Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

może Wy mnie oświecicie?

Strona  Strona 1 of 3:  1  2  3  Next »  
Autor admin
Admin
#1 - Posted: 23 Lis 2007 08:52 
Bo ja nie wiem o co chodzi temu Duchowi, uczepił sie tych Kasang jak rzep ogona i tylko swoje -::)

Marta

Autor timus
Użytkownik
#2 - Posted: 23 Lis 2007 09:01 
Nie ma się czym przejmować! A na marginesie mieliśmy nie dyskutować z Duchem i Krasą Pamiętacie?

Wypunktować i zostawić ;)

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 23 Lis 2007 09:03 
Tak też juz robię, bez sensu, zwłaszcza, żeę ja wiem jakie ryby i skąd ma Kasanga -:))

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 23 Lis 2007 09:12 
wywołałeś Krasę z lasu Marcinie

Marta

Autor timus
Użytkownik
#5 - Posted: 23 Lis 2007 09:34 
O kurcze to już nic nie pisze ;( A już cieszyłem się że gość zajął się solniczką.

Tak na marginesie jak podoba Ci sie Marto jego wypowiedź na Akwarystyka Forum o TM.

Prowokująca prawda?
chciałem mu dowalić ale odszedłem od komputera i mi przeszło ;)


Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 23 Lis 2007 09:37 
Marcinie - szkoda słów na takie persony. Ręczę Ci, że dokladnie zna treść tej gazety, jak parę dziwnych osób z jego otoczenia -:))
Teraz będzie miał znowu o czy pisać, bo w drugim numerze są teksty dwujęzyczne, może tłumaczenie mu sie nie spodoba?

Marta

Autor timus
Użytkownik
#7 - Posted: 23 Lis 2007 09:50 - Edytowany przez: timus 
Teraz będzie miał znowu o czy pisać, bo w drugim numerze są teksty dwujęzyczne, może tłumaczenie mu sie nie spodoba?

Wiesz gdzie sie może cmoknąć??? ;))))

A znacie jakieś opinie słynnego Wisza?

Marcin.T <')))><

Autor fazi64
Użytkownik
#8 - Posted: 23 Lis 2007 11:11 
Witam,
Marcin juz wczesniej wywolal "ducha" "krasy", piszac w ktoryms watku o akwarium w calej krasie, co mu wypomnialem, ale mnie nie zrozumial.
Pzdr.
Fazi64
PS.
A Duch chce chyba udowodnic, ze z Krakowa wychodza w swiat bastardy - zalosne.
F64

Autor admin
Admin
#9 - Posted: 23 Lis 2007 11:34 
Załosne jest to, że te ryby 3 lata temu wybierał sobie Duch - osobiście. To co ryby wtedy wybrał złe? cechy wtedy mu pasowały? nie ma o czym mówić -

Marta

Autor admin
Admin
#10 - Posted: 23 Lis 2007 11:34 
Leszku

Szkoda nerwów, sam wiesz, że to ...."mały człowiek"

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#11 - Posted: 23 Lis 2007 11:41 
A Duch chce chyba udowodnic, ze z Krakowa wychodza w swiat bastardy - zalosne.

ja dokladnie nie wiem co on chce/chcą udowodnic bo jak dla mnie nie wiem gdzie on zmierza i którą drogą.

Te watpliwosci, ich "widzi mi sie" ktore tak pokazali odebralem nieco do siebie bo przyjalem ze gosc mi cos sugeruje.

Leszek

Autor fazi64
Użytkownik
#12 - Posted: 23 Lis 2007 11:44 
Witam,
Dobrze Marcin przypomnial, ze tym 2 osobom mielismy nie odpowiadac na Forum - to chyba najlepsze wyjscie - "ostracyzm"
Pzdr.
Fazi64

Autor tasma
Użytkownik
#13 - Posted: 23 Lis 2007 11:47 
Marto

Jestescie na tyle duza firma ze powinniscie sobie stworzyc tzw. OWS czyli ogolne warunki sprzedazy. W takim dokumencie powinno pisac, ze nie bierzecie odpowiedzialnosci jesli Kasanga po trzech latacj zmieni sie w Ilangi. Co innego jesli przemiana bedzie odwrotna. Wtedy klient bedzie musial doplacic ;)


A na powaznie to mial byc ignore i co? Gosc sie nie zmieni w naszego kolege. Zapomnijcie.

