Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Koszulki dla PT

Strona  Strona 3 of 5:  « Previous  1  2  3  4  5  Next »  
Autor admin
Admin
#61 - Posted: 6 Mar 2007 14:55 
Nie jestem tylko pewien, czy podpis pod logo PT nie powinien zawierać imienia i nazwiska - przecież artykuły podpisywane są właśnie tak, prawda?
Robert

Autor fazi64
Użytkownik
#62 - Posted: 6 Mar 2007 15:04 - Edytowany przez: fazi64 
Witam,
I potem pojade w niej zagranice i beda sobie biedni "tambylcy" lamac jezory na moim: Krzysztof Mrzygłód. Wiem cos o tym, bo mam caly czas troche kontaktow z "innostrancami" (z racji wykonywanej profesji) i dla wszystkich jestem: Chris ;)))
Pzdr.
Fazi64
PS.
A moze lepiej artykuly podpisywac po nazwisku (w nawiasie) rowniez nickiem z Forum?
F64

Autor tasma
Użytkownik
#63 - Posted: 6 Mar 2007 15:21 
Do mojej siostry w tamtym roku w wakacje przylecial kolega, Szkot. Tez probowal wymowic moje imie. Szkoda ze sobie tego nie nagralem.

Moze rzecziwiscie na koszulce umiescic imie, nazwisko i nick. Miejsca wystarczy.

Autor winiar
Użytkownik
#64 - Posted: 6 Mar 2007 15:23 
lamac jezory na moim: Krzysztof Mrzygłód
I tu przypomin ami sie tekst z filmu pt Psy: "To niech się bambus uczy języków obcych" :-)


Marek

Autor fazi64
Użytkownik
#65 - Posted: 6 Mar 2007 15:42 
Witam,
A wiesz jak "ziomale" potrafia przekrecac moje nazwisko! Ze o bledach ortograficznych w zapisie juz nie wspomne! ;(
Pzdr.
Fazi64

Autor winiar
Użytkownik
#66 - Posted: 6 Mar 2007 15:56 
fazi64,
Wiem wiem , To jest naprawde upierdliwe i wkurzające. Mam kolegę ktorego nazwisko to Paluch. Jako że moimi przełożonymi są Szwedzi to na niego wołali, wołają i będą pewnie wołać Palussz [tak miękko]

Marek

Autor drozd
Użytkownik
#67 - Posted: 6 Mar 2007 19:33 
koszulka jak dla mnie super... :-)

poproszę rozmiar L

wg mnie chyba warto na koszulce umiescic imie, nazwisko i nick

Marek

Autor tooold
Użytkownik
#68 - Posted: 6 Mar 2007 20:30 
moim zdaniem tak jak zaproponował Timus jet ok, tylko nick powinien byc z dużej litery ;-)

TooOld

Autor drozd
Użytkownik
#69 - Posted: 6 Mar 2007 21:04 
25zł ode mnie już w drodze... przelew poszedł czyli...

Marek

Autor rufus1
Użytkownik
#70 - Posted: 6 Mar 2007 22:38 
Jezeli juz padlo ze na koszulce ma być Alto to wydaje mi sie ze zdjecie ktore jest pokazane na koszulce nieco "znieksztalca" ksztalt ryby poprzez mocno otworzony pyszczek. Czy moze pokazac alto z "normalna" pozycja pyszczka? A jak wygladalby na takiej koszulce alto w kolorze Yellow? Z tego co widzialem to jest taka fotka w galerii.

Czy kwota 25 zl jest cena koszulki? Czy taka kwote nalezy wplacic na konto Marcian?

Marcinie dla mnie rozmiar max, ile sie da! ;-).

Leszek

Autor worton
Użytkownik
#71 - Posted: 6 Mar 2007 23:34 
yyy ja za bardzo to bym nie chcial bujac sie po miescie z danymi osobowymi na klacie ;], wolalbym same nicki ;p a na stronie PT przy imieniu i nazwisku wpisalibysmy nicki i tyle :).

Na plerach pozna by walnac www.projekttanganika.pl ;).

Pozdrawiam.

