Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

kilka zdań o PT

Autor sue
Użytkownik
#1 - Posted: 18 Mar 2007 13:36 
Witam!

Proszę spróbujcie napisac kilka - kilkanaście zdań o Projekcie Tanganika. Chcielibyśmy je umieści na stronie głównej Projektu. Ważne jest więc, żeby wyjaśnic czym jest Projekt, jaka jest idea, kto go tworzy, może od kiedy (?), co udało się dotychczas zrobic, przedstawic perspektywy, no i oczywiście zaprosic do współpracy.
Bardzo proszę o aktywną współpracę :)
Niestety nie mamy zbyt wiele czasu. Tekst (w wersji ostatecznej) powinien byc gotowy juz na wtorek, więc do dzieła!

Pozdrawiam
Magda

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 18 Mar 2007 18:38 - Edytowany przez: admin 
Witamy wszystkich na naszej stronie !
Prezentowane tutaj dokonania (skromne pewnie dla wielu) są naszym powodem do dumy - w październiku 2005 roku ukazał się pierwszy artykuł sygnowany tym logo…

Okazało się, że gdy zbiorą się prawdziwi pasjonaci, wszystko staje się możliwe do zrealizowania. Stanowimy w tej chwili grupę czternastu osób. Współpracujemy ze sobą za pomocą internetu, tam dyskutując wszystkie pomysły i ich realizacje. Wciąż czekamy na nowych autorów, którzy mieliby ochotę na współpracę i prezentację swoich doświadczeń na stronie PT, jak i na łamach naszych magazynów akwarystycznych.
Na żywo, w tzw. „realu” spotkaliśmy się wszyscy w październiku 2006 roku w Krakowie, w siedzibie firmy Tropheus – inicjatora pomysłu.
Mamy nadzieję spotykać się co najmniej raz w roku – to niezbędne, aby internet nie stał się dla nas realem 

Autorzy
PROJEKTU TANGANIKA

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby razem z nami bawić się i sprawiać radość innym, „sprzedając” swoją wiedzę!!!


To żem napisał ja - Robert.
Tyle jest tych wstępniaków już napisanych, ża aż strach. Bałem się, że nie znajdę własnego tekstu normalnie!

Autor tooold
Użytkownik
#3 - Posted: 18 Mar 2007 19:22 
Witamy na stronie Projektu Tanganika.

Pomysł zgromadzenia pasjonatów ryb z Jeziora Tanganika powstał za sprawą Marty i Roberta (właścicieli firmy Tropheus) i znalazł kilkunastu chętnych hodowców i miłośników, którzy postanowili się podzielić swoim doświadczeniem i obserwacjami z szeroką rzeszą akwarystycznego świata. W ten sposób powstało kilkanaście artykułów publikowanych w czasopismach Nasze Akwarium i Magazyn Akwarium oraz gościnnie na stronie firmy Tropheus.

Jesteśmy grupą otwartą i zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy, do gromadzenia wiedzy na tematy tangamaniackie, tak aby służyło to w przyszłości wielu akwarystom.

Autor drozd
Użytkownik
#4 - Posted: 18 Mar 2007 20:55 
Projekt Tanganika to ludzie, których połączyła wspólna pasja i chęć dzielenia się swoją wiedzą i obserwacjami z innymi akwarystami, a wszystko to po to by popularyzować Jezioro Tanganika, a przede wszystkim jego ichtiofaunę. Zauroczeni bioróżnorodnością tanganickich gatunków ryb oraz właściwych im zachowań niemal codziennie odkrywamy w naszych zbiornikach coś nowego, coś co skłania nas do dalszych poszukiwań i zgłębiania tej afrykańskiej tajemnicy jaką niewątpliwie jest Jezioro Tanganika.

Autorami idei Projektu są Marta i Robert Mierzeńscy z krakowskiej firmy "Topheus". Administrowane przez nich forum stało się miejscem wirtualnych spotkań rzeszy miłośników Tanganiki, z którego wyłoniła się grupa autorów piszących dla Projektu. Nasze artykuły publikowane są w polskich czasopismach akwarystycznych (Nasze Akwarium oraz Magazyn Akwarium) oraz w internecie. Codziennie spotykamy się i wymieniamy opinie na www.forum.tropheus.com.pl a ponadto przynajmniej raz na kilka miesięcy korzystając z uprzejmości firmy "Tropheus" organizujemy w Krakowie zlot wszystkich miłośników Tanganiki - już teraz zapraszamy Cię na kolejne spotkanie :-)

PT to ludzie i ich pasja, to formuła otwarta na nowych autorów i ich doświadczenia w przygodzie z Tanganiką. Cały czas szukamy chętnych do współpracy... Może właśnie ty masz nam i innym akwarystom coś ciekawego do opowiedzenia?

