Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Prywata. Oddam altolamprologus fasciatus 8 sztuk

Autor tasma
Użytkownik
#1 - Posted: 13 Kwi 2007 16:24 
Sorry za prywate. Mam do oddania za darmo 8 sztuk fasciatusow F1. Nie mam w tej chwili dla nich zbiornika. Chce je oddac za darmo. Ryby maja okolo 4-5 cm. Ples trudna do okreslenie. Prawdopodobnie 2 lub 3 sztuki to samice. Dzieki uprzejmosci Marty ryby beda w Tropheusie, gdyby chcial je ktos zabrac 28 kwietnia.
Dziekuje Pani Admin za zgode na zalozenie tego tematu.
Przemek

Autor sue
Użytkownik
#2 - Posted: 13 Kwi 2007 16:29 
Przemku

Ja wrócę do domku o 20.30, mam nadzieję że do tego czasu nie rozdasz naszego całego dobytku ;)
A tak poważnie to mamy piękne rybki do oddania, a jakie charakterne ;)

Magda

Autor tooold
Użytkownik
#3 - Posted: 14 Kwi 2007 12:13 
Może dodajcie dwa słowa do jakiego zbiornika powinny trafić ?

Autor tasma
Użytkownik
#4 - Posted: 14 Kwi 2007 21:34 
hmm. Teraz dadza rade w zbiorniku okolo 100 l. Ale jak dorosna to chyba 150x50x50 jest takim rozsadnym minimum. No moze 240l. Sa dosc agresywne wewnatrzgatunkowo. Szczegolnie na linii samiec > samica po tarle.

Autor worton
Użytkownik
#5 - Posted: 20 Kwi 2007 12:36 
Hej,

sa moze chetni na te rybki?

Przygarna bym je bo zrobi mi sie pustawo w baniaku niedlugo. Akwa 240l. Z checia zdam jakis egzamin czy sie nadaje w czasie spotkania ;).

Pozdrawiam.

Autor tasma
Użytkownik
#6 - Posted: 20 Kwi 2007 12:50 
Jak chcesz. Egzaminowac bedzie moja zona. Osttrzegam jest ostra. Z reguly polowa roku nie ma zaliczenia na pierwszym terminie, a kilka przez chemie fizyczna konczy kariere naukowa. Sam sie prosiles ;)

Przemek

Autor worton
Użytkownik
#7 - Posted: 20 Kwi 2007 14:21 - Edytowany przez: worton 
hah lubie wyzwania! Siostra ma chemie fizyczna, to taka fajna matematyka w gruncie rzeczy. Podejrzewam, ze problem lezy w tym, ze ludzie jakos nie bardzo chca sie uczyc matmy ;d. Ale jak cos to chodzilo mi o egzamin obejmujacy wiedze tanganicka ;))))))

Pozdrawiam.

Autor tasma
Użytkownik
#8 - Posted: 20 Kwi 2007 15:05 
Daniel
Wiem. Wiem. Nikt Cie egzaminowal nie bedzie. Ale dobrze czasami pozartowac :)

Autor worton
Użytkownik
#9 - Posted: 20 Kwi 2007 17:50 
Ja to w sumie serio o tym egzaminie. Moja wiedza na temat pielegnic nie jest porazajaco wielka. Musialem zaliczyc taki egzamin jak bralem ryby od Sida i jest to dla mnie zupelnie normalna sprawa ;p, oddajecie badz co badz swoje rybki i tez bym chcial zeby trafily w dobre rece, a przy okazji taki egzamin moze byc dobra lekcja dla mnie :).

Pozdrawiam.

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Prywata. Oddam altolamprologus fasciatus 8 sztuk Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®