Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Trzcinka - Horror.

Autor fazi64
Użytkownik
#1 - Posted: 30 Mar 2007 09:42 
Co ta Beata robi - przeciez to jakas paranoja!! ;(((
Pzdr.
Fazi64

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 30 Mar 2007 09:59 
Dla mnie też, zadzwoniła do mnie wczoraj i opowiedziała co sie stało.

Twierdziła, że bąbelki gazu cały czas są w zbiorniku w piachu.

Te kombinacje z akwariami moga sie źle skończyć.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#3 - Posted: 30 Mar 2007 10:06 
Przestraszyła się bo zaczęły jej padać ryby. Niemniej robi dużo gwałtownych i nie przemyślanych ruchów (cała ta chemia i węgiel to się wyklucza nawzajem)

Jednak ja uważam że powinna pozbyć się tej karimaty.

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#4 - Posted: 30 Mar 2007 11:03 
Jest to jeden, wielki metlik.
Ja sie w tym temacie nie odzywam z wiadomych powodów. Mozna bylo to juz opanowac i powinno to wygladac mniej nerwowo. To co ona teraz robi to obawiam sie ze moze tylko rybom w pozniejszym czasie zaszkodzic.

Ja rowniez uwazam ze powinna sie pozybyc tej karimaty.
Jak jej kiedys pisalem o plytkach do filtrow podzwirowych to niechciala sluchac, jak jaj pisalem o ew. pozniejszych problemach z karimata to teraz ma. To samo jest ze styropianem. Takie raoziwazania sa donre przy rybach kopiacych i duzych kamieniach, pojedynczych. Wtedy styropian lub karimata powinna byc tylko pod tym kamieniem anie na calej powierzchni. Jezeli ktos ma dosc gruba warstwe piasku to i swiderki nie pomoga. Przekarmia ryby, jest duzo zanieczyszczen w akwarium, duzo drobnych kamieni na dnie to prpblem murowany (oczywiscie powstajacy stopniowo).
Ja do tej pory nigdy nie mialem takich problemow i dlatego czasami zastanwiam sie czego jeszcze mozemy spodziewac sie w naszych akwariach.
Wracajac do Beaty moim zadaniem za duzo w tym przenoszeniu ryb itd filozofii. Wtedy to jak widze i jej sie udziela.

Leszek

Autor winiar
Użytkownik
#5 - Posted: 30 Mar 2007 15:23 
Poza tym ma to tło za którym zbiera sie cały "syf" i nijak nie można go wyczyścić. Zgodzę się ze generalnie miota się całkowicie w temacie.
A przecież zna sie na biologii.
Nic z tego nie rozumiem.

Marek

Autor timus
Użytkownik
#6 - Posted: 30 Mar 2007 19:00 - Edytowany przez: timus 
Doszły następne news'y. Okazało się że za tłem była cypr. w dość zaawansowanym zgonie ;) Oprócz tego nasza Beatka włożyła rzeźby z giełdy wykonane z pyłu dolomitowego i jakiegoś lepiszcza rzekomo nieszkodliwego.

Niby mądra kobieta a..... ;(

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#7 - Posted: 30 Mar 2007 19:59 
Bez komentarza ;-(.

Leszek

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Trzcinka - Horror. Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®