Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Po prostu temat

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 22 Maj 2007 20:19 - Edytowany przez: admin 
CHCIAŁBYM PROSIĆ o wypracowanie decyzji - czy PT będzie brało czynny udział we Wrocławiu, czy nie jest zainteresowane. Mowa jest tylko oprelekcjach.
Odpowiedzieć Oli K. powinniśmy najpóźniej do końca tygodnia, tj. 25.05.2007


Poniżej wklejam zaproszenie od WTA dla PT:
W dniach 14-16 września 2007 roku w ramach Targów Zoo-Botanica w Hali Ludowej już po raz piąty Wrocławskie Towarzystwo Akwarystyczne organizuje wystawę akwarystyczną. Rok rocznie Targi odwiedzane są przez miłośników zwierząt, których liczba oscyluje w granicach 15-17 tys. Bardzo dużą grupę stanowią akwaryści z Dolnego Śląska i innych zakątków Polski, których przyciąga możliwość obejrzenia wystawy akwarystycznej i najnowszej oferty wiodących firm branży akwarystycznej. By uświetnić tę doroczną imprezę dedykowaną hobbystom, w dniu 15 września (sobota) odbędzie się sesja referatowa, organizowana wspólnie przez WTA i Nasze Akwarium pod nazwą „Spotkanie z autorami Naszego Akwarium”. Do dyspozycji mamy salę wykładową w kuluarach Hali Ludowej (w godzinach 10:30 – 18:00) i niezbędny sprzęt multimedialny. Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu i wygłoszenia referatu o tematyce akwarystycznej lub terrarystycznej. Prelegentom zapewniamy obiad.

Osoby zainteresowane współpracą proszę o przygotowanie następujących informacji:
1. Tytuł prelekcji
2. Kilka zdań na temat wygłaszanego tematu
3. Notkę biograficzną autora
Wyżej wymienione informacje zostaną zamieszczone na stronie internetowej WTA (www.wta.org.pl) oraz programie wystawy.

Spotkajmy się we Wrocławiu
Artur Białosiewicz Aleksandra Kwaśniak
Redaktor Naczelny NA Prezes WTA


Poniżej już bardziej konkretne zaproszenie:
Witam,

Mam przyjemność oficjalnie zaprosić Państwa na V Wystawę WTA, w dniach 14-16 września.
Mam również propozycję by "Projekt Tanganika" przyłączył się do organizacji tej ekspozycji zarówno akwarystycznie, jeżeli ma na to ochotę i siłę jak i merytorycznie, czyli przygotował prelekcje. Państwo, jak rozumiem z prelekcją przyjadą i zachwycą wrocławiaków rybami z Tanganiki? W związku z tym prosiłabym bardzo o zapoznanie się z załącznikiem.

Pozdrowienia

Aleksandra Kwaśniak
www.siersciuch.pl
www.wta.org.pl

Autor sue
Użytkownik
#2 - Posted: 22 Maj 2007 20:56 - Edytowany przez: sue 
My się niestety nie wybierzemy do Wrocławia... Może nastepnym razem...

Ale swoją drogą to bardzo miła propozycja ;) Zostaliśmy zauważeni jako Projekt Tanganika i docenieni jako autorzy artykułów :) Moim zdaniem dobrze by było gdyby ktoś "z nas" się skusił i godnie reprezentował PT we wrześniu na Targach Zoo-Botanica!

Pozdrawiam
Magda

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 22 Maj 2007 20:58 
Ja tylko chcę dodać, że wygłaszam tam referat jako Marta Mierzeńska -Tropheus Tanganika.

Marta

Autor winiar
Użytkownik
#4 - Posted: 23 Maj 2007 12:12 
Pomysł fajny i wydaje mi się że warto byłoby coś powiedzieć - tylko na jaki temat?

-> Różne ryby, różne wystroje zbiornika, rózne wielkości zbiornika [bo z tym ostatnio / w ogóle] kiepsko.
Temat powinien wg mnie zawierać również informacje o karmieniu i zdrowych rybach

Co jeszcze - nie wiem.

marek

Autor timus
Użytkownik
#5 - Posted: 23 Maj 2007 12:55 
Ja nie będę mógł przybyć. Ale jeśli miał bym komuś pomóc w przygotowaniu materiałów (coś napisać )

To chętnie !

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 24 Maj 2007 14:47 - Edytowany przez: admin 
Dodam tylko, ze PT wg mnie musiłoby być reprezentowane przez 2-3 osoby.

My prezentujemy firmę i na nas nie bardzo możecie liczyć we Wrocławiu.

Marta

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Po prostu temat Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®