Autor admin
Admin
#14 - Posted: 23 Lis 2007 11:51 
Wiesz i tutaj muszę powiedziec, że Leszek zmienił je w Ilangi - wygląd ryb zalezy od postępowania z nią, oparametrów wody, karmienia. No i Leszek zrobił zamianę Kasanga w Ilangi -:)) Ciekawa jestem jak długo utrzymają się takie kolory u Roberta.

Chętnie pobiore dopłatę -:))
Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#15 - Posted: 23 Lis 2007 12:01 - Edytowany przez: rufus1 
że Leszek zmienił je w Ilangi - wygląd ryb zalezy od postępowania z nią, oparametrów wody, karmienia.

ryby kupiłem zabiedzone, chude, blade. Nie dziwi mnie to bo u ducha ryby byly caly czas bardzo plochliwe i dlatego min. je sprzedawal. Jezeli to jest "wzór" Kasangi to ja przepraszam i takiej drugi raz nie kupię ;-). Przytocze tylko tytuł artykułu o Kasangach ktory kiedys sie ukazal "Trofeus Kasanga- najbardziej kolorowy z trofeusow", czy jakos tak ten tytul brzmial.
Po jakims czasie u mnie ryby nabraly intensywnych kolorow, masy i zaczely sie wycierac, co wczesniej nie mialo miejsca. Ryby byly dobrze karmione i nie byly plochliwe. "Zombi" o którym wspominalem to byl bardzo chudy osobnik. Doszedl do wlasciwego wygladu bez problemow. Wedlug moich obserwacji to wybarwienie jest spowodowane przede wszystkim pokarmami i u niektorych samcow ich aktywnoscia rozrodcza. Podawalem pokarmy ktore mogly po czesci wplywnac na podkreslenie barwy czerwonej. Czy tak bedzie u Roberta, czas pokaze. U mnie zamiany byly widosczne po kilku miesiacach.

Leszek

Autor timus
Użytkownik
#16 - Posted: 23 Lis 2007 12:06 
Ja widziałem te ryby na żywo i były cudowne. Takie "byki" w dobrym tego słowa znaczeniu. I chwała Robertowi jeśli je w takiej kondycji i wyglądzie utrzyma.

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#17 - Posted: 23 Lis 2007 15:18 
Kilka postów powyżej pomyliłem nazwiska ;))

Chodziło mi o opinie o TM pana Wisza a nie Tesarczyka. Przepraszam!

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#18 - Posted: 23 Lis 2007 15:28 
Wkleilem w temacie Kasang kilka fotek tych ryb ktore sa u Roberta- kasangi.

Jak dla mnie roznice sa bardzo widoczne, szczegolnie widac to przy parach (jasniejsze i ciemniejsze osobniki). Mam nadzieje ze to juz zakonczy temat porownywania Kasang do Ilangi.

Leszek

Autor admin
Admin
#19 - Posted: 23 Lis 2007 15:35 
Chodziło mi o opinie o TM pana Wisza


Nic sie nie odzywa na ten temat - ale dla mnie to raczej normalne.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#20 - Posted: 23 Lis 2007 17:47 
Duchu Twoje watpliwosci były podane na bardzo brzydkiej tacy,a teraz kochanienki zjedz sobie ten obiadek:)

Pięknie Robert to skomentował! I już go lubię!! ;)


Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#21 - Posted: 23 Lis 2007 20:21 
Moja odpowiedź na zaczepnegio maila do mnie w sprawie Kasangi.

