Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Propozycja i pytanie z Pomorza

Autor timus
Użytkownik
#1 - Posted: 10 Maj 2007 16:21 - Edytowany przez: timus 
Zakładam osobny temat ale nawiązuje on do poprzedniego.

Najpierw jednak dobrze by było między nami (starymi uczestnikami PT) omówić krótkofalowe i długofalowe plany,

Po ostatnim spotkaniu w Krakowie wiele osób z pomorza wyraziło ubolewanie z powodu nieobecności. I padło pytanie czy mogli byśmy przyjechać do Trójmiasta???

Mamy praktycznie zapewniona sale prelekcyjna z rzutnikiem przy oceanarium w Gdyni.

I tu pytanie ! Czy możemy powtórzyć (może w nieco zmienionej formie) to co było w Krakowie?

Termin proponował bym na koniec sierpnia. Co Wy na to?

Aaa dostałem zapewnienie że przybedzie o wiele więcej osób niż 60 ;)

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 10 Maj 2007 16:24 
Marcin

A kto zaprasza? To chyba też jest ważne?

Marta

Autor timus
Użytkownik
#3 - Posted: 10 Maj 2007 16:27 
Najpierw ustalmy czy jest sens się za to zabierać (czy przybędziecie)

Jeśli tak to ja postaram się to wszystko spiąć i zająć się organizacją ;)

Może ktoś mi pomorze z tubylców. Pamiętajcie że mamy tez stałe zaproszenie od TSA

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 10 Maj 2007 16:31 
Najpierw ustalmy, co chcemy tam prezentować i jak duza grupa ludzi jest w stanie sie pojawić na tym spotkaniu.


marta

Autor timus
Użytkownik
#5 - Posted: 10 Maj 2007 16:36 - Edytowany przez: timus 
Najpierw ustalmy, co chcemy tam prezentować

To co jest założeniem PT;)

Propagowanie biotopu Tanganika. Czyli prelekcje o naszych podopiecznych tak jak to miało miejsce w Krakowie. Sądzę że dobrze było by powiedzieć kilka słów o gatunkach jakie sprowadzacie i o samej firmie. Ja dam do dyspozycji wszystkie materiały wideo jakie posiadam z wizyt u Was.

jak duza grupa ludzi jest w stanie sie pojawić na tym spotkaniu.

Jak chodzi o nas to proszę o ewentualne deklaracje przybycia. Jeśli chodzi o gości to trzeba to rozgłosić i zbierać potwierdzenia ;)

Tak jak usłyszałem więcej jak nas było w Krakowie

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 10 Maj 2007 16:39 
Ja na koniec sierpnia nie dam rady - mam zajęcia terenowe ze studentami.

Ponadto - koniecznie trzeba obmysleć temat prelekcji - powtarzanie tego samego nie ma sensu, bo część ludzi moze usłyszec to ponownie-:))

Marta

Autor timus
Użytkownik
#7 - Posted: 10 Maj 2007 16:42 
Ja na koniec sierpnia nie dam rady - mam zajęcia terenowe ze studentami.

A kiedy byś mogła??? Wszystko jest do przegadania ;)

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#8 - Posted: 10 Maj 2007 16:48 
Muszę niestety najpierw oglądnąć swój kalendarz.

Na razie niech inni się wypowiedzą co o tym sądzą? Chodzi o pomysł. Przeciez niekoniecznie ja muszę byc na takim spotkaniu> Chociaż byłoby to ciekawe.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#9 - Posted: 10 Maj 2007 17:27 
Przeciez niekoniecznie ja muszę byc na takim spotkaniu> Chociaż byłoby to ciekawe.

Niestety musisz! ;) Ludzie chcą Cie poznać a nie mogą przejechać całej polski.

Niestety (a raczej stety) to Wy jesteście założycielami i pomysłodawcami PT i jego nieodrębną częścią. Ludzie chcą Was poznać poza wirtualnie !

