Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Nowy dział na forum ;)

Autor timus
Użytkownik
#1 - Posted: 2 Sier 2007 11:40 
Kiedyś już wspominałem żeby utworzyć nowy dział w którym można będzie prowadzić luźne dyskusje o sprawach nie związanych z akwarystyką. Co Wy na to. Haid Park czy jakoś tak to sie zwie ;)

Marcin.T <')))><

Autor tooold
Użytkownik
#2 - Posted: 2 Sier 2007 17:21 
hmm byłoby miło, ale ja raczej nie mam czasu na pogaduszki ;-))))

Autor winiar
Użytkownik
#3 - Posted: 2 Sier 2007 20:58 
Pomysł ciekawy, ale nie wiem czy ludzie by się nie rozdrabniali na nim i każdy by chciał tam zaistnieć.
Niemniej ja też piszę "off topic" akwarium - np mecze siatkówki czy coś tam...

W Hyde Park Corner można położyć coś na glebie - by nie stać na królewskiej ziemi i można wypowiadać swoje poglądy na każdy temat byleby nie obrazić królowej.


Marek

Autor tasma
Użytkownik
#4 - Posted: 3 Sier 2007 07:08 
Ja mam podobne zdanie. Jesli jest taka mozliwosc, można by zrobic to testowo i poczekac na rozwoj sytuacji. Offtopy ciagnace sie nieraz na trzy strony moga niejednego zdenerwować (nie mowie ze mnie).

Przemek

Autor timus
Użytkownik
#5 - Posted: 3 Sier 2007 07:22 
Można by porozmawiać na wewnętrznym. Ale nie raz chce sie coś powiedzieć komuś kto nie ma tu wstępu ;)

Jesteśmy gronem dobrych znajomych i przydał by sie dział gdzie można luźno pogadać ;)

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 3 Sier 2007 07:43 
Mówiecie i macie-

To i owo, czyli luźne rozmowy

Marta

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Nowy dział na forum ;) Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®