Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

A moze nowa kampania "gadzetowa"??

Strona  Strona 5 of 6:  « Previous  1  2  3  4  5  6  Next »  
Autor sue
Użytkownik
#121 - Posted: 15 Paź 2007 11:03 
Panowie :)
wydje mi się, że zamiast przejść do działania to my nadal jesteśmy na etapie gdybania ;)
niech każdy chętny prześle swoje propozycje, wtedy zobaczymy czym dysponujemy, zagłosujemy i będziemy mogli działać dalej...

Pozdrawiam
Magda

P.S. Leszku jakie ryby chciałbyś zaprezentować w kalendarzu, bo wśród Twoich zdjęć jest wiele pięknych ujęć :)))

Autor tooold
Użytkownik
#122 - Posted: 15 Paź 2007 12:10 
za tym idzie zdjec tez bedzie 12

a okładka ?

Autor tasma
Użytkownik
#123 - Posted: 15 Paź 2007 12:19 
Kiedys byla mowa ze na okladce bedzie fotka ze spotkania, taka gdzie siedzimy na schodach...

Autor tooold
Użytkownik
#124 - Posted: 15 Paź 2007 12:47 
aha - ok

co do wyboru - ja to widze tak : my przesyłamy do ciebie fotki. Ty z Magdą robicie pierwszą selekcję odrzucając zdjęcia nie spełniające wymogów technicznych : wielkość , rozdzielczość i co tu dużo mówiąc jakość - my jesteśmy względem własnych fotografii mało obiektywni.

Nastepnie resztę wrzucasz na serwer (czasem nie działa) i robimy jakieś głosowanie - byleby ustrzec się głosowania o sposobie głosowania ;-0

Autor Sendog
Użytkownik
#125 - Posted: 15 Paź 2007 13:01 
Czy na zdjęciu są wszyscy?

Autor fazi64
Użytkownik
#126 - Posted: 15 Paź 2007 13:24 
Czy na zdjęciu są wszyscy?

Witam,
Nie ;(((
Pzdr.
Fazi64
PS.
Moze maly fotomontaz?
F64

Autor tasma
Użytkownik
#127 - Posted: 15 Paź 2007 13:37 
Jak kogos z PT nie ma, mozna by na dole dodac takie male zdjecie jak w dowodzie osobistym ;)

Autor tooold
Użytkownik
#128 - Posted: 15 Paź 2007 14:25 
myślisz o tym ?

Autor tasma
Użytkownik
#129 - Posted: 15 Paź 2007 14:36 
cos w tym stylu :)

Autor fazi64
Użytkownik
#130 - Posted: 15 Paź 2007 14:52 - Edytowany przez: fazi64 
Witam,

.
.
.
.
.


Pzdr.
Fazi64

Autor tooold
Użytkownik
#131 - Posted: 15 Paź 2007 15:47 
o rany widzę ,że moje doszły
i widzę że ciężko je będzie przeglądać

Autor tooold
Użytkownik
#132 - Posted: 15 Paź 2007 17:53 
Kiedys byla mowa ze na okladce bedzie fotka ze spotkania, taka gdzie siedzimy na schodach

przemyślałem to i


z jednej strony to fajne ,ale patrząc od strony Klienta, to żadna zachęta , a przecież mamy sprzedać ten kalendarz , powinien przyciągnąć uwagę - jak będziemy go reklamować - naszym zdjęciem ??????????

Autor sue
Użytkownik
#133 - Posted: 15 Paź 2007 19:05 
A może na okładce umieścimy duże logo PT?

Magda

Autor sue
Użytkownik
#134 - Posted: 15 Paź 2007 19:07 
Krzyśku - podobieństwo jest uderzające :)))

Pozdrawiam
Magda

Autor rufus1
Użytkownik
#135 - Posted: 16 Paź 2007 11:22 
Moze rzeczywiscie logo PT byloby w porzadku , ew. wokol niego jakies male miniaturki fotek ryb (niekoniecznie musza byc te co sa w kalendarzu).

Leszek

Autor rufus1
Użytkownik
#136 - Posted: 16 Paź 2007 12:30 
Leszku jakie ryby chciałbyś zaprezentować w kalendarzu, bo wśród Twoich zdjęć jest wiele pięknych ujęć :)))

Madziu wlasnie w tym jest problem :-).
Na pewno inne niz beda w TM, a te mam nadzieje wybierzecie z Przemkiem. Ja dostosuje sie do Waszej koncepcji.