Marcin.T <')))><

Autor winiar
Użytkownik
#10 - Posted: 10 Maj 2007 23:58 
Ja bardzo chętnie wezmę udział. Jeżeli lykend to w zasadzie na dzień dzisiejszy to każdy... [Oprócz końca lipca bo wypuszczam sie na wakacje z moją córą]

Marto i Robercie [zabrzmaiło jak w kościele ;-)] to nie chodzi tylko o to, że jesteście założycielami PT. Macie chyba największą ofertę zdrowych, sprawdzonych ryb, które można obejrzeć przed kupnem, a nie tylko zdjęca... Poza tym, jakby nie było, jesteście adminem najlepszego forum ryb z jeziora.

Marek

Autor timus
Użytkownik
#11 - Posted: 11 Maj 2007 09:32 
jesteście adminem najlepszego forum ryb z jeziora

O właśnie i musicie ponosić cenę sławy ;)

Marcin.T <')))><

Autor worton
Użytkownik
#12 - Posted: 11 Maj 2007 09:42 
Hej,

a ile kosztuje taki sredni hotel (zeby mnie robaki nie zjadly) w Gdynii?

Pozdrawiam.

Autor timus
Użytkownik
#13 - Posted: 11 Maj 2007 10:04 
Najpierw ustalmy czy chcemy w Gdyni coś zrobić a ja zorientuje się w cenach noclegów.

Marcin.T <')))><

Autor sue
Użytkownik
#14 - Posted: 11 Maj 2007 10:35 
Pomysł zorganizowania spotkania w Gdyni jest bardzo interesujący.
Konieczne jest jednak ustalenie odpowiedniego terminu, organizatorów, prelegentów i tematów prelekcji itd. czyli podjęcie wielu decyzji, co nie jest takie proste ;) Pewnie większość obowiązków spadłaby na osoby "z północy Polski", bo tak na odległość to sobie tego nie wyobrażam. Jeżeli chodzi o termin to nie wiem czy "okres ogórkowy" to najlepszy pomysł, przecież to czas wakacji i mnóstwo ludzi wyjeżdża, ale może nie mam racji...
My nie będziemy mogli przyjechać do Gdyni, ale pomysł popieramy...

Magda

Autor timus
Użytkownik
#15 - Posted: 11 Maj 2007 11:07 
Orientacyjny termin to jesień. Czyli na przełomie wrzesień październik. Tylko czekam na odpowiedź adminów o wolnym miejscu w ich kalendarzu ;)

Jestem po wstępnych rozmowach z Panią prezes TSA.

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#16 - Posted: 11 Maj 2007 11:08 
Koniec września raczej tak -

Marta

Autor timus
Użytkownik
#17 - Posted: 11 Maj 2007 11:12 
Koniec września raczej tak

:) Marto musisz określić się konkretniej ze wskazaniem na wekend.

Teraz oceanarium jest w przebudowie i remontach ale z przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak .

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#18 - Posted: 11 Maj 2007 11:14 
Może ostatnia sobota, czyli 29 września?

Marta

Autor timus
Użytkownik
#19 - Posted: 11 Maj 2007 11:17 
OK więc ustawiam ten właśnie wekend ;)

A teraz niech pozostali uczestnicy PT powiedzą czy dadzą rade dotrzeć w tym terminie. I jeśli ktoś chce żeby załatwić jakiś nocleg to proszę o kontakt.

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#20 - Posted: 18 Lip 2007 07:39 
Witajcie!

Odświeżam temat. Spotkanie w Gdyni nadal jest aktualne choć jak widać powyżej nikt nie napisał czy przybędzie ;( Wczoraj dostałem maila z zapytaniem od TSA co z nasza obecnością i czy nadal jest to aktualne.

Więc? Czekam na Wasze propozycje. Przypomnę że termin spotkania to 29 września przy oceanarium w Gdyni.

Dobrze było by przygotować ze trzy wystąpienia. Dwa na temat ryb przez nas hodowanych a jedno o MT i PT. Co Wy na to?

Wiem że Marek Winiarski będzie i na chłopaków z pomorza tez mogę liczyć.

Iiii?

Marcin.T <')))><

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Propozycja i pytanie z Pomorza Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®