytowany przez: timus 
Oto nasze wypociny ;)




Oczywiście rozmiar i czcionkę dopasujemy na realu do koszulki. to tylko widok poglądowy ;)


Marcin.T <')))><

Strona  Strona 2 of 5:  « Previous  1  2  3  4  5  Next » 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Koszulki dla PT Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®