Leszek

ps. a moze na okladke rysunek/grafika lub nieco zmienione graficznie jakaks fajna fotka

Autor tooold
Użytkownik
#137 - Posted: 17 Paź 2007 07:09 
hmm, dni mijają i widzę że sprawa z hurra optymizmu stała się bez pomysłu, kalendarze na przyszły rok już wiszą w księgarniach, więc albo niech wszyscy coś robią (wysyłają zdjęcia ; głosują etc. ) albo sobie odpuśćmy ten problem

ja widze kilka nierozstrzygniętych spraw
1.dystrybucja - najpierw ktoś pisał że Robert , potem ktoś pisał że my sami ......
2.okładka
3.same zdjęcia - na ftp jest raptem kilkanaście mioch i trzy Faziego
4.rozmowy z drukarnią - etep końcowy

Autor fazi64
Użytkownik
#138 - Posted: 17 Paź 2007 13:44 
albo sobie odpuśćmy ten problem

Witam,
Chyba na tym sie skonczy...
Pzdr.
Fazi64

Autor timus
Użytkownik
#139 - Posted: 17 Paź 2007 14:57 
Chyba na tym sie skonczy...

Dla czego? Niech Przemek przebierze fotki i działamy.

Marcin.T <')))><

Autor Sendog
Użytkownik
#140 - Posted: 18 Paź 2007 09:28 
1.dystrybucja - najpierw ktoś pisał że Robert , potem ktoś pisał że my sami ......

przepraszam was ale ja nie mogę się zająć dystrybucją wiem, że każdy ma kłopoty z nadążeniem z obowiązkami ale mam teraz dość intensywny okres w pracy.

2.okładka

według mniej jedno duże zdjęcie ryby na całą stronę z rokiem i logo PT

3.same zdjęcia - na ftp jest raptem kilkanaście mioch i trzy Faziego

Myślę, że tzreba go zbudować z tego co jest na ftp (po przebraniu) i zdjęć Madzi

4.rozmowy z drukarnią - etep końcowy


to już musi poprowadzić jedna osoba. Czy mogę zgłosić Ciebie Przemku?

Oczywiście mój wkład finansowy jest dalej aktualny.

Pozdr

Krzysiek

Autor tasma
Użytkownik
#141 - Posted: 18 Paź 2007 10:27 
Odpowiadam
1. dystrybucja
Tutaj sie wykrece sianem. Jesli bedzie to robione w sposob jaki opisalem, czyli sprzedaz przez osobe prywatna to w swietle ustawy jestem przedsiebiorca i nie moge tego robic w taki sposob, nawet gdybym bardzo chcial.
2 i 3
Jak pisalem kilkakrotnie, nie podejme sie oceny. Sa osoby, ktore nie przysylaja zdjec, one moga dokonac wyboru sposrod tego co na ftp i ze zdjec Magdy. Zobowiazuje sie publicznie nie podwazac tego wyboru. Nie jest dla mnie wazne czy dokona go jedna osoba, czy jakies wieksze gremium. Jedyny warunek to minimalny rozmiar zdjecia 2000x1400 pikseli. Zaakceptuje kazdy wybor. Jakie jest zdjecie kazdy widzi, a to ze mam cztery oczy nie powoduje lepszego widzenia w stosunku do osob, ktore maja dwa ;).
4
Co do pierwszej czesci czyli wyszopowanie fotek zglaszam sie na ochotnika. Jesli chodzi o czesc druga wydaje mi sie ze najlepiej bedzie zeby kontaktem z drukarnia zajela sie osoba, ktora ma nablizej. Znowu podkreslam, ze nie chodzi mi o obrazanie sie jesli nie bedzie to ta drukarnia, ktora ja zaproponowalem. Sa jednak sytuacje kiedy trzeba sie zjawic osobicie i nie wyobrazam sobie, zebym jezdzil sprawdzic profil kolorow do drukarni w Krakowie, w sytuacji kiedy kilka osob mieszka w tym miescie. Oczywiscie w kazdej chwili sluze pomoca i porada, jesli tylko bede w stanie. Telefon i mail do mnie mam nadzieje ogolnie znany.
Sorry za wykrety, ale TM nr 2 za pasem ...

Przemek

Autor admin
Admin
#142 - Posted: 18 Paź 2007 10:41 
Cześć,
Ad1
To Wy musicie ustalić sposób dystrybucji między sobą.