Autor timus
Użytkownik
#72 - Posted: 7 Mar 2007 06:51 
Leszku jeżeli mam robić kolejny projekt to chwilkę potrwa ;) (kilka dni) Swoja droga ta fotka mi się podoba Leszku ;) Nie każdy może się pochwalić i nosić takie ujęcie.

Daniel jeśli na plecach ma być adres to cena koszulki wzrośnie o około 5 pln (materiał do nadruku)

Alto został wybrany ten na pamiątkę nieszczęśnika którego niegdyś hodowała Magda. Myślałem że to już ustaliliśmy ;(

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#73 - Posted: 7 Mar 2007 07:13 
To ja chyba nie rozumiem o co tak naprawde chodzi z tym wzorem koszulki.
dosc ciekawy sposb , jak dla mnie, wybierania projektu, ale w porzadku dalej nie bede wnikal w ten temat.

Leszek

Autor rufus1
Użytkownik
#74 - Posted: 7 Mar 2007 07:58 

Autor timus
Użytkownik
#75 - Posted: 7 Mar 2007 09:19 
Pomału!

Jeśli są jakieś niejasności to należy je wyjaśnić.

Rozumiem że Leszek wolał by aby alto był taki jak na podanym przez niego linku. Czyli że muszę zrobić kolejny projekt lub kilka i je przegłosujemy?

Proszę o Wasze opinie. Czy są jeszcze jakieś sugestie?

Ja jestem otwarty na każda propozycje jeśli tylko tak wszyscy zadecydujemy.

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#76 - Posted: 7 Mar 2007 10:04 
Mną sie prosze nie przejmować, pomarudze i sie uciszę ;-).

Autor fazi64
Użytkownik
#77 - Posted: 7 Mar 2007 10:13 
Witam,
Mysle, ze jak demokracja, to demokracja - nie mozemy brac przykladu z poPISow wladzy.
Marcin rob alternatywne projekty (z trofeusem, piaskowka, sumem, muszlowcem, sledziem i czym tam jeszcze).
Pzdr.
Fazi64

Autor timus
Użytkownik
#78 - Posted: 7 Mar 2007 10:32 
Mysle, ze jak demokracja, to demokracja - nie mozemy brac przykladu z poPISow wladzy.
Marcin rob alternatywne projekty (z trofeusem, piaskowka, sumem, muszlowcem, sledziem i czym tam jeszcze).


Ale nie liczcie że będzie to na jutro ;)

Sporo ryb mam już wyciętych ale dziś nie mam czasu. W sumie na nasze koszulki jeszcze możemy poczekać i dogadać szczegóły.

Znowu jeśli pokaże 10 wzorów i każdy zagłosuje na jeden to mamy pata i losowanie ;)

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#79 - Posted: 7 Mar 2007 12:01 
Zrob 4 - 5 ale dobrze skomponowanych, o widocznych szczegolach itd itd. Samo wklejanie i naladanie na siebie nic nie da.
W domu pokombinuj z roznymi tlami i szablonami liter.
Ja to Marcinie rozumiem ze to wymaga czasu, ale spokojnie mamy czas.

Moja podpowiedzia w tym kierunku moze bedzie to ze zaproponowalbym Ci skorzystanie z szablonow na wzor tworzenia plakatów.

Autor timus
Użytkownik
#80 - Posted: 7 Mar 2007 14:30 
A może po prostu Ci którzy potrafią sami coś przygotują ???

Leszku co Ty na to ? Podjął byś się ?

Ja nie potrafię takich rzeczy robić jeszcze na komputerze ;) Coś tam będę kombinował ale pomoc mile widziana.

Marcin.T <')))><

Autor worton
Użytkownik
#81 - Posted: 7 Mar 2007 16:42 - Edytowany przez: worton 
Hej,

dla mnie ten alto moze byc ;) - mordke ma krzywa troche i to jest urocze :) a 90% ludzi, ktorych bede mijal na ulicy i tak nie bedzie wiedzialo co to jest jezeli bedzie tam cokolwiek z Tanganiki ;].

Pozdrawiam.

