Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Dainichi w galerii ????

Autor timus
Użytkownik
#1 - Posted: 16 Lip 2007 21:15 
Co robi fotka Dainichi w Waszej galerii ? ;) Czy dostaliście może jakiś tekst na jego temat?

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 16 Lip 2007 21:50 
Masz reklamę na naszej stronie głównej

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#3 - Posted: 16 Lip 2007 22:23 
Masz reklamę na naszej stronie głównej

już kiedyś pisałem - bannery na Waszej stronie nie przekierowują ,można klikać do woli

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 16 Lip 2007 22:39 
To, co piszesz Jerzy, jest o tyle dziwne, że z naszej strony klikając, wchodzi się bez kłopotu.

Robert

Czy inni też maja problem z wejściem?

Autor drozd
Użytkownik
#5 - Posted: 16 Lip 2007 23:04 
Czy inni też maja problem z wejściem?



poklikałem sobie trochę i u mnie banery dainichi, tropicala, tetry działają bez zarzutu (przekierowanie na ich strony) natomiast jak klikam na baner akwa.aip.pl lub inny który pojawia się u dołu strony to nic się nie dzieje... takie problemy są gdy używa Firefoxa, na Internet Explorerze dolne banery działają bez zarzutu... czyżby to kwestia przeglądarki?

Marek

Autor tasma
Użytkownik
#6 - Posted: 17 Lip 2007 07:42 
Czasami wystepuje problem w firefoksie z przekierowaniem z bannerow, ktore sa pisane we flashu. To jest sprawa zabezpieczen. Jesli firefox podejrzewam, ze w kodzie flash'a mozga znajdowac sie procedury, ktore robia cos dodatkowo lokalnie na komputerze nie pozwala mu sie uruchomic. IE jak wiadomo jest najbezpieczniejsza na swiecie przegladarka i grzeje go, co sie wykona.
Przemek

Uzywajacym firefoxa polecam addon "Adblock Plus". Wyskakujace okienka nie maja zadnych szans.

Autor timus
Użytkownik
#7 - Posted: 17 Lip 2007 07:48 
Masz reklamę na naszej stronie głównej

Teraz widzę ;) Jakoś rzadziej tam zaglądam ;)

Marcin.T <')))><

Autor drozd
Użytkownik
#8 - Posted: 17 Lip 2007 14:40 
Uzywajacym firefoxa polecam addon "Adblock Plus". Wyskakujace okienka nie maja zadnych szans.

dzięki za podpowiedź, zainstaluje co trzeba....

Marek

Autor tooold
Użytkownik
#9 - Posted: 17 Lip 2007 21:40 
w IE okazało się że bannery są traktowane jako popupy , a ja mam blokadę

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Dainichi w galerii ???? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®