Ad2. Ad3

To też Wy musicie ustalić i wybrać. Myślę tylko, ze jak macie wybierać z kilkunastu zdjęć to nie jest żaden wybór.

Ad4.
Podałem cenę i jej uzasadnienie. Znowu Wy wybieracie, czy taka wersja Wam odpowiada.
Po decyzji na "tak" ja mogę przypilnować wykonania i jakości druku i odebrać z drukarni. Mogę tez porozsyłać do osób, które zajmą się sprzedażą.

TO WY DOKONUJECIE WSZYSTKICH WYBORÓW.

Przed nami w firmie przygotowania do dostawy i wydanie gazety. Nie mogę nie wspomnieć o naszej pracy zawodowej.

Robert

Autor Sendog
Użytkownik
#143 - Posted: 18 Paź 2007 11:01 
problem jest w takim razie z dydtrybucją - czy ktoś może się tego podjąć?

Krzysiek

Autor timus
Użytkownik
#144 - Posted: 18 Paź 2007 12:17 
Krzysiek ;) Powyżej Tooold jak i ja powiedzieliśmy że w razie 'W' możemy się tym zająć. ;)

Marcin.T <')))><

Autor tasma
Użytkownik
#145 - Posted: 20 Paź 2007 10:08 
Dolozylem kolejne zdjecia Jurka i kilka Leszka.

Autor rufus1
Użytkownik
#146 - Posted: 21 Paź 2007 15:30 
Przemku przeslalem Ci jeszcze kilka fotek - propozycji do wklejenia.
Dzieki!

Leszek

Autor timus
Użytkownik
#147 - Posted: 24 Paź 2007 20:32 
Słuchajcie moi drodzy.

Jeśli ten kalendarz ma powstać w tym roku to już czasu mało.

Nie czekajmy aż zbierzemy fotki i później jeszcze wybierać (pamiętam i le to trwało z alto na koszul;kę PT)

Proponuje tak! Niech Przemek z Magdą ze swoich zdjęć wybiorą po dwie z każdego gatunku ryb ( w ich ocenie The Best) A My w ciągu Dwóch trzech dni Wybierzemy te do kalendarza.

Na następny rok możemy już zbierać fotki ale na ten nie ma czasu. Poza tym wybadamy jakie będzie zainteresowanie kalendarzami.


Nie wiem jak Krzysiek Sendog wygląda z czasem bo jedynie on pozostał na miejscu w Krakowie i mógł by kontrolować i dopilnować drukarni.

Dystrybucją mogę się zająć ja.

Tylko szybkie przegadanie i składka!

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#148 - Posted: 24 Paź 2007 21:49 
A ja mysle ze chyba jednak sie nie wyrobimy :-(.

Po wstepnej ocenie czasu kiepsko to mi wyszlo, ale moge sie oczywiscie mylic. Mamy koniec pazdziernika, wybor fotek, wybor koncepcji ukladu kalendarza, druk, wstepna dystrybucja, wychodzi mi to najwczesniej polowa grudnia, a kto kupi kalendarz na 2008 rok w styczniu? A tego bedzie jak zrozumialem ze 200 sztuk.
Ew. pozostaje rozwazenie tej propozycji na przyszly rok, ale trzeba juz dzialac w maju :-), zeby kalendarz ukazal sie w pazdzierniku.

Leszek

Autor winiar
Użytkownik
#149 - Posted: 24 Paź 2007 23:37 
Serwus!


Ja pomogę w dystrybucji - nie ma problemu. Kwestia szybkiego wybrania zdjęć. Właśnie wysłałem do Przemka i Magdy kilka moich - może coś da się wybrać.

Marek

P.S. A mi się wydaje że damy radę. Niemniej Musimy podjąc decyzję do max 2007-11-01

Autor tasma
Użytkownik
#150 - Posted: 25 Paź 2007 10:07 
Zdjecia Marka dolozylem.
Zdjec Magdy nie bede dokladal. Jest strona (przypominam ;) www.suephoto.pl ). Przy tej wielkosci praktycznie kazde sie nada. Wystarczy jak ktos napisze np. Tropheus sp Bulu, str 2, zdj 4.
Dobrze byloby zastanowic sie nad pierwsza strona. Jestem ostatnio dosc zajety, ale moglbym cos poskladac i dac pod rozwage, oczywiscie jesli ktos mi powie jak by to mialo wygladac.

Przemek

Strona  Strona 5 of 6:  « Previous  1  2  3  4  5  6  Next » 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / A moze nowa kampania "gadzetowa"?? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®