Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Zasady stworzone na potrzeby TM

Autor sue
Użytkownik
#1 - Posted: 20 Lis 2007 19:12 
Jak wszyscy wiedzą powstało coś na kształt instrukcji/ściągi dla osób piszących dla TM. Niektóre z tych zasad są oczywiste i ogólnie obowiązujące, inne są stworzone na potrzeby TM. Ponieważ w trakcie pracy nad drugim numerem magazynu pojawiło się szereg "nowych - starych" problemów przygotowuję aktualizację...

Jeżeli przychodzi Wam do głowy jakieś nieomówione zagadnienie lub coś co jest kłopotliwe w zapisie napiszcie :)

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie :)
Pozdrawiam
Magda

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 20 Lis 2007 19:15 
Myślę, że musimy Madziu dodać, że artykuły do nas nadsyłane muszą być zgodne z tymi zasadami.

Marta

Autor Sendog
Użytkownik
#3 - Posted: 21 Lis 2007 08:33 
Wudaje mi się, że wszystko jest jasne.

Autor tasma
Użytkownik
#4 - Posted: 21 Lis 2007 09:12 
Krzysiu

Gdyby bylo jasne i gdyby autorzy stosowali sie do zasad to pewnie nie byloby tego tematu.

Przemek

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 21 Lis 2007 09:36 
I tutaj Przemek ma racje, nie byłoby tematu, gdyby wszyscy zanim napisza tekst, albo nam go oddadzą przeczytali zasady. Od tego numeru teksty nie spełniajace zasad i wymogów będą od razu odsyłane. To ułatwi i mnie i Magdzie pracę.

Marta

Autor Sendog
Użytkownik
#6 - Posted: 21 Lis 2007 09:42 
Od tego numeru teksty nie spełniajace zasad i wymogów będą od razu odsyłane. To ułatwi i mnie i Magdzie pracę.


I to jest chyba najlepsza metoda. Zemdleję ze strachu jak np. mój artykuł odpadnie bo coś przegapiłem lub źle napisałem. Dla mnie reguły są jasne.

Pozdr

Autor admin
Admin
#7 - Posted: 21 Lis 2007 09:59 
Krzyśku - proszę nie mdlej -::))) Tylko pisz

Marta

Autor worton
Użytkownik
#8 - Posted: 21 Lis 2007 15:41 
yy a gdzie sa te zasady? :S

Autor admin
Admin
#9 - Posted: 21 Lis 2007 15:46 
Dostałeś "na maila" zanim napisałeś artykul. Wszyscy autorzy dostają je mailowa od Magdy lub mnie.

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#10 - Posted: 21 Lis 2007 16:43 
Dostałeś "na maila" zanim napisałeś artykul. Wszyscy autorzy dostają je mailowa od Magdy lub mnie.

ja podobnie jak Daniel nic nie mam. widzialem to tylko na spotkaniu w Krakowie. Fazi mi to pokazywał.

Mogę poprosić o te zasady na maila.

Dziekuję!!!!

Leszek

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Zasady stworzone na potrzeby TM Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®