Cytacik z Twojego postu Marto


Ostrzegam Cię - przechodzisz granice dobrego smaku!! -mogę wiedzieć dlaczego?Jeżeli fotki mi się nie podobają,przedstawiają mizernie wybarwione ryby to mam napisać ,że są ładne?Wtedy nie przekroczę granic?Piszę co myslę .Nie będę pisał,że jest ładne to co dla mnie jest brzydkie.Mam do tego prawo,regulaminu nie przekroczyłem wypowiedź nie była obraźliwa itd.więc o co chodzi?
Andrzej

I moja odpowiedź
Nie zamierzam dalej dyskutować - forum ma charakter merytoryczny, a nie gadanie bla, bla, bla. Nie pisz do mnie więcej w tym temacie bo...nie odpiszę. Pomyśl co napisałeś - to wypowiedź kilkunastolatka, a nie dorosłego faceta. Jak opuścisz nasze forum nie pogniewam się, takie wypowiedzi nic dobrego nie niosą tylko jątrzą. Na naszym forum nie ma miejsca na takie gadanie.

Kończę

Marta

Autor admin
Admin
#22 - Posted: 23 Lis 2007 20:38 
Nie będę przytaczać dalszego mailowego gadania Ducha - chyba na tym forum problem mamy z głowy.
Moja cierpliwość też ma granice!

Marta

Autor tasma
Użytkownik
#23 - Posted: 23 Lis 2007 20:41 
Marto

Nie chwal dnia przed zachodem slonca. Oby.

P.

Autor admin
Admin
#24 - Posted: 23 Lis 2007 20:45 
Nie chwalę, ale mail od niego był jednoznaczny - Nie liczyłem na to,że sie pogniewacie jak opuszczę forum,bo nie należę do pochlebców Waszej działalności.Tacy ludzie są niewygodni.Wszystko ma swoje granice - ostatnia jego wypowiedź to dziecinada. Nie ma argumentów, to mówi, ze mu sie nie podoba, bo....bo....

Marta

Autor winiar
Użytkownik
#25 - Posted: 23 Lis 2007 20:48 
Duży dzieciak - szkoda gadać. Jakież to polskie... taki pieniacz...

Określam takie osoby mianem "idiota z dziada-pradziada"...

Marek

Autor rufus1
Użytkownik
#26 - Posted: 23 Lis 2007 22:45 
O czym innym pisał na forum, a tu ................... .
Szkoda że nie napisał coś o swoich "super Bembach". Tam mu to nie przeszkadzało.


Mi sie łza w oku zakręciła................................, ze szczęścia!

Znam go osobiście, hymm no cóż juz taki jest, ale tu to juz pojechał po bandzie.

Leszek

Autor tooold
Użytkownik
#27 - Posted: 23 Lis 2007 23:19 
Tak na marginesie jak podoba Ci sie Marto jego wypowiedź na Akwarystyka Forum o TM.

jaka?

Autor timus
Użytkownik
#28 - Posted: 24 Lis 2007 13:02 
Osobiście nie kupuję bo nie odczuwam takiej potrzeby ale zdecydowanie popieram inicjatywę. Kapitalna sprawa, że wreszcie coś poważniej zaczęło się wokół Tanganiki kręcić.
Pozdrawiam Krasa


Ta Jerzy ;)

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#29 - Posted: 25 Lis 2007 11:38 
A mysłałam, że Duch ma więcej honoru - pożegnał się bezczelnie ze mną. Jak widać nasze forum jest jednak najlepsze -:))) Co on bez nas by zrobił? Nawet to ze wszysscy od nas odchodzą nie powstrzymało go od powrotu.


Marta

Autor timus
Użytkownik
#30 - Posted: 25 Lis 2007 12:49 
Pożegnał się z forum i wrócił ;) ?

Trzeba robić jak się umówiliśmy. Rzeczowe odpowiedzi bez emocji. Wypunktować i zostawić.

Wiem że czasami to trudne jak ma się ciężkie dni ale.... ;)

Marcin.T <')))><

Strona  Strona 1 of 3:  1  2  3  Next » 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / może Wy mnie oświecicie? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®