Autor tooold
Użytkownik
#82 - Posted: 8 Mar 2007 05:48 
Znowu jeśli pokaże 10 wzorów i każdy zagłosuje na jeden to mamy pata i losowanie ;)

zgadzam się, już parę osób opowiedziało się za naszym alto, a demokracja polega nie na tym że jednostka decyduje co ma robić reszta ,tylko większość o tym decyduje , czyli jednostka musi się przystosować - tak jak w życiu .... nie rozdrabniaj się tylko kończ ten projekt który masz , bo inaczej będzie :
"osiołkowi w żłobie dano............"

Autor rufus1
Użytkownik
#83 - Posted: 8 Mar 2007 07:48 
Ja bym do tego demokracji nie mieszał ;-).
Bo jednostka zadecydowala ze wybieramy tylko jeden projekt (ogolnie), jedyny jaki był, czyli wyboru zadnego.
ale jezeli ma to kompliowac sprawe, opoźniac zrobienie koszulek to dostosuje sie do wikeszosci ktora zatwierdzila ten projekt koszulki i wiecej juz nie bede mieszal.
Niech bedzie to co nam Marcin zaprezentował.
sprawe uwazam za zamnkinieta.

Leszek

Autor timus
Użytkownik
#84 - Posted: 8 Mar 2007 12:23 - Edytowany przez: timus 
Kilka wiadomości o koszulkach.

Dziś po wizycie w hurtowni i zakupach niestety muszę podnieść koszt koszulek o 5 pln. Od ostatniego zakupu wzrosła cena.

Dobra wiadomość dla nas "większych" jest taka że są XXL

Fasony to t-shirt i polo. Kolory białe i z czerwonymi rękawami oraz ściągaczem pod szyją.

Niestety czarne nie nadają się do takiego nadruku ;(

Dla rozeznania podaje wymiary XL-ki. W klatce piersiowej 55 cm a od ściągacza pod szyja do dołu 64 cm.

moim zdaniem tak jak zaproponował Timus jet ok, tylko nick powinien byc z dużej litery ;-)

Nick to nick jeśli jest pisany z małej litery to tak powinien widnieć na koszulce. Nie prawda?

Widze że na przyszłość trzeba nieco inaczej podejść do tematu. Faktycznie nie pokazałem żadnych innych pomysłów i słusznie mówił Leszek że nie ma z czego wybierać ;)

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#85 - Posted: 8 Mar 2007 13:34 - Edytowany przez: timus 
Tak wyglądała by koszulka z A. Com..



A i jeszcze jedno sprostowanie 30 pln kosztuja rozmiary do XL.

XXL i XXXL kosztują 33 pln Trochę to nie w porządku że ceny rosną z rozmiarem ale to nie jest mój wymysł.

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#86 - Posted: 8 Mar 2007 16:17 
Jezeli ten alto bedzie dokladniej wyciety (rozumiem ze robiles ten wzor Marcinie na szybko) ja w 100% wybieram tego żółtego.

Wymiar koszulki , wiadomo - słuszny ;-), cala biala bez bajerow.

Leszek

Autor tasma
Użytkownik
#87 - Posted: 8 Mar 2007 20:13 
Jesli bedzie to ten compres to trzeba zmienic wystepowanie.

Autor admin
Admin
#88 - Posted: 8 Mar 2007 21:12 
Chłopy, chłopy....

Zaczynamy dzielić włos na czworo. NIE MUSI być zaznaczone występowanie.
Kończ waść... jak powiedział jeden pan. :-)
Robert

Autor drozd
Użytkownik
#89 - Posted: 8 Mar 2007 21:38 
Fasony to t-shirt i polo.

czy można sobie wybrać t-shirt lub polo? czy cena jest taka sama?

co do ryby to mi się ogolnie podoba idea z Alto... a jakie konkretenie zdjęcie wybierzamy to chyba zalezy od tego które lepiej bedzie się komponować w całości i tyle... tylko co zrobić jak wg mnie fajnie prezentuje się ten pierwszy Alto i ten drugi tez? :-)

Marek

Autor rufus1
Użytkownik
#90 - Posted: 8 Mar 2007 22:10 
Jestem tego samego zdania co Robert, miejsce wystepowania jest zbedne.

Leszek

Strona  Strona 3 of 5:  « Previous  1  2  3  4  5  Next » 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Koszulki dla PT Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®