Autorzy Projektu Tanganika

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 18 Mar 2007 20:57 - Edytowany przez: admin 
A artykułów jest bodaj 22 lub 23
RM

Twój teks Jurku bardziej misię podoba :-) (Muszę dodać - aniżeli mój)

Autor sue
Użytkownik
#6 - Posted: 18 Mar 2007 23:49 
dziękuję za propozycje :)

myślę, że wspólnymi siłami stworzymy bardzo fajną stronę główną PT

czekam aż wypowiedzą się pozostali

pozdrawiam

Magda

Autor rufus1
Użytkownik
#7 - Posted: 18 Mar 2007 23:53 
Mi pasuje wersja tooold'a.
Krótko i jak dla mnie na temat.

Leszek

Autor admin
Admin
#8 - Posted: 19 Mar 2007 12:10 
To może ja spytam otwarcie - nikogo poza Leszkiem, Markiem i Jurkiem nie interesuje wygląd strony PT?
A jeśli nie, to spytać chciałbym CZEMU?

Robert

Autor timus
Użytkownik
#9 - Posted: 19 Mar 2007 12:33 
Panie Robert POMAŁU!

Niektórzy czytają co Wy tu przez wekend napisaliście i troszkę tego jest ;)

Mnie podoba się wersja Tooolda

Marcin.T <')))><

Autor fazi64
Użytkownik
#10 - Posted: 19 Mar 2007 15:14 
Witam,
Ja mam odraze, do wstepniakow wiec sie z zasady nie wypowiadam ;(((
Pzdr.
Fazi64
PS.
No dobra, nie ma tego za wiele, ale wybralbym wersje Roberta.
F64

Autor tooold
Użytkownik
#11 - Posted: 19 Mar 2007 21:03 
Twój teks Jurku bardziej misię podoba :-) (Muszę dodać - aniżeli mój)

Robert - takie jest życie , przyzwyczajaj się ;-))))

Autor admin
Admin
#12 - Posted: 19 Mar 2007 22:58 
Staram się Jerzy, staram sie ciągle jak mogę... Kurde.
R

Autor tasma
Użytkownik
#13 - Posted: 20 Mar 2007 11:25 
Robert
W niedziele Magda Cie poglaska po lysinie. Od razu Ci sie humor poprawi ;)

Autor winiar
Użytkownik
#14 - Posted: 24 Mar 2007 17:47 
To może ja spytam otwarcie - nikogo poza Leszkiem, Markiem i Jurkiem nie interesuje wygląd strony PT?
A jeśli nie, to spytać chciałbym CZEMU?

Kajam sie, niewnikając w szczegóły, ostatnimi czasy, nie dane mi było czynnie uczestniczyć na forum i nic na to nie poradzę. Durzo się ostatnio dieje...
Co do tekstu
Najbardziej podoba mi sie Roberta.

Marek

Autor worton
Użytkownik
#15 - Posted: 25 Mar 2007 10:02 
Ode mnie glos na tekst TooOlda,

troche ostatnio milczalem bo strasznie mi sie dnie skrocily :/.

Pozdrawiam.

Autor tasma
Użytkownik
#16 - Posted: 25 Mar 2007 11:24 
Ja troche off topic. Organizuje wyprawe na Jowisza. Tam doba trwa 60 godzin. Daniel przylaczas sie ? ;)

Przemek

Autor worton
Użytkownik
#17 - Posted: 25 Mar 2007 14:31 
Pewnie, ze tak! :D

Autor sue
Użytkownik
#18 - Posted: 28 Mar 2007 14:02 - Edytowany przez: sue 
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi w temacie :)

A więc... powstaly trzy wersje tekstu na stronę główną PT... następnie odbyło się coś na kształt mini głosowania w którm prowadzi wersja TooOlda. Niestety nie wypowiedzieli się wszyscy członkowie PT, ale większość ;)

Wszystkie materiały zostały lub zostaną w tym tygodniu dostarczone do osoby przygotowującej stronę. Pewnie już niedługo będziemy mogli się cieszyć jej wersją podstawową to sobie znowu podyskutujemy :)

Pozdrawiam
Magda

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / kilka zdań